« Makšķerēšanas tēma Sa… | Home | Picasa albuma pārbaud… »

Biedrības LMSF 28.03.2012.kopsapulces lēmums

------------------------
2. Lai pastiprinātu LMSF biedru atbildību par disciplīnu sacensībās, ievērotu CIPS noteikumus un Latvijas izlašu komandās iesaistītu tikai sportistus, kas pārstāv LMSF biedrus (tikai juridiskās personas), sākot ar 2012. gada sezonu noteikt, ka valsts čempionātos un kausu izcīņās, kuras notiek pēc starptautiskajiem vai LMSF adaptētiem Latvijā noteikumiem, piedalīties drīkst tikai komandas, kuras pārstāv LMSF biedrus. Citos LMSF rīkotos pasākumos un čempionātos, kuri notiek tautas klasē, šāda prasība netiek izvirzīta un līdzdalība tiek regulēta sacensību nolikumos.

3. Lai paplašinātu interesentu iespējas iesaistīties LMSF sastāvā, noteikt sekojošu biedra naudu un tās nomaksas kārtību:
3.1. LMSF biedra nauda tiek noteikta kā lielums, kurš ir proporcionāls komandu skaitam, kuras pieteicējs piesaka līdzdalībai katrā no čempionātiem. Pamatlikme ir 20 LVL par 1 komandu vienā čempionātā. Biedra nauda vienmēr kā neatņemams papildus maksājums tiek iekļauta ar sacensību nolikumiem noteiktajā dalības maksā par līdzdalību kādā no čempionātiem, tā nav atkarīga no čempionāta posmu vai kārtu skaita. Piemēram, ja kāds piesaka 2 komandas spiningošanas čempionāta 1 kārtai vai visām trim kārtām, dalības maksā tiek iekļauta vienreizēja biedra nauda 2 x 20 lati. Ja tas pats pieteicējs piesaka komandu, piemēram, čempionātam zemledus makšķerēšana, tiek maksāta papildus biedra nauda proorcionāla pieteiktajam komandu skaitam.
3.2. Čempionātos, kuros notiek tikai individuālais vērtējums, katrs pieteicējs, nomaksājot biedra naudu 20 LVL apmērā, tiesīgs pieteikt ne vairāk kā 5 dalībniekus. Gadījumā, ja pieteikto dalībnieku skaits pārsniedz šo skaitu, jāmaksā attiecīga papildus summa. Biedra nauda, līdzīgi kā citos čempionātos, tiek iekļauta dalības naudā.
3.3. Biedru nauda gadījumā, ja komanda atsakās no līdzdalības čempionātā, netiek atmaksāta.
3.4. Biedrība LMSF ir juridisko personu apvienība, attiecīgi, komandas pieteicējs var būt tikai juridiska persona. Juridiskajām personām, kuras pirmo reizi piesaka līdzdalību čempionātā, līdzdalība LMSF sastāvā tiek noformēta ar tipveida iesniegumu. Līdz ar to tās kļūst par LMSF biedriem un iegūst visas statūtos paredzētās biedra tiesības, kā arī uzņemas atbildību par pieteikto sportistu līdzdalību un visu noteikumu ievērošanu.
3.5. LMSF valde atsevišķos gadījumos ir tiesīga lemt par biedra naudas samazinājumu.
------------------------
2012. gada sacensību nolikumi tiks precizēti, lai tie nebūtu pretrunā ar šo lēmumu. Piemēram, spiningošanas sacensībās dalības maksa būs visiem vienāda un, ieskaitot biedra naudu, tā būs 140 LVL.
 
30. 03. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

buks buks - 12-04-’12 16:05

Jāni, tad par vienu ekipāžu vai komandu dalības maksa ir 140 Ls?
Lai piedalītos visās čempionāta kārtās, katrai komandai jānomaksā 140 Ls, proti, 120 Ls dalības nauda par divām ekipāžām un 20 Ls kā LMSF biedru naudas maksājums par vienu komandu. Ja čempionātā plāno piedalīties tikai viena ekipāža, attiecīgā summa būs 80 Ls, no tiem 20 ls būs kā biedra nauda LMSF.

Martins Vanags Martins Vanags - 10-04-’12 12:20

Vai šie noteikumi attieksies arī uz Jūras makšķerēšanas sacensībām? Pagājušo gadu mūsu klubam bija izcili panākumi :)

Vai biedra naudu (kas iekļauta dalības maksā) kluba vārdā var samaksāt arī pats sportists?
Noteikumi par biedru līdzdalību, visticamāk, attieksies arī uz Jūras sacensībām. Pie tam ir parādījušies interesenti, kuri grib startēt pasaules čempionātā jūras makšķerēšanā, kur, starp citu, ir arī tāda disciplīna kā tālmešana. Nomaksāt par klubu var katrs.

??? ??? - 01-04-’12 16:18

jst, kad pats pēdējo reizi meti tālmešanu un kādi tad bija attālumi?
Pēdējo reizi to darīju demonstrējumos Ozo golfa laukumā. No arhivētā ieraksta manas mājas lapā izriet, ka tas bija “nesen”, tikai 2003.gadā.:-) Neliels citāts -”…Izmantoju relatīvi vienkāršu metienu, Salmo firmas 3,60 m garu karpu kātu ar 0.30 mm auklu un 50 G smagu svariņu. Metot, kā saka, uzvalkā, metiena attālumi atradās 100 – 120 m robežās, ar 18 G plastmasas svariņu 80 – 90 m robežās.” Taču, vērtējot attālumus, jāņem vērā, ka svariņa svars, auklas diametrs un tāpat vēja apstākļi var būtiski tos iespaidot. Piemēram, kastingā, lai sacensības būtu kaut cik pārredzamas un arī drošas skatītājiem, metieniem lietotais svariņš nav smagāks par 18 gramiem. Metot ar 150 gramu svariņiem, jārēķinās, ka tāds svariņš lido kā izšauta lode un ir ļoti bīstams. Jo sevišķi, ja sāk sacensties iesācēji. Atceros, Ozo golfa laukumā, bažas radīja automašīnas un ēkas logi, kuri atradās metieniem pretējā virzienā kādus 100 m no starta vietas.

aigars aigars - 31-03-’12 07:54

http://www.lvcarp.lv forumā lasīju par karpu makšķernieku sacensībām tālmešanā. Jautājums vai tās atbilst kaut kādiem LMSF sporta sacensību noteikumiem?
Tās sacensības vairāk atgādina vienkārši pasākumu, kurš organizēts draugu lokam. Līdz ar to noteikumi ir vienkārši, tie ir liberāli un maināmi pat uz vietas vienojoties. Attiecīgi, tie tikai daļēji atbilst sporta sacensību noteikumiem. Starptautiskajos noteikumos reglamentācija, jo sevišķi attiecībā uz inventāru, ir precīzāka, galvenokārt, lai kādam neradītu nepamatotas priekšrocības. Nez vai pasākuma organizātori ir noskaņoti nepielaist dalībniekus ar kātiem īsākiem par 3m 60cm, bet šoklīderim ir jābūt 8m garam, kā tas izriet no minētā pasākuma noteikumiem.Tāpat, ja ir mērķī mešanas disciplīnas, tad ir noteikts vismaz kaut kāds attālumu diapazons, kaut vai tāpēc, lai dalībnieki saprastu, cik auklas ir jāuztin uz spoles un varētu izdarīt savus mājas darbus. Bet tas viss ir jāprecizē pie organizatoriem.

agris agris - 30-03-’12 20:55

No augstāk minētā izriet, ka individuāli startējošs sportists nevar pretendēt uz vietu valsts izlasē, jo par LMSF biedriem var būt tikai juridiskas personas.
Nav gluži tā. Arī individuāli startējošie var pretendēt uz vietu valsts izlasē. Tikai katram individuāli startējošajam ir jābūt par individuālo biedru kādā organizācijā, kura ir LMSF biedrs. Šodien nav problēmu atrast kādu klubu vai firmu, kurai pieslēgties.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.