Dažas Vārves ielas bildes

Iepriekšējā nedēļa pagāja aktīvi iepazīstoties ar Latvijas medicīnas sistēmas piedāvātajiem servisiem. Izrādās, mediķu vidū netrūkst makšķernieku, kas deva iespēju izpētei atvēlēto laiku izmantot visai racionāli.
Vārves ielā, kā parasti, ūdeņos saimnieko pīles un karūsas, dārzā putni un suņi. Bet dārzā, protams, dāmas, kuras aprūpē puķes. Sētā bīglam un vilkam piebiedrojušies divi skaisti taksīši - Džeina un Džīna. Dīķī joprojām gandrīz katrā laikā var noķert visdažādāka lieluma karūsas, līņus jau otro gadu kaut kā nemanu. Vakar ar makšķeri mēģināju pārbaudīt, vai tie nav līņi, kas rokas pa dīķa dibenu. Rezultātā izdevās izmānīt sezonas lielāko karūsu ap 1 kg svarā.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Nedaudz padarbojos ar bilžu sakārtošanu. Arī portālā poga.lv savus albūmus papildināju ar jaunākajām bildēm.

Ar sestdienu Babītes ezerā spēkā ir jaunie Babītes ezera izmantošanas noteikumi.
Publiskotie MK noteikumi izskatās visai negaidīti un savdabīgi. Ar pantu 6. Dabas lieguma zonā noteikti trīs sezonas liegumi, pie tam ar 6.1.1. centrālā sezonas lieguma dienvidu daļā noteikts liegums no 1.jūlija līdz 1.martam, ar p. 6.1.2. centrālā sezonas lieguma ziemeļu daļā no 1.jūnija līdz 1.martam utt. Pirmais iespaids, - kāds kaut ko ir saputrojis. Taču, ja ievēro p. 19.6., viss ir OK, sezonas liegumi uz makšķerniekiem neattiecas un makšķerēt no laivas, tai sk. ar elektromotora piedziņu turpmāk varēs visu gadu, izņemot to, ka diennakts tumšajā laikā to nevarēs darīt līdz 1. jūnijam un pēc 31. augusta.
 
05. 06. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

sienaazis sienaazis - 21-06-’11 07:53

Labrīt JST. Vai zini kurās dienās mūsējiem ir starts EČ ? Vai kādu ziņu ieliksi, kā šiem iet pa dienām ? Starts ir sestdien un svētdien. Rezultātus jebkurā gadījumā varēs redzēt http://www.ecac2011.pzw.org.pl/ Tā ir EČ mājas lapa.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.