Storumanā jūlijā

No 5. līdz 10.jūlijām ciemojos netālu no Storumanas izvietotajā SIA Cope Zviedrijā bāzē "LÅNGSJÖBY". Brauciena mērķis bija iepazīties ar šī bāzes apkārtnes makšķerēšanas iespējām un vienlaicīgi piedalīties filmēšanā, kura bija organizēta ar nolūku parādīt šo bāzi un tās piedāvātās copes iespējas Krievijas satelītu televīzijas kanālā "Ohota i ribalka". Kā sižetu autors un programmas vadītājs bija uzaicināts duets Radziševskis un K°, kuras satāvā ietilpst Staņislavs un Kristīne Radziševski, operātora lomā darbojās Edgars Tone.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Laika apstākļi bija ideāli, tāpat arī zivis ķērās, kā saka, uz pasūtījumu un darbojās kā labi aktieri. Īsi sakot, ar sportiskiem rīkiem šeit varēja nomedīt visdažādākās zivis. Protams, lielie eksemplāri prasīja vairāk pacietības, laika un vietu zināšanas. Tā, piemēram, pietrūka laika, lai ar spiningu vai mušiņmakšķeri nomedītu šeit sastopamo pāliju, sīgu, alatu un asaru ievērības cienīgākus eksemplārus, bija jāsamierinās ar "tikai" līdz kilogramam smagiem eksemplāriem. taču vienlaicīgi bija izdevības nofilmēt gan kadrus ar 8-12 kg līdaku izvadīšanu (dzirdējām vietējo zinātāju stāstus pat par 20 kg smagiem eksemplāriem), 2-kilo foreles ķērienu un dināmisku izvadīšanu ar mušiņmakšķeri un daudzus citus skaistus momentus, kurus nofilmēt citā vietā būtu stipri sarežģītāk. Jebkurā gadījumā pēc šīm 5 dienām visiem ciemiņiem secinājums bija viens, - spraigā darbā pavadītās 5 dienas ļāva ielūkoties tikai nelielā daļā no tām copes iespējām, ko sniedz Storumanas apkārtne. Rajons ir bagāts ar fantastiskiem zivju resursiem, te ir laba infrastruktūra un serviss un te ir vērts atgriezties un pakavēties ilgāk, lai pilnīgāk izbaudītu šī rajona dabas skaistumu un dažādo zivju copes vilinājumus.

Zemāk ir albūms, uzklikšķinot var atvērt to un redzēt lielākus attēlus. P.S. Izrādās, par šo vietu slavas dziesmas dzied ne tikai Egīls Zirnis savā rakstā Dienas interneta resursā, bet arī citi Zviedrijas copes cienītāji.
 
12. 07. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

?? ->Kē ?? ->Kē - 05-09-’12 18:16

Kā tad īsti jāsauc to laiku pusnaktī ziemeļos, kad saule aiz apvāršņa, bet nakts joprojām ir gaiša kā tajās bildēs?

Kē - 31-08-’12 14:59

Nevajag jaukt baltās naktis ar polāro dienu!!! Tās ir divas dažādas dabas parādības…

buks buks - 23-07-’12 15:46

Nu vienā vārdā, skaisti !(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.