jaunumi   contact

« Latvija gatavojas sta… | Home | Karogā krāsas ir vien… »

Zemledus makškerēšanas čempionāta sākums atcelts

Uzklikšķini!Diemžēl, ne uz 20.01., ne uz šodienu 23.01. ledus nevienā no sacensībām atbilstošajām ūdenskrātuvēm nav tik stabils, lai šonedēļ varētu tur rīkot sacensības. Ir apzināti gan Vidzemes, gan Latgales ezeri, kopā vairāk kā 10 potenciāli pieņemamu ezeru, un visūr ledus stāvoklis nav drošs ne vienkāršai makšķerēšanai, ne tādam pasākumam kā sacensības ar lielu dalībnieku skaitu. Ievērojot arī to, ka vadošie sportisti dodas uz pasaules čempionātu Kazahijā, LČ zemledus makšķerēšanā pirmā kārta tiek pārcelta uz februāra vidu.

Ja ledus stāvoklis būs atbilstošs drošības prasībām, LČ pirmā kārta notiks 25.un 26. februārī Ungurā vai Limbažu Lielezerā, precīzāka informācija būs pieejama aptuveni 13.-14.02.2012.
 
23. 01. 2012


One comment

Janis B. Janis B. - 03-02-’12 21:52

radusies doma noorganizeet komandu LR CEMPIM zemledus makskjereesanaa(ambiicijas neplikt pedeejiem),pagaidaam esam itkaa :) 3,vajadzeetu veel 2 copmanjus.mans tel.26687151 epasts janisbriedis@inbox.lv(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top