jaunumi   contact

« Sēru vēsts | Home | Latvijas karpu makšķe… »

Atgādinājums

LMSF biedriem atgādinu, ka trešdien 16:00 Daugavgrīvas ielā 31a, Salmo SIA telpās notiks LMSF gada sapulce. Viens no svarīgākajiem būs jautājums par izmaiņām biedru naudas lielumā un nomaksas kārtībā.

Atgādinu, ka ielūgums piedalīties sapulcē ar padomdevēja tiesībām ir spēkā arī tiem, kas par 2011 vai 2012. gadu biedru nav nomaksājuši, un visiem, kas pārstāv klubus vai juridiskās personas, kuras 2012. gadā gatavojas līdzdalībai LMSF rīkotajos pasākumos. Vienlaicīgi lūdzu telefoniski mani informēt par līdzdalību. Mob. tel. 29517507

P.S. Ir ienācis viens priekšlikums.
Izejot no apsvēruma, ka turpmāk visos čempionātos, kuri notiek pēc starptautiskajiem noteikumiem, tiks pielaistas tikai LMSF sastāvā esošas komandas, tiek piedāvāts sekojošs risinājums. Biedra nauda ( vai līdzdalībai čempionātā atbilstošā daļa) tiek formāli nomaksāta vienlaicīgi ar katras komandas dalības naudu katrā no čempionātiem. Piemēram, 20 ls par katru čempionātu. Līdz ar to biedru nauda visiem būs līdzīga, bet būs proporcionāla līdzdalībai pasākumos. Ja komanda piedalās vienā čempionātā, - biedra nauda būs 20 ls, ja trijos čempionātos - 60 ls par katru komandu. Pie tam organizētājiem tiek izvirzīts noteikums, ka biedru nauda nepaaugstina sacensību dalības maksu. (tieši otrādi, - dalības maksa čempionātos, kur ir ievērojams dalībnieku skaits, izmantojot sponsoru atbalstu, tiks samazināta. Piemēram, spiningošanā no laivas ir iecere to samazināt un visiem noteikt 120 latu apjomā, tai skaitā 20 latus kā biedra naudu.)

Vienlaicīgi ar dalības naudu, komandām, kuras piedalīsies pirmo reizi, būs jāraksta iesniegums, lai tās uzņem LMSF biedru sastāvā. Tehniski nedaudz sarežģītāk aina izskatīsies, tā saucamajās, tautas klases sacensībās, kur aiz katras komandas nav juridiskas persona, un sacensībās, kur piedalās tikai individuālas personas, piemēram, mušiņmakšķerēšanā. Jebkurā gadījumā kārtība nebūs sarežģītāka kā šodien.

Jānis Stikuts
LMSF prezidents
 
27. 03. 2012


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top