Makšķerēšanas kartes arī internetā

Uzklikšķini!Zemkopības ministrija savā mājas lapā publiskojusi ziņu par jaunumiem makšķerēšanas karšu realizācijā.
Šobrīd makšķerēšanas kartes iespējams iegādāties ne tikai makšķerēšanas karšu izplatīšanas vietās (specializētajos makšķernieku veikalos, Latvijas pasta nodaļās u.c.), bet arī elektroniski interneta lapā www.makskeresanaskarte.lv. Makšķernieki elektroniski var iegādāties gada un īstermiņa (trīs mēnešu) makšķerēšanas kartes, kas pēc dizaina neatšķiras no tipogrāfijā izgatavotajām. Lai elektroniski iegādātos makšķerēšanas karti, pietiks, ka mājas lapā norādītajos laukos būs ierakstīts kartes veids, vārds, uzvārds un personas kods. Apmaksu var veikt ar interneta banku palīdzību. Detalizētāku informāciju var iegūt norādītajā ZM interneta lapā.
 
24. 08. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

tontons tontons - 27-08-’11 06:43

Ideja laba. BET nav iespējams iegādāties kartes ar īsāku termiņu, pērkot gada karti tā ir līdz kalendārā gada beigām nevis uz 365 dienām, 30% no iemaksātās naudas paliek SIA Leards kontā, no atlikušajiem 70 % ZF dotācijas veidā tiek piešķirta arī ne visa nauda. Kāpēc tā? Kāpēc jāpērk MK? Lai atbalstītu privātu piznesu?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.