« Pasaule protestē pret… | Home | Lieldienu priekšvakar… »

LMSF 13.marta valdes sēdē

Valde sprieda un lēma par sekojošiem jautājumiem.
1. Par LMSF gadskārtējo konferenci. Nolēma to organizēt 28.03.2011. 16:00 Rīgā, Daugavgrīvas ielā 31a, SIA Salmo telpās. Balss tiesības ir biedriem, kas nomaksājuši biedra naudu par 2011.gadu kā arī tiem, kas nomaksājuši par 2012.gadu. Dienas kārtībā būs prezidenta atskaite par 2011.gada rezultātiem, biedrības finansu pārskata apspriešana, dažādi jautājumi. Dažādos jautājumos svarīgākais jautājums - par LMSF biedra naudas apmēru un maksāšanas kārtību.

2. Valde noklausījas informāciju par 2011.gada finansu pārskatu, LMSF kontu stāvokli, 2012.gada finansu plānu un nolēma pārskatu bez iebildumiem virzīt izskatīšanai LMSF konferencē.

3. Par Latvijas 2012.gada čempionātu nolikumiem. Nolēma pieņemt un apstiprināt 2012. gada nolikumus spiningošanā no laivām, spiningošanā no krasta un pludiņmakšķerēšanā (nolikumi principiāli neatšķiras no 2011.gada nolikumiem un tuvākajās dienās būs pieejami internetā). Valdes sēdē izskanēja priekšlikums sākot ar 2012.gada vasaras sezonu mainīt līdzdalības noteikumus Latvijas čempionātos un, līdzīgi kā tas jau notiek karpu makšķerēšanas čempionātā, pielaist tikai komandas, kuras ir LMSF sastāvā. Ar noteikumu, ka vienlaicīgi tiek mainīts LMSF biedru naudas apmērs un tās nomaksas kārtība. Lai izmaiņas stātos spēkā, jāsagatavo attiecīgi priekšlikumi un tie ir jāpieņem LMSF konferencē. Izskanēja ideja, ka biedru nauda ir jāsamazina un jāvienkāršo nomaksas kārtība, piemēram, iestrādājot to kā fiksētu summu (nodevu LMSF labā) čempionāta dalības maksā. Ja konferencē izmaiņas tiks pieņemtas, var sagaidīt arī attiecīgas izmaiņas nolikumos. Vienlaicīgi, veidojot Latvijas izlases komandas, tiktu izpildīta prasība, ka pasaules čempionātos var startēt tikai sportisti, kas pārstāv LMSF biedrus.

4. Par Latvijas izlases līdzdalību pasaules čempionātā spiningošanā no krasta 2012.gada maijā Polijā. Nolēma kā atbildīgo par komandas startu nozīmēt Igoru Fiļipovu (SIA Gold Fish), atbalstīja Latvijas delegācijas kandidātu sastāvu līdzdalībai čempionātā un principus, kā tiks veikta finansēšana. Valde nolēma atbalstīt sekojošus kandidātus Latvijas delegācijai pasaules čempionātā Polijā - Igoru Fiļipovu, Kasparu Poišu, Māri Olte, Aleksandru Meirānu, Aināru Eglīti, Konstantīnu Koļesņikovu, Hariju Raciborski, Lauri Fridrihsonu. Ar piebildi, ka 2013. gadā kā noteicošais rādītājs iekļaušanai izlases kandidātos būs rezultāti attiecīgajā Latvijas 2012. gada čempionātā.
Pie reizes tika apstiprinātas dažas izmaiņas LR čempionātu kalendārā.

Apstiprinātos nolikumus var redzēt sekojošās adresēs - spiningošanā no krasta, spiningošanā no laivas un pludiņmakšķerēšanā

Papildus jāatcerās, ka marta beigās LMSF konference lems par biedru naudu un tās nomaksas kārtību, attiecīgi, nolikuma pants, kurš nosaka dalības naudu var nedaudz mainīties.
 
