« Pasaule protestē pret… | Home | Lieldienu priekšvakar… »

Pirmais 2012. gada PČ aizvadīts

Kārtējā reportāža no pasaules čempionāta zemledus makšķerēšanā, kuru atsūtīja Latvijas izlases komandas pārstāvis Agris Rudzāns.

3. reportāža.
Mūsējie kā Rīgas dinamieši, vienu spēli spēlē vāji, otru lieliski. Šodien bez īpaša satraukuma, bet ar lielu apņēmību uzlabot rezultātu, komanda devās uz startu. Komandā notika viena maiņa, Lailu nomainīja Andis. Šīs dienas zonas arī neko labu nesolīja, bija paredzams, ka divās zonās būs daudzi sportisti ar 0, tā arī bija. Čempionātu noslēdzām, skaļi aizverot durvis, pietrūka tikai 2 punktu līdz bronzai. Vakar paši neticējām, ka varam cīnīties par pirmo trijnieku, bet šodien viss sanāca labāk kā bijām cerējuši.
Abi debitanti pilnībā apliecināja, ka nav velti iekļuvuši izlasē, Raimis izcīnīja sarežģītā cīņā otro vietu zonā, zaudējot tikai ukrainim, Andis pieveica visus savā zonā, zonā, kurā praktiski neķērās, viņam izdevās pierunāt 10 vai 11 zivtiņas. Rezultātā uzvara zonā. Arī Guntis šodien nostartēja lieliski, ieguva 1. vietu zonā, neskatoties uz apnicīgo apurbšanu. Viņš vienīgais ķēra bez otrajām acīm, cepuri nost. Rita tikai nedaudz piekāpās uzvarētājam, lieliska otrā vieta. Pēterītim šodien veicās mazāk kā vakar, šodien viņš noķēra tikai 4 gr. breksīti, vakar bija 5gr. raudiņa. Viņa zonā tomēr kāds bija noķēris par dažiem krikumiem vairāk, pilnībā neprognozējama zona, izņemot baltkrievu burvi Ščorsu, kurš šajā čempionātā ieguva divkārtēja Čempiona titulu.

Komandu kopvērtējumā -Baltkrievija, Ukraina, Polija, Latvija, Lietuva, Krievija. Apkopojot visu dienu darbu un rezultātus, var secināt, ka kaut ko bijām palaiduši garām vai līdz galam nenostrādājuši, bet šādā loteriju čempionātā arī uz loģiskiem rezultātiem cerēt ir grūti, no desmit zonām piecās bija loterija. Vienalga, lēciens no astotās vietas pirmajā dienā līdz ceturtai kopvērtējumā arī ir labs rezultāts, vismaz parādījām visiem, ka ar mums tik vienkārši nav, uzstādījām vienas kārtas labāko rezultātu čempionātā. Ticiet man, visi šodien uz mums skatījās pavisam savādāk.
Komanda ir paveikusi savu darbu, vēl tikai noslēguma ceremonija, pirmdien no rīta uz mājām. Tiekamies Ungurā.
 
11. 02. 2012.

  Seko jaunumiem Facebooksix comments

IVars IVars - 12-02-’12 23:07

Principā malači ,žēl ka Liderītim (jūtu līdzi …)nepaveicās .

interesanti interesanti - 12-02-’12 14:02
izlepis izlepis - 11-02-’12 19:56

Par šodienu – apsveiciens! Bet kopumā… no deviņiem čempionātiem tikai otrais ārpus pjedestāla(vēl USA 2010g) šogad diez vai saucams par lielu uzvaru un sasniegumu… Sliktākā vieta jebkurās sacensībās ir ceturtā:(( un vēl tikai ar 2,5 punktiem. Bet, lai nu kā, apsveicu ar labo startu pēc pirmās dienas…

davids davids - 11-02-’12 19:05

Superliels apsveiciens no visas sirdes! Muuseejie ir vislabaakie!

Juris Juris - 11-02-’12 17:01

sarauj

GatisBB GatisBB - 11-02-’12 14:54

Malači! Prieks par izlasi! Mēs esam labākie!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.