« Cope Norvēģijā | Home | Zviedrijas (Yxern un … »

Pie Lielupes

Tā iznāca, ka maija pēdējās piektdienas vakaru un sestdienas rītu pavadīju pie Lielupes, kur vadīju vienu tradicionālu makšķernieku pasākumu. Laika apstākļi bija brīnišķīgi - neliels mākoņu daudzums, gandrīz bezvējš, upmalā vietās, kur bijuši veci dārzi, zied ceriņi, visu nakti nenorima lakstīgalas.
Uzklikšķini!Diemžēl, zivis ņēma negribīgi. Pāris makšķernieku, kuri jau piektdienas pēcpusdienā bija apmetušies pie upes un darbojās ar gruntsmakšķerēm, man varēja parādīt skaistu asaru lomu ar 200-300 gramus smagiem eksemplāriem, kurš bija savākts piektdienas vakarā. Taču, kad no rīta apvaicājos par sestdienas rīta cēliena panākumiem, izrādījās, ka cope esot pārtrūkusi, - no rīta zivis pilnīgi ignorēja vēl vakarā cienīto ēsmu. Arī vairums pasākuma dalībnieku, kuri copi uzsāka sestdienas rītā, palika gandrīz pa tukšo. Kaut gan bija arī daži vīri, kas arī šajā, kā saka, necopē iemanījās noķert dažus skaistus brekšus, kuru te netrūkstot.

Kā parasti, nedaudz padarbojos arī ar fotoaparātu, pirmās rīta stundas pie upes bija ar sen neredzētu saullēktu.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
26. 05. 2012.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.