« Daugavā pie Kokneses… | Home | Dažas bildītes no Mēr… »

Latvijas kausa izcīņa spiningošanā

Šodien divu dienu sacensības Ķīšezerā uzsāka spiningotāji, kuri piedalās Latvijas kausa izcīņā spiningošanā no laivām. Pirmās dienas rezultāti šeit parādīsies jau šovakar, bet slīdrādē dažas bildītes no ainām, kuras redzēju ezerā. Uzklikšķinot, var redzēt lielāka izmēra bildi. Trīs bildītes, kurās ir zivju portreti, man aizdeva Edgars Grimze, kurš kā tiesnesis kontrolēja lomu Aināra E. laivā.
Vakara ziņa.
Pēc pirmās dienas par līderi komandu vērtējumā ar 6 punktiem kļuvusi Lucky John komanda, turpat blakus ar 7 punktiem atrodas Rapalas komanda. Individuāli labākais rezultāts ir Lucky John ekipāžai, kurā darbojas Armands Romanovs un Ingus Goltiņš. Lielākās zivis šodien bija 80 cm līdaka, kuru nomedīja FishBon komanda un 40 cm asaris, kurš bija Team Agat kontā.

Fināls.
Sacensību otrā diena noslēdzās svētdien pusdienlaikā. Lai gan galvenā cīņa par uzvaru komandu vērtējuma risinājās starp Rapalu un Lucky John sastāvos startējošajām Latvijas izlases dalībnieku ekipāžām, šodien augstāko sniegumu nodemonstrēja "Mēs zivīm" spiningotāji Paulis Placēns un Ilgonis Placēns. Rīta agrumā viņi iemanījās atrast un nomedīt 5 skaistas līdakas 1,5 - 4 kg svarā. Viņu lomā bija arī otrās dienas lielākais 40 cm asaris. Kopā tas deva pārliecinošu uzvaru otrajā dienā. Diemžēl, pirmās dienas necilais rezultāts liedza viņiem augstu vietu kopvērtējumā.
Kopvērtējumā komandu cīņā Latvijas kausu ieguva Rapala, otrajā vietā palika Lucky John, trešajā - Team Agat komanda. Individuālajā vērtējumā par Latvijas kausa īpašniekiem kļuva Rapalas pārstāvji Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns, otrajā vietā Armands Romanovs un Ingus Goltiņš no Lucky John, trešajā Harijs Raciborskis un Andis Miezis no Rapala.
Ar detalizētiem rezultātiem var iepazīties sacensību kopsavilkuma protokolā.
 
15. 09. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

fiona fiona - 16-09-’12 19:43

paldies

Vitālijs Vitālijs - 16-09-’12 18:55

Individuāli
1 vieta – Juris un Aleksandrs (Rapala)
2 vieta – Armands un Ingus (LUCKY JOHN)
3 vieta – Harijs un Andis (Rapala)
4 vieta – Vitālijs un Guntis(Lucky John)
5 vieta – Paulis un Ilgonis( Mēs zivīm) – MALAČI ( otra diena – 1 vieta!!!!!!!!)
6 vieta -Igors un Gustavs ( Salmo) Apsveicu visus dalībniekus!!!!!!

Vitālijs Vitālijs - 16-09-’12 18:36

1 vieta – Rapala
2 vieta – Lucky John
3 vieta – Agat

fiona fiona - 16-09-’12 18:13

lūdzu lūdzu rezultātus ?????(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.