14. 03. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookfourteen comments

marisv marisv - 23-03-’12 19:07

Dažas pārdomas par spiningošanas čempionātu no krasta.
Tā sanāca, ka uz pagājušo LV čempinātu vairāki no mums lidoja ar lidmašīnu, jo tas bija nebijis notikums, Latvijas foreļotāju svētki. Tas bija to vērts. Bija interesanti pacīnīties ar lietpratējiem. Pēc tam labākie arī pārstāvēja valsts godu pasaules mačos. Tik tālu viss bija maksimāli godīgi. Tagad, šķiet atkal atgriežamies vecajās sliedēs, kad brauca savējie čomi un čomu čomi. Es nesaku, ka izlases delegātu sastāvā ir slikti sportisti. Sastāvs labu labais. Haris un Ainārs ar savu pieredzi pasaules mačos noteikti noorientēsies zibenīgi un būs labu labie palīgi, bet tomēr kremt, ka aiz borta palikuši MK, Igors un arī pērnā gada LV čempions. Interesenti, kāda būs motivācija jaunajiem censties LV čempī?
Otrs: vai tiešām LV čempionātā drīkstēs piedalīties tikai komandas, kas ir LMSF biedri? Man šķiet vismaz 3 no startējošajām pagājušajā gadā tādas nebija. Savu komandu vācām ar e-pasta un telefona palīdzību, jo citas iespējas nebija. Visi maksājām nemazo dalības naudu. Lai jau būtu, ka uz pasaules mačiem brauc LMSF biedri, bet LV mērogā nevajadzētu birokrātijai ņemt virsroku: ļaujiet čaļiem pacīnīties un mācīties citam no cita. Citādi atņemta tiek pēdējā motivācija cilvēkiem no malas izgriezt pogas pasaules čempionātos rūdītiem večiem.
Nevajag steigties ar priekšlaicīgiem secinājumiem. Pieminētie ir tikai pirmie kandidāti. Ja kandidāti neizturēs visus atlases kritērijus, var būt izmaiņas.

agris agris - 21-03-’12 10:02

Paldies par izsmeļošu atbildi, gatavojamies Ventai!

NG NG - 21-03-’12 09:27

Tā ir copy paste kļūda :), nekas netiek ārā mests, vērtēti tiek visi 5 posmi, katrs no tiem būs atšķirīgs un uzverēs tie, kuri mācēs pielāgoties jebkuriem apstākļiem, tad arī atkritīs jebkādi jautājumi par izlases veidošanos u.t.t., bet tas jau ir nākošā gada jautājums :).

agris agris - 20-03-’12 20:55

Ja mēs metam ārā kāda posma rezultātus, tad atgriežamies pagātnē. Piecas sacensības sezonā nemaz nav tik daudz, domāju ka iespēja izlaist kādu posmu graus Normunda ideju par 5 posmiem, tas tiek darīts lai celtu mūsu čempionāta līmeni. Domāju rīt Normunds ieviesīs skaidrību.

agris agris - 20-03-’12 17:17

Pludiņmakšķerēšanas nolikumā varētu būt kļūda, punktā par uzvarētāju noteikšanu runa iet par 3 posmiem, bet vajadzētu būt par 5, Jāni uzmet aci!
NG būs Rīgā 21.03. tad būs precīza atbilde. Pie 5 posmu sacensībām divu posmu izslēgšana nav racionāla. Kas novinnējis 3 posmos, var 2 nepiedalīties….Optimāla, manuprāt, būtu 4 posmu ieskaite, jo viens posms var būt ļoti neveiksmīgs, var arī gadīties, ka kādu apstākļu iespaidā izpaliek iespēja piedalīties.

