« Daugavā pie Kokneses… | Home | Dažas bildītes no Mēr… »

Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā

Sestdien, 22.septembrī Mērsragā laivu bāzē "Bebri" risinājās kārtējais Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā. Spiningotāji no rīta darbojās Engures ezerā, pēcpusdienā krastā mērojās ar spēkiem mērķi mešanā Ārenberga mērķī.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Spiningošanā nepārspēti palika mājinieki Mērsraga 1.kmanda, kuras 4 dalībnieki ezerā spēja savākt 13,92 kg smagu līdaku un asaru lomu. Lielākais