Jaunumi www.fishing.lv

Gada nogale Latvijā pagāja makšķerēšanai ne visai piemērotos, savdabīgos laika apstākļos, siltuma un vētru viļņiem mijoties ar nedaudz mierīgākām slapji sniegainām dienām. Rezultātā pat mana Vārves ielas ainava arī 2012. gada 3. janvārī bija tikpat zaļa kā decembra sākumā un pirms Ziemassvētkiem. Attiecīgi, šo laika posmu varēju vairāk veltīt visam, kas nav saistīts ar makšķerēšanu.

Jau ierasts, ka gadumijā šajā resurspunktā izdaru kādas nelielas izmaiņas, to noskaņojot atbilstoši jaunākajām iespējām, kuras piedāvā internets. Blakus nenozīmīgām izmaiņām lapas dizainā un centieniem noskaņot jau senas arhīva lapas nedaudz paeksperimentēju ar jaunām bloga lapām. Nopietnākas un tiešsaistē pieejamas izveidoju fotolietu lapu un eksperimentālu blogu ar nosacītu nosaukumu "Makšķerēšanas vietas Latvijā".

Fotobloga lapā mēģināšu ievietot ne tikai informāciju, kas mani interesē no fotogrāfijas un fototehnikas jomas, bet arī visu, kas attiecas uz arvien plašāk pieejamo videoinformāciju, protams, ar uzsvaru uz makšķerēšanas tēmu.
Blogā ar nosacīto nosaukumu "copes vietas" tiek piedāvāta iespēja koncentrēt videoinformāciju, kuru izdosies savākt vai mērķtiecīgi izveidot par copes vietām Latvijā. Detalizētāk ar šo ideju var iepazīties pieminētajā lapā.

Tehniska informācija
Ja rodas jautājums vai komentārs, to var tiešsaistes režīmā izvietot lapā. Visvieglāk to izdarīt sekojošā veidā - uzklikšķinot uz ziņas virsraksta, atveras ziņas lapa ar visiem komentāriem un komentāra formu, kurā var veikt ierakstu. Lai komentāru nosūtītu un tas parādītos lapā, pirms nosūtīšanas attiecīgajā formā jāieraksta norādītā atslēgas vārda pirmos trīs burtus.
Ja ir vēlme ierakstīt nevis komentāru, bet kādu ziņu, tā janosūta uz manu e-pasta adresi.

Mobīlo blogošanu (moblogging) var izmantot tikai tie, kam ir lietotāja tiesības, šobrīd tikai jst un normis.

P.S Klejojot pa interneta ārēm un pētot informāciju par mūsdienu biznesa tendencēm, atradu Vimeo un YouTube videoklipus, kuros atainota JS uzstāšanās starptautiskā konferencē par inovācijas tēmu.
 
04. 01. 2012.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

??? ??? - 11-01-’12 14:45

Jāni, ko tu domā par to iniciatīvu, kas paspīdēja internetā „Pret licencēto makšķerēšanu LR publiskajos ūdeņos”, jeb precīzāk centieni apturēt visu mūsu īpašuma izlaupīšanu, izsaimniekošanu un nodošanu “vajadzīgo” privātpersonu vai privātpersonu grupu rokās ? Viedokļi tautā ir dažādi.

No vienas puses tādas jokainas aktivitātes varētu ignorēt, izskatās, autors pat nezin kārtību, kā būtu jārīkojas, lai panāktu kaut kādu rezultātu. Laikam, guvis iedvesmu no “gudrajiem”, kuri par katru jautājumu raksta premjeram vai Saeimai.
No otras puses, tauta tomēr lasa šādus niekus, daudzi notic rakstītajam un, ja trūkst nopietnas informācijas, paliek neizpratnē par problēmas būtību. Tā kā man jāpārstāv arī LMSF viedoklis, pacentīšos tuvākā laikā par to uzrakstīt detalizētāk.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.