MK MK - 17-03-’12 11:26

Noņemu cepuri Igora F. priekšā par iniciatīvu un to ko viņš dara. Tik tālu viss ir OK. Par izlases sastāvu atbildi saņēmu, nepiekrītu, bet labi…
Jāni, tomēr : “Mūsu centieni izveidot labāku komandu, balstoties uz LR čempionāta rezultātiem, 2011. gadā nedeva gaidīto rezultātu. Tieši tādēļ šoreiz atgriezāmies pie pārbaudīta paņēmiens – atbildīgā persona piedāvā savu redzējumu. Valdei nebija nopietnu iebildumu vai argumentu, lai kaut ko mainītu piedāvājumā, kuru prezentēja Igors F.”
Pamatojoties uz Tavu atbildi man rodas daži jautājumi?
1.Kāds tad ir pamatojums rīkot 2012. gada LČ? Pagājušā gada rezultāti ne pie kā laba nenoveda. Šogad būs kaut kas savādāk?
2. Kāds tad ir tas “gaidītais rezultāts” un kas ir darīts lai to sasniegtu?
Varbūt nedaudz provokatīvi, bet vienkārši vēlos saprast :)
LR čempionāta rīkošana ir LMSF pienākums, tam nav vajadzīgs cits pamatojums kā tikai mūsu vēlme noskaidrot labākos Latvijā. LR čempionāta rezultātiem nav saistības ar izlases vājo startu PČ, tāpēc nekādas principiālas izmaiņas čempionātā nav paredzētas. Latvijas komandai apmierinošs rezultāts būs tabulas vidusdaļa, vieta tabulas augšējā trešdaļā būtu ļoti labs rezultāts. Lai Latvija pamestu tabulas lejasgalu, kā pirmie soļi ir darīts viss, par ko iepriekš diskutējām.

333 333 - 16-03-’12 22:18

Atvainojos par uzbraucienu Harim!Par auto vadītāja vakanci izlases sastāvā galīgi nebiju iedomājies!Varētu arī ieviest spininga pienesēja 3 kategorijas vakanci,ar tiesībām apkalpot tikai izlases dalībnieku!Jā, un spininga pienesējam obligāti jābūt agronoma diplomam!Hari nomierinies!Neko te neviens netaisās nekur bāzt!Tikai gribētos redzēt katrā jomā profesionāļus!Tā ka,kad brauksiet uz Poliju,neaizmirsti paņemt līdzi auto vadītāja apliecību!Dāvid-viss ok! Vai tad te ir kāds, ko var apskaust?

Haris Haris - 16-03-’12 15:24

Diemžēl laika trūkuma dēļ pats nespēju aktīvi iesaistīties krasta spiningošanas jautājumos.
Kā jau zini, uz kaut kā organizēšanu Latvijas spiningošanas sportā nav īpašas konkurences. Tā kā, ja Igors F. šogad uzņemas organizēt tevis pieminēto LČ spiningošanā no krasta, esmu tikai priecīgs. Visticamāk bez viņa aktivitātēm šogad tas nemaz nenotiktu. Jāsamierinās ka šogad LČ ir plānots pēc PČ. Citi piedāvājumi federācijai no krasta špiningošanas aktīvistiem nav bijuši.
Šajā gadā federācijai diemžēl nav naudas komandas dalībai PČ. Igors F. pats ir sarūpējis finansējumu komandai un ir gatavs uzņemties visas rūpes par komandas startu PČ. Tā kā neredzu iemeslu lai man vai federācijai būtu pretenzijas šogad uzticēt viņam to darīt, cik saproti arī noteikt komandas sastāvu. Tā kā visi startējošie ir pagājušā gada LČ augšgalā nesaskatījām nekādu problēmu. Kāpēc kāds ir izlaists vai aizmirsts nemācēšu teikt- prasi Igoram F. Par savādāko pieeju domāju galveno argumentu no viņa puses, ka komandā palīgiem ir jābūt spiningošanas sportistiem, pat ne obligāti rūdītiem foreļniekiem. Ja viņš uzskata ka tā var sasniegt labākus rezultātus, lai mēģina.

