« Pasaule protestē pret… | Home | Lieldienu priekšvakar… »

LR 2012. gada zemledus makšķerēšanas čempionātā

Uz Ungura ezera ledus šodien sākās šī gada pirmais Latvijas čempionāts makšķerēšanas sportā. Tajā piedalās 14 komandas, dalībnieku vidū ir arī visi šī gada pasaules čempionāta dalībnieki. Sacensību protokolos pirmās dienas rezultāti rāda, ka konkurenti nemaz nerespektē slavenību iepriekšējos sasniegumus. Līdera pozicijās atrodas tikai vairākkārtējā pasaules čempione Rita Verza-Grabovska (Salmo), kura ar 2,512 kg smagu lomu bija labākā savā zonā. Vēl par savu zonu uzvarētājiem kļuva Imants Saulītis (LSMK-Milo; 2,178 kg), Ivo Kalnmalis (Salmo; 1,588 kg), Genādijs Grigorjevs (MB Carp Collection Latvija; 0,436 kg) un Aldis Vārna (Rapala; 1,388 kg). Komandu vērtējumā vadībā ar 22 punktiem izvirzījusies komanda Dobele, ar 23,5 punktiem viņiem seko titulētā Salmo komanda. Nelielā attālumā ar 30 - 32 punktiem izvietojušās vēl 5 komandas, visu noteiks otrās dienas rezultāti.

Uzklikšķini!Otrā sacensību diena beidzās ar sen neredzētiem minilomiem, - tikai diviem dalībniekiem loms bija virs 1 kg, vairumam tā svars bija zem 500 gramiem. No pirmās dienas līderiem savas pozicijas saglabāja tikai Imants Saulītis, kurš savā zonā bija labākais arī otrajā dienā. Līdz ar to viņš uzvarēja šajā kārtā un kļuva par čempionāta līderi. Otro vietu savā zonā un, attiecīgi, arī kārtā ar 3 punktiem ieguva Rita Verza-Grabovska, trešais ar līdzīgu punktu skaitu bet nedaudz mazāku lomu bija Ainārs Eglītis, kurš šogad pārstāv komandu RD Auto.

Komandu vērtējumā pēc pirmās kārtas ar 41,5 punktiem vadībā izvirzījusies Salmo komanda, otrajā vietā ar 52,5 punktiem atrodas Dobele, trešajā ar 53 punktiem - RD Auto. Tālāk seko Asaris, LSMK-Milo un Rapala.

LR čempionāta otrā kārta, ja ledus apstākļi ļaus, risināsies pēc divām nedēļām Limbažu Lielezerā. Tad arī noskaidrosies šī gada čempionāta medaļnieki.
 
25. 02. 2012.

  Seko jaunumiem Facebooktwelve comments

Rio Rio - 08-03-’12 17:02

riit no riita dodos no purvciema uz limbazu lielezeru,izbraucu apm 7-00 os. ,varu kaadu pakjert liidzi.tel.27775224

Maksis Maksis - 06-03-’12 20:42

Tā kā bijām pirmās kārtas organizatori, tad piekrītu Normundam, par sacensību rīkošanas izmaksām. Komandu dalības maksas ir tīra sacensību pašizmaksa. Degviela, ko iztērējām braucot uz ezeru, lai nospraustu zonas un pašiem darba diena (6.stundas), ko paņēmām brīvu-tas viss bija tīrs entuziazms. Ja kādam tiešām ir pretenzijas, uzrīkojiet sacīkstes lētāk….

NG NG - 06-03-’12 09:19

zvani Ilmāram, piektdien un sestdien atļauju tirgotājs būs uz vietas, viņš būs arī tiesnesis :), viss notiekās pēc plāna, JST jautāja vai nevaram nosegt atļaujas no komandu iemaksām, es atbildēju, ka nevaram, jo no ledus nonākot siltu, garšīgu zupu un pīrāgus visi gribēs un tas arī maksā :), tiesneši, sektori u.t.t. arī maksā.
Ja nu kādai komandai vai kādam sportistam tā ir tik liela problēma, tad lūdzu rakstiet man uz e-pastu, skatīsimies ko varam darīt lietas labā, bet ceru, ka tādu nebūs, vai būs ļoti maz

Peksis Peksis - 05-03-’12 19:58

kur tās licenzes varēs iegādāties?

NG NG - 05-03-’12 14:06

Tātad vēlreiz par LČ 2. kārtu, divi svarīgi momenti!
1. Lielezerā ir licenzētā cope, organizatori nāk mums pretī un piedāvā 3 dienu licenzi pa 3ls, sīkāka informācija pie Ilmāra – sacensību organizatora.

2. Ir iespējamamas divas, lētas naktsmītnes vietas pie paša ezera, piesakieties savlaicīgi, visa informācija pie Ilmāra\

Ilmāra telefons 29441556

davids davids - 02-03-’12 10:01

Neviens jau “nebubina”! Tikai ļoti gribās zināt konkrētus faktus!

Rio Rio - 02-03-’12 09:13

nav ko abiem bubinaat,taa jau ir vesture,prieks tam zonaa ir tiesnesis un velaak arii iespeeja iesniegt protestu.

davids davids - 01-03-’12 17:32

bb Gatim!!! varbūt vari nedaudz konkrētāk pastāstīt,kurš un kā tika pārkāpis noteikumus? Pretējā gadījumā tā ir tukšu salmu kulšana!Un varbūt nedaudz sīkāk varētu pastāstīt par tiesnešu rokādi otrajā dienā? Un vēl grbētos ieteikt tiesnešiem kādu spilgtāku apģērba gabalu uzvilkt,citādi ir sajūta,ka svešķermeņi pa sektoru staigā!

GatisBB GatisBB - 29-02-’12 22:35

Tai bildē redzamajai trešajai labākajai komandai (ja gribam būt precīzi, tad diviem tās dalībniekiem) būtu nepieciešams atsvaidzināt savas zināšanas par maču noteikumiem, jo pirmajā kārtā to ievērošana smagi piekliboja. Dziļākā analīzē neizplūdīšu – paši zin. Un kad aizrāda, vēl protestē. Bet nekas, “labie darbi” nekad nepaliek nesodīti!!! Sportists var pilnībā nepārzināt noteikumus, bet, ja tiešām bija kāds konkrēts pārkāpums, lai nerastos doma par pliku spekulāciju, vismaz apraksti to.

erudzi erudzi - 27-02-’12 12:48

Paldies par mačiem, viss tika noorganizēts uz to labāko. Zivis ir zivis, tās vainot nav vērts.

Maksis Maksis - 27-02-’12 09:30

Ar sacensībās samaksšķerētajām zivīm mielosies Līgatnes dabas parka LĀČI!!!

Andžuks Andžuks - 27-02-’12 07:51

Paldies BB Copei par labi noorganizētajiem mačiem, bet nākošreiz vairāk zivis ielaidiet;););)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.