« Storumanā jūlijā | Home | Daugavā pie Kokneses… »

Spiningotāju 2012.gada čempionāts noslēdzies

Sestdien un svētdien, 28. un 29. jūlijā Latvijas šī gada karstāko dienu apstākļos Daugavā pie Kokneses risinājās LR čempionāta spiningošanā no laivām pēdējais, izšķirošais posms. Kā zināms, tieši spiningošana ir tā vasaras makšķerēšanas sporta disciplīna, kurā Latvijai līdz šim ir bijuši labākie panākumi pasaules čempionātos. Arī šogad mūsu valsts izlases komanda ir ieplānojusi piedalīties pasaules čempionātā, kurš oktobra pirmajā nedēļā risināsies Ukrainā, Dņepras lejtecē netālu no Hersonas. Izlases sastāvs tiek noteikts pēc Latvijas čempionāta rezultātiem, tieši tāpēc pēdējā posma sacensības risinājās ļoti spraigi.
Jāatzīmē, ka pirmo reizi pēc daudziem gadiem Daugava bija samērā devīga, to var redzēt kaut vai pēc sacensību dalīnbnieku kopējā noķertā loma. Lomos bija visas Daugavai tipiskās plēsīgās zivis - zandarti, līdakas, asari, sami un pat dažas meža vimbas. Kādas zivis ķērušās un kādi ir šo sacensību rezultāti, detalizēti var redzēt čempionāta noslēguma protokolā.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
III posma organizātoru firmas "Salmo" dāvātās balvas šī posma uzvarētājiem izcīnīja Konstantīns Kravčenko un Aleksandrs Gaļicins (Stream), Vitālijs Karpenkovs un Guntis Riekstiņš (Lucky John), Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns (Rapala). Šo ekipāžu dalībnieki saņēma arī firmas "Prike" speciālbalvas.
Latvijas čempiona nosaukumu triju posmu kopvērtējumā izcīnīja komandas "Lucky John" ekipāža, kuras sastāvā startēja Vitālijs Karpenkovs un Guntis Riekstiņš. Sudraba medaļas ieguva "Rapala" ekipāža Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns, bronzu - Kamuss Rīteri" ekipāža Igors Dubovskis un Normunds Vingris.
Lai gan pēdējā posmā komandu vērtējumā labāko rezultātu uzrādīja "Lucky John " komanda, tomēr kopvērtējumā tā nespēja panākt iepriekšējo posmu līderi "Rapala" komandu, kura izcīnīja čempionātā uzvaru komandu vērtējumā. "Rapala" sastāvā startēja Harijs Raciborskis, Andis Miezis, Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns. "Rapala" komanda ieguva galveno balvu - bezmaksas ceļazīmi nedēļu ilgam ceļojumam uz SIA "Cope Zviedrija" bāzi Storumanā (Zviedrijā). Otro un trešo vietu ieguva, attiecīgi, "Lucky John" un "Kamuss Rīteri" komandas.
 
30. 07. 2012.

  Seko jaunumiem Facebooktwelve comments

Raivis Bergs Raivis Bergs - 08-08-’12 10:43

Klubu kauss nenotiks, bet NOTIKS LATVIJAS KAUSS. Šī nosaukuma maiņa jau notika apstiprināta pagājušajā gadā. Nolikums parādīsies šeit tuvākajās dienās. Patreiz vēl saskaņojam izdevumu posteņus.

Aivis Aivis - 06-08-’12 12:14

Labdien,

vai klubu kauss notiks 15., 16. septembrī kā plānots, vai ir kādas izmaiņas.

Aivis

Haris Haris - 03-08-’12 15:41

Nākamās nedēļas sākumā valdes sēdē likšu priekšā iespējamo izlases sastāvu. Tad arī tiks paziņots. Cik iespējams cenšos iztikt bez ķīmijas.

ED ED - 03-08-’12 13:37

Harijam!

Vai ir jau zināms kurš brauks uz Pasaules čempi?Pēc pagājušā gada deklarētā ( Latvijas kauss + Latvijas čempis )iznāk,ka brauc Karpenkovs un divas RAPALA ekipāžas.Vai tā arī paliks,vai atkal būs kādas ķīmijas-viens dabūjis piķi,cits vēl kautko……..

Latviešu spiningotājs Latviešu spiningotājs - 02-08-’12 11:18

Sveicināti!

Ir aizvadīts kārtējais čempis spinigošanas diciplīnā. Domāju, ka visu komandu pārstāvji sevi ir parādījuši kā īsti profesionāļi. Sekojot šī sporta veida norisei Latvijā vēlos īpaši uzteikt “Lucky John” komandu (V. Karpenkovu un G. Riekstiņu), kuri jau 2. gadu pēc kārtas rāda klasi un ir tiesīgi saukties par Latvijas čempioniem spiningošanā- MALAČI VEČI. Sveicieni arī komandas kompanjoniem A. Romanovam un I. Goltiņam- kopā jūms vareni izdodas! Novēlu arī nākošajā sezonā noturēt augsto līmeni, veiksmi!

EdgarsG EdgarsG - 01-08-’12 14:44

Vispār jau iepriekšējās kārtās arī medaļas izsniedza par individuālo (laivu) un komandu rezultātiem ;)
Bet kā ir, tā ir. Bija forši, tomēr :)
Super šogad bija tas, ka ar laika apstākļiem visās kārtās pa skaisto bija. Nākamgad arī organizātori ar laikapstākļiem varētu pacensties :))))))))
Manuprāt, mums jābūt pateicīgiem atbalstītājiem par visu, ko dalībnieki saņem ārpus nolikumā ierakstītā minimuma un nav korekti pretstatīt mūsu sponsoru ieguldījumus. Kaut ko uzlabot var vienmēr, taču savu viedokli vajadzētu izteikt korektā veidā, savlaicīgi un neslēpjoties aiz segvārdiem.

copmans copmans - 01-08-’12 10:04

Cīņas garu raksturo katrs rezultāts, medaļas un kausi ir piemiņai par cīņas garu čempionātā nevis vienā kārtā. Tāpēc jau mači ir trīs kārtās, lai samazinātu plikas veiksmes iespaidu.

Juris Juris - 01-08-’12 09:42

Copmans, medaļas un kausi paliek pa piemiņu par cīņas garu

copmans copmans - 01-08-’12 09:26

ED -> Sorry, kur biji, kad tika taisīts nolikums? Pēc nolikuma medaļas pienākas tikai čempja uzvarētājiem. Tava piebilde par vienīgo mīnusu izskatās stipri ciniska.

Vitālijs Vitālijs - 31-07-’12 08:48

ED pilnīgi piekrītu tev……… Arī gribu apsveikt visus dalībniekus un uzvarētājus.

ED ED - 31-07-’12 08:17

Noorganizēts čempis bija labi,paldies.Apsveicu visus uzvarētājus.Vienīgais mīnus ir “nabaga“SALMO dārziņā.Par trešo posmu medaļas nebija ne individuāli,ne komandām-laikam par dārgu.SKUMJI…..

Juris Juris - 30-07-’12 10:11

apsveicu uzvarētājus,paldies visiem par čempionata organizešanu(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.