« Daugavā pie Kokneses… | Home | Dažas bildītes no Mēr… »

Pārdomas par pludiņmakškernieku mačiem

Gribu izteikt daudzu Latgales makšķernieku pārdomas.
Spiningotājiem notiek Republikas čempionāts, Republikas kauss, tautas klase. Karpu makšķerniekiem Republikas čempionāts, Klubu kauss un arī tautas klase, Pludiņmakšķerniekiem tikai Republikas čempionāts meistarklasē, kur piedalās četras komandas. Latgalē: Līvānu novads 3 kārtās, Jēkabpils novads, Madonas novads, Latgales čempionāts, u.c., bet tie nav Republikas nozīmes mači.
Vai nebūtu laiks padomāt arī par vienkāršākiem makšķerniekiem?! Varbūt, ka arī viņiem varētu noorganizēt tautas klases mačus. Ieteikums būtu, ja ir iespējas, tad kopā ar kādu no meistarklases posmiem Rīgas tuvumā. No rīta varētu makšķerēt tautas klase ārpus zonām, bet vēlāk noskatīties meistaru cīņas.
Es ceru, ka tas celtu kopējo meistarību. Varbūt nākošajā gadā parādītos arī kāda jauna komanda. Pie mums ir pārbaudīts variants ar 3 dalībniekiem komandā. Trijatā praktiski var aizbraukt ar vienu mašīnu. Madonas novadā pēc šādas formulas piedalās padsmit komandas. Šogad Latgales čempionātā arī piedalījās sešas komandas. Labprāt uzzinātu arī citu makšķernieku domas.
Ar cieņu, Viktors Ūdris Kalsnava
 
15. 09. 2012.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Viktors Viktors - 17-10-’12 10:05

Gribētu izteikt arī savas domas sakarā ar augstāk minēto.Pilnībā solidarizējos ar V.Ūdra kunga ierosinājumu.Manuprāt tautas klases mači ,kas būtu rīkoti Republikas līmenī nenovērtējami kāpinātu makšķernieku meistarību.Daudzi spēcīgi makšķernieki ,kas ar nemainīgām augstām sekmēm startē vietējajos tautas klases mačos nekādi nevar sadūšoties lai piedalītos meistarklasē,bet Republikas nozīmes tautas klases mači būtu kā pakāpiens lai tur nokļūtu.Un kas zin varbūt arī meistarklases mači paliktu daudz interesantāki pašiem dalībniekiem,jo pievienotos jaunas komandas kuras sastādītu pienācīgu konkurenci esošajiem sportistiem.Ja rastos interese un iespēja uzrīkot šāda veida mačus labprāt palīdzētu to organizēšanas jautājumos.

kujbebrs kujbebrs - 11-10-’12 21:28

Viktoram nav slikta doma noorganizet tautas mačus. Večiem būtu iespēja pamačoties redzēt ko kurš var, sapazīties ar domu biedriem un izveidot komadu, lai startētu LČ, jo reti kur vienviet var atrast piecus dullos, kas būtu ar mieru mačoties.

NG NG - 26-09-’12 11:49

Ko nozīmē vienkāršais makšķernieks, Viktor, tu gadiem piedalies LČ ziemā, pietam ar labiem rezultātiem, kaut arī sacenties ar labākajiem Latvijas sportistiem, zini, ka visi motiļus ņemam no viena piegādātāja, visi pērkam vienas un tas pašas mormiškas un auklas, bet …. uzvarētāju desmitnieks tik un tā pa lielam ir viens un tas pats, gadā nomainās 1-2 cilveki, tas liecina par to, ka ne jau tikai inventārā ir laba rezultata noslēpums.
Kāpēc tu gribi kādu copmani pataisīt par otrās šķiras cilvēku ??? jā es nesaprotu kāpēc, jo pludiņmakšķerēšanas sportā viens pats štekeris, par kuru te daudzi cepās, neko nenozīmē, šogad no 5 kārtām štekerim priekšrocība bija tikai pirmajā Ventas kārtā, jo bija liela straume, Lielupē visas makšķeres, īpaši tālmešana, Varkalī tālmešana, bezriņķis, Piņķos bezriņķis-tāļmešana, tagad Voleros būs bezriņķis – štekeris, ir daudz maiļu un viņas iet ieskaitē. Manuprāt tevis teiktais vairāk ir ņaudēšana un nevēlēšanās kaut ko mainīt savā inventārā un paradumos, bet sacensības tā ir izaugsme, tu visu laiku kaut ko mācies, jo divu vienādu copes reižu nav, es vienmēr un visur sludinu, ka esmu ar mieru palīdzēt jebkuram, kurš grib iesaistīties sportā, varu sagādāt inventāru un barības par supeŗīgām cenām, nodot visu ko māku, bet…. rinda nestāv :):), jā, ir gadā 1-2 cilveki, kuri velas iesaistīties pludiņā, fīderī būs vairāk, bet tie visi pamatā ir cilveki, kuri nav bijuši sportā, ļõti dažāda vecuma cilvēki, arī tava vecuma, tā, ka galvenais tomēr ir gribēt.
Es neredzu jēgu no tautas klases sacensībām pludiņmakšķerēšanā, redzu jēgu atvieglot meistarklases noteikumus, piemēram palaist auslejas kopejā ieskaitē, nesieties pie obligātajām bundžām u.t.t., bet atteikties no sektoriem, tātad meisterklases noteikti neesmu gatavs, jo tas ir solis atpakaļ.
Par braukšanu …., pat meistarklasē startējoši, pilnībā nopakojušies sportisti, var divatā sakrāmēties un atbraukt ar Golfu, tā, ka….(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.