« Cope Norvēģijā | Home | Pie Lielupes »

Pasaules čempionātā spiningošanā no krasta

Šīs nedēļas nogalē Polijā notiekošā pasaules čempionāta gaitai internetā var sekot čempionāta mājas lapā un arī interneta TV, bet ieskatu sacensību rezultātos var gūt rezultātu kopsavilkumu lapā. Ar čempionātā gūtajiem iespaidiem tiešsaistē savā mājas lapā dalās arī Latvijas izlases komandas dalībnieks Māris Olte.
No protokoliem redzams, ka pēc pirmās dienas sacensībām Latvija 14 komandu konkurencē ieņem 7. vietu.

Sestdien pasaules čempionāts noslēdzās. Godalgas komandu vērtējumā sadalījās identiski kā šī gada pasaules hokeja čempionātā. Par 2012. gada pasaules čempioniem spiningošanā no krasta kļuva Krievijas spiningotāji, otrajā vietā palika Slovākija, trešā - Čehija. Latvijas komandas rezultātu var uzskatīt par ļoti labu - komandu vērtējumā Latvija parādīja, ka var sekmīgi konkurēt ar vadošajām komandām un 14 komandu konkurencē ieņēma 7. vietu, pēc punktu summas tikai dažu punktu attālumā no 5. vietas.

Individuālajā kopvērtējumā par teicamu sasniegumu jāuzskata Kaspara Poiša izcīnītā 6. vieta, Kaspars vienmērīgi startēja abās dienās, izcīnot attiecīgi 2. un 3. vietu savā zonā. Labi startēja arī komandas jaunpienācējs Ainārs Eglītis, kurš pēc pirmajā dienā iegūtās necilās 9. vietas zonā otrajā dienā savā zonā ieguva pirmo vietu, kas kopvērtējumā deva pietiekoši augsto 13.vietu. Nedaudz nepaveicās Mārim Oltem, - pēc teicama starta pirmajā dienā, kad viņš ieguva 3. vietu zonā, otrās dienas neveiksmīgais starts un 12. vieta zonā viņu atmeta uz 25. vietu kopvērtējumā. Uzreiz jāatzīmē, ka 65 dalībnieku konkurencē arī tas ir atzīstams rezultāts.
Komandas jaunpienācēji Lauris Fridrihsons un Konstantīns Koļesņikovs, acīmredzot, nebija vēl pietiekoši gatavi šādai saspringtai cīņai, un viņu pienesums komandai bija minimāls.
 
25. 05. 2012.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Kaspars Kaspars - 03-07-’12 19:36

Nu ko gan vispār var gaidīt no tāda pus-kok-lecēja kā Lauris Fridrihsons ?! Ierodas uz tāda līmeņa sacensībām pilnībā nesagatavojies un vēl diedelē mānekļus no citiem…
Žēl Konstantīna, kuram TĀ NEPAVEICĀS tiekot pārī ar tādu vēja grābsli.

Agris R Agris R - 29-05-’12 10:29

Apsveikumi komandai! Atzīstams rezultāts.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.