jaunumi   contact

« Klubu kausa izcīņa sp… | Home | Pirmā 2011.gada rekor… »

Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā

Uzklikšķini!Novembra pirmās nedēļas nogalē, 5. un 6.novembrī Jūrkalnes piekrastē notiks pirmais Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā. Galvenā mērķa zivs ir bute, kura šajā laikā turas krasta tuvumā un ir relatīvi viegli sasniedzama ar vienkāršiem makšķerrīkiem. Sacensības notiks tā sauktajā tautas klasē, proti, pēc maksimāli liberāliem sacensību noteikumiem, tādēļ katram makšķerniekam, tai skaitā arī iesācējiem būs iespēja pārbaudīt savas iemaņas un salīdzināt tās ar citiem.

Uzklikšķini! Tā kā karpu makšķerēšanas sezona praktiski būs beigusies, sagaidāms, ka šajā pasākumā piedalīsies arī Latvijas vadošie karpu speciālisti, lai pārbaudītu, cik lielā mērā jūras copē var izmantot karpu makšķerēšanā apgūtās iemaņas 100 līdz 150 metru tālos metienos. Iesācējiem noderīga var būt informācija par aprīkojuma sagatavošanu, kura atrodama bušu makšķerēšanai veltītajā "Makšķerēšanas noslēpumu" raidījumā.

Festivāla ietvaros dalībnieki varēs tuvāk iepazīties arī ar vietējo komersantu piedāvātajiem pakalpojumiem, kuri varētu interesēt makšķerēšanas entuziastus. Nolikumu un plašāku informāciju var atrast šī pasākuma sponsora Salmo SIA lapā.
 
12. 10. 2011


One comment

Megafox Megafox - 18-10-’11 20:26

Sveiki, JST!

Vai ir info, cik jau komandu ir pieteikušās uz butēm ? :) Man nav pēdējās informācijas, to vislabāk var uzzināt no Antras, antra@salmo.lv P.S. Informācija uz 28.10. liecina, ka pieteikušās 65 komandas, sagaidāms, ka kopā būs 70 komandas.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top