Mana šī gada rekordzivs

Šodien biju aizbraucis uz Tomes mežiem pārbaudīt savas sēņu vietas. Baraviku šobrīd manās vietās nebija, visticamāk, jāmeklē citās vietās. Nedaudz labāk ir ar gailenēm, tās gan var savākt pietiekošā vairumā. Pie reizes biju iebraucis arī Tomes maksas dīķī, lai noķertu ar mušu kādu karpu. Liels bija mans pārsteigums, kad pēc apmēram 15 minūšu cīkstēšanās ar neredzamu superzivi, izrādījās, ka muša bija ieinteresējusi 6,37 kg smagu un 105 cm garu stori. Lielākā problēma bija to iedabūt manā uztveramajā minitīkliņā.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Jau vairākas nedēļas manā dārzā putnus aktīvi apsaimnieko lielākais Latvijas vanagu pārstāvis, tā sauktais, vistu vanags. Pēc tam, kad viņš noplūca pāris vārnas, tagad tās turās kādu 100 m attālumā no mana rajona. Beidzot vanagu izdevās nofotografēt.
 
10. 08. 2011.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Valdis H. Valdis H. (Email ) - 18-08-’11 23:50

Apsveicu! Garšīga zivtiņa ir trāpījusies. Iznāk, ka nelielā dīķī sēdēja daudz veču ar gruntenēm, uz tārpiem, cerībā noķert stori, bet te ierodas lielmeistars un noķer lielo stori uz nimfu.

zaraza zaraza - 18-08-’11 17:03

Apsveicu ar foršu lomu! stores ir baigās cīnītājas… Tiesa gan parasti ierij dziļi un āķis tā iestrēdz gaļīgās mutes mīkstajos audos, ka par at stangām grūti dabūt arā un var [ierīgi iztikt bez tīkliņa… Problēma ir cita – stores ķermeni klājošās škautnainās bruņas ir asas kā žiletes un ja par vēlu piecērt vai velkot ārā palaiž vaļigāk (respektīvi zivij izdodas auklu aptīt ap sevi vai vienkārši kaut kā dabūt nepareizā lenķī), tad pat ļoti rupju auklu griež kā diegu :)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.