MK MK - 16-03-’12 12:59

Hari, pirmais solis uz priekšu, lai mainītu iepriekšējās izlases (varbūt uzmet aci iepriekšējo izlašu sastāvam, nu, kādus gadus četrus vismaz)veikumu tika sperts 2011. gadā, kad tika rīkots LV čempionāts lai godīgā cīņā noskaidrotu labākos šinī disciplīnā.
Šī brīža solis, man personīgi, ir pilnīgi nesaprotams. Ne jau tāpēc, ka pats esmu palicis aiz borta, lai gan ko liekuļot, daļēji arī, tomēr vairāk domājot par izlases attīstību. OK, pagājušā gada starts bija vājš, iemeslos neiedziļināšos, bet vāji nostartēja katrs no sportistiem, izņemot I. Dzilnu, kas katrā kārtā parādīja +/- “taustāmu” rezultātu. Ja katrs būtu nostartējis kaut tādā līmenī, tad… labi, ja tantei būtu riteņi, tad…
Negatīva pieredze arī ir pieredze un nebūt ne tā sliktākā, jo ir vesels bastions pamata ko uzlabot, attīstīt un pilnveidot.
Tajā pat laikā tiek veikti kaut kādi eksperimenti, ignorējot pilnīgi visu. Vari atbildēt – kāda mārrutka pēc izlases sastāvā nav Dzilnas? Viņš nesaprot drēbi, nemāk darīt melno darbu, ja arī tāds būtu jādara? OK, par mani un LV čempionu var pateikt- sakritība. Labi lai tā būtu :) Tomēr atkal…
Gribēju teikt tikai to, ka neredzu ne vēlmi, ne argumentāciju kaut ko uzlabot, veidot un attīstīt.
Puikām veiksmi un tiekamies 2012. gada LV čempionātā :)
Mūsu centieni izveidot labāku komandu, balstoties uz LR čempionāta rezultātiem, 2011. gadā nedeva gaidīto rezultātu. Tieši tādēļ šoreiz atgriezāmies pie pārbaudīta paņēmiens – atbildīgā persona piedāvā savu redzējumu. Valdei nebija nopietnu iebildumu vai argumentu, lai kaut ko mainītu piedāvājumā, kuru prezentēja Igors F.

Haris Haris - 16-03-’12 11:55

333 un visiem citiem dažādu priekšmetu bāzējiem tur… Man ir pilnīgi vienalga ja jums ir kādas personīgas antipātijas pret kādu. CL gan esmu teicis, ka man nepatīk nenormālā straumē spiningot, bet ka neko nejēdzu, gan nē. Ja apsolies neko, nekur nebāzt varu pamācīt kā jāķer arī pie upes.
Kā augstāk rakstīts, atbildīgais par startu ir I. Fiļipovs. Viņš valdei piedāvāja apstiprināšanai arī komandas sastāvu. Tas ka arī mans uzvārds tur bija, biju pārsteigts un joprojām neesmu apstiprinājis savu dalību. Vienkārši vēl neesmu izlēmis vai esmu gatavs ziedot kārtējās 10 dienas veicot melno darbu lai kādam palīdzētu nostartēt. Bet paldies džekiem par uzticēšanos un domu, ka varu ar savu līdzdalību palīdzēt izlases startam. Ņemot vērā iepriekšējos šīs izlases rezultātus, domāju, ka savādākas pieejas meklēšana ir tikai solis uz priekšu.

dāvids dāvids - 16-03-’12 08:56

333 nu gan uzkurināties tā nevajadzētu,pirms nenoskaidro kāda loma ir Harim šinī izlasē! Jeb varbūt tā ir vnk skaudība?

333 333 - 15-03-’12 22:09

Es pievienojos MK! Man arī interesē,ko var izlasei dot H.Raciborskis? Kurš pats personīgi,žurnālā“Copes lietas“atzina,ka no copes upēs ar straumi neko nesajēdz!Varbūt pēkšņi gudrāks kļuvis?????????? Vai nu arī domā,ka visās copes sporta disciplīnās ir nu šausmīgs talants?????????Un šeit nu gan,noteicošam vajadzētu būt 2011 gada rezultātam!Harim-ar sērkociņu d…. neaizbāzīsi,bet konservu bundža,nelien iekšā!
Visi valdes lēmumā uzskaitītie ir tikai delegācijas sastāva kandidāti. Jebkurā delegācijā var būt gan komandas pārstāvis, gan treneri, gan palīgi un, nav izslēgts, ka arī kāds auto vadītājs.

MK MK - 15-03-’12 09:35

Jāni, paldies. Tādā gadījumā labprāt vēlētos iepazīties ar šo informāciju personīgi. E-pastu norādīju, paldies!

MK MK - 15-03-’12 07:27

Ļoti interesants izlases dalībnieku saraksts. Varētu uzzināt pamatojumu šādai izvēlei?
Varu piekrist, ka sastāvs ir interesants. Vārdisko sastāvu valdei piedāvā persona, kura tiek noteikta kā atbildīgā par startu. Pamatojums nav paredzēts publiskošanai, to var uzzināt, piedaloties valdes sēdēs. Attiecīgi, šo informāciju katrs var saņemt no Igora Fiļipova vai arī to varu sniegt tikai katram personīgi.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.