« Par licencētās makšķ… | Home | Vēlreiz par LM akcija… »

Starptautiskās federācijas jaunumi

Lai gan manā rīcībā FIPS izpildkomitejas locekļa Igora Chinjakova raksts ar jaunāko informāciju no gadskārtējās FIPS izpildkomitejas sēdes bija jau pirms laba laika, nupat saņēmu autora atļauju šo interesanto un arī mums aktuālo materiālu ievietot savā interneta resurspunktā. Raksts ir krievu valodā, ceru, ka tas nevienam interesentam problēmas nesagādās.
 
13. 01. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

IngusD IngusD - 16-01-’12 10:49

Tas, ka par makšķerēšanas sportu tiek runāts tv smagsvaros tiešām ir ok, BET ierindas motokrosa vai Dinamo līdzjutējam vairumā gadījumu tiešām nav saprašana kā dzeršana gumijas zābakos pēkšņi var kļūt par sporta veidu, neskatoties uz visiem mūsu Pasaules čempionātu sasniegumiem. Manuprāt, problēma ir tā, ka ierindas cilvēkam mēs asociējamies ar alkoholu un nosalušiem deguniem. Par maz mūsu sporta veids izskan pubilskā vidē, ka nopietns sporta sarīkojums ar nopietnu rezultātu analīzi utt. Cik reizes jūs makšķerēsanas sportu esat redzējuši Panorāmas sporta ziņās? Reizi gadā pēc Baltezera zemledus posma? No tik bagātas informācijas, sporta līdzjutējs par mūsu sportu neko neuzzinās arī turpmāk.
Jāni, iesaku padomāt, ka mēs savus sporta veidus varam popularizēt sabiedriskajos masu mēdijos.
Ieteikums ir labs, tikai nav jauns. Mēs jau ilgi gaidām kādu jaunu entuziastu, kurš atsauktos uz šo domu. Popularizācijai tikai tad būs nopietns efekts, ja ar to nodarbosies nepārtraukti, veltot ne mazāk laika un enerģijas kā copei. Bet laiks daudziem ir viena no dārgākajām vērtībām. Ideju mums parasti netrūkst, tikai ar realizāciju tā vājāk. Svaigs piemērs, pirms nedēļas aktīva sanāksmē izskanēja doma, ka LMSF lapa būtu jāmodernizē, lūdzu ideju autorus, lai atsūta vai ieraksta komentāros kādus konstruktīvus priekšlikumus. Tulīt būs garām jau nedēļa, ir 17.01.2012., bet šajā jautājumā esam turpat, kur pirms nedēļas.

jst jst - 15-01-’12 22:12

Redzēju. Priecē, ka makšķernieku tēma nonākusi LNT redzeslokā. Taču izbrīnu rada tas, cik primitīvi viss ir nostrādāts. Ar domu, ja uzbraucam valdībai par naudas tēmu, var stāstīt jebko, vienalga tauta atbalstīs. Lai vairotu efektu, arī Lemberga kungam kā LOK loceklim tika dota iespēja izteikties par naudas balvām un pateikt, “…neuzskatīsim makšķerēšanu par sportu.. un … makšķerniekiem prēmijas nevajag dot”. Un pārējie visi draudzīgi māja ar galvu.
LOK loceklim tomēr pienāktos zināt kaut ko no pasaules sporta sistēmas un to, ka makšķerēšanas sports pieder pie visā pasaulē oficiāli atzītajiem sporta veidiem.
Vienlaicīgi uzzināju “jaunumu” no makšķerēšanas sporta jomas, izrādās, viens no Latvijas karpu makšķerēšanas komandas dalībniekiem 2011. gadā ieguvis sudraba medaļas pasaules čempionātā un saņēmis milzu prēmiju. Būs jāpavaicā Laurim Lezbovskim, lai iepazīstina tautu ar nezināmo talantu.:-)
Videoklipu var noskatīties http://www.tvnet.lv/online_tv/19354

no malas no malas - 15-01-’12 19:55

Šovakar LNT savās ziņu topā rādija par prēmiju sadali sportistiem. Makšķerniekus tur pieminēja daudz, arī jst tur teica savu vārdu, un pat lielais “eksperts” Lembergs teica, ka makšķerniekiem nekādas prēmijas nevajag dot.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.