« Pie Lielupes | Home | Zviedrijas (Yxern un … »

Latvijas makšķerēšanas sporta čempionātos

Starplaikā notikuši vairāki Latvijas čempionātu posmi. Latvijas karpu makšķerēšanas čempionāta ietvaros Vallē "Makšķernieku paradīze" dīķī notika divas pusfinālu sacensības karpu makšķerēšanā. Rezultātus var redzēt - 1.pusfināls un 2.pusfināls.

Lielupē risinājās Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempionāta otrā posma sacensības. Rezultātus var redzēt sacensību protokolā.

29. un 30. jūnijā Rušona ezerā notiks spiningošanas čempionāta 2.posms. Dalībnieku pulcēšanās un starta vieta ir atpūtas komplekss Silmalas, tā atrašanās vieta redzama kartē.
 
13. 06. 2012.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

jst jst - 29-06-’12 08:24

Ja kādai komandai (laivai) Latvijas čempionātā Rušona ezerā vajadzīgs tiesnesis, zvaniet man, tel. 29517507

??? ??? - 20-06-’12 12:25

jst, kādas ir LMSF domas par karpinieku ņemšanos ap karpu čempionātu?
Cik saprotu, runa ir par lvkarpas.lv forumā skarto. Par gaumi un vērtējumiem neizteikšos. Nedaudz par to,. kas skar sacensību noteikumus. Noteikumi pilda vairākas funkcijas. Viena ir tā, ka dalībnieki iemācās saprast visas prasības un jēdzienus, kuri tiek lietoti starptautiskos mačos. Otra ir tā, ka tie nosaka ietvaru, kas visiem dalībniekiem jāievēro. Adaptējot noteikumus Latvijas apstākļiem, jāsaprot, ka gadījumos, kad ir samazināts tiesnešu skaits vai to kvalifikācija nav pietiekoša, lai katru sportistu kontrolētu, nebūtiskos jautājumos vienmēr būs jāiziet uz kompromisiem un attiecīgi jāpielāgo sacensību noteikumi. Kompromisi palīdz izvairīties arī no formālas “matu skaldīšanas” par katru aizdomīgu gadījumu. Ja ir runa par noteikumu pantiem, manuprāt, labāk, ja neuzskaita to, kas ir atļauts, bet tikai to, kas ir aizliegts. Piemēram, iebarot ar kobru – ārpus savas zonas robežām, ar citiem paņēmieniem – arpus savas un neitrālās zonas robežām. Vai citādi.
Negatavojos izteikt vērtējumu aiz nikiem paslēptu neiesaistītu personu kritiskiem viedokļiem. Vienmēr iestājos par to, ka viedokļi par notikumiem sacensībās, vispirms ir jāizsaka tajā brīdī, kad ir pieejami fakti, kurus var pārbaudīt, un ar viedokli var kaut ko mainīt. Jebkuri publiski pārmetumi pēc sacensībām, lielākoties, ir bezjēdzīgi, tie tikai var saindēt attiecības starp cilvēkiem. Atliek tikai atgādināt, – bez pierādījumiem, kas balstīti uz faktiem, sankcijas ne pret vienu nevar vērst, par liecinieku nevar būt ieinteresēta persona, par advokātu nevar uzskatīt personu, kurai nav pilnvaras no aizstāvamā. Uz šāda fona katrs var vērtēt arī forumā redzamos viedokļus.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.