Mans pirmais videoklips

Brīvajās dienās uztaisīju savu pirmo eksperimentālo videoklipu, kurš domāts tiem, kas vēlas apgūt spiningošanu un, konkrēti, metienus ar spiningu. Man pagaidām nesaprotamu iemeslu dēļ, uz YouTubes servera tas uzlādējās, kā saka, ar atkārtojumu un rezultātā tas ir divreiz garāks.

P.S. Izrādās, YouTube piedāvā iespēju sagriezt klipu vairākos gabalos, to izmantoju un tagad viss izskatās kā plānots.

P.S. Pēc pirmā klipa radās arī otrs, veltīts mušiņmakšķerēšanas pamatmetieniem.
 
30. 04. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Andris Andris - 07-05-’12 15:28

Ja pareizi sapratu, klipos tiek demonstrēti tikai daži metieni. Nav nekā par pareizu inventāra sagatavošanu, lai metienu izpildītu tas var ļoti noderēt.
Lai varētu tikt līdz demonstrēto metienu sekmīgai izpildei, ir jāievēro vesela rinda vairāk vai mazāk svarīgu atziņu, tai skaitā par inventāru. Piemēram, paņems kāds nesamērīgi garu pavadiņu un mocīsies līdz nelabumam. Par katru no tādām detaļām var uzņemt atsevišķu videoklipu, varbūt pie izdevības kaut ko sameistarošu.

Guntars Guntars - 07-05-’12 00:35

Bez skaņas tas viss izskatās kā 30.gadu filma-tu,cilvēks, nesaproti kur sākums ,kur beigas. It sevišķi metieni ar mušu, jo īsti nav skaidrs,kas tieši tiek mācīts- vien vai div vilciena metiens,roll cast (atļaušos netulkot- skan jancīgi),vai overhead vai back casts. Visi šie metieni ir ašķirīgi un diezgan dīvaini tos salikt vienkopus bez skaidrojuma ko un kā darīt. Nez kāpēc cilvēki, visā pasaulē atpazīstami, kā miss Wulfa, L.Krehs,C.Jarrdine utt. katram metiena izskaidrošanai velta pamatīgu laika sprīdi. Daudz vairāk jēgas būtu, ja Jūs katru metienu apskatītu atsevišķi,ne tikai pļaviņā,jo auklas izcelšanu no ūdens būtu ieteicams skaidrot tieša ūdens tuvumā,tieši tā pat kā roll cast. Un bez valodas aiz kadra – tas ir pilnīgi bezjēdzīgs pasākums,jo cilvēks ,kurš mācās mest ar mušu neko(pilnīgi neko) nesapratīs no Jūsu video. Ja nu pēkšņi es esmu nepareizi sapratis Jūsu video mērķauditoriju,atvainojiet par to…Un vēl – atceros,ka angļu val. Stikuta kungs pārvalda gana labi,it seviški to daļu,kura skar metienu terminoloģiju.
Paldies, Guntar par viedokli. Nav mans nodoms ar tik vienkāršu videoklipu iziet starptautiskā auditorijā un sākt kādu konkrētu auditoriju mācīt un konkurēt ar tiem, kuriem metienu apmācība ir bizness. Tieši tāpēc nav skaņas, nav kļūdu analīzes, nav detalizētu pamācību, par kurām varetu stāstīt stundām ilgi. Ir tikai demonstrējumi, lai parādītu, ka nekā pārāk sarežģīta te nav. Tālāk katrs var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Kaut vai pēc principa – dari, kā es, un viss notiks. Ja rodas jautājumi, meklē atbildes. Katrs var izvēlēties, – studēt slavenības, vai iztikt ar atbildēm, kuras tikpat labi var atrast arī Latvijā un pavisam netālu.:-)

zhivs zhivs - 02-05-’12 09:37

Ļoti laba doma, noskatījos vairākas reizes un skatīšos un trenēšos vēl. Tas ir tieši tas, kas cilvēkiem vajadzīgs mūsdienās kad pieejamais arsenāls ir plašs bez gala, bet lietot nemāk :)
Video bija īstajā garumā, bet ir cita tehniska rakstura problēma, video nav pa visu pieejamo loga izmēru un arī pilna ekrāna režīmā tam ir liels melns rāmis apkārt…

marisv marisv - 01-05-’12 15:52

Ideja apsveicama. Ja veel klaat pieliktu skanju un pakorigjeetu angliskos tekstus (varbuut tos vispaar aizvietot ar audio instrukciju), vareetu sanaakt labs materiaals.

Paldies par komentāru. Ja angliski, kas nepareizi, priecāšos, ja pakoriģēsi. Angļu valodu nepārvaldu tik labi, lai pārliecinoši rakstītu titrus. No audio instrukcijas izvairījos speciāli, jo tad valoda spēlē krietni lielāku lomu. Ir doma katru ainu papildināt ar nelielu tekstuālu skaidrojumu. Bet iespējams risinājums arī ar audio instrukciju, varbūt kā atsevišķs variants, pēc speciāla pasūtījuma, piemēram, latviešu valodā.:-)Skaņu neieliku, jo par muziku, kura man ir pieejama, neesmu pārliecināts, ka tā ir, kā saka, royalty free. Pagaidām esmu tikai iesācējs šajā jomā un vēl daudzas lietas jāapgūst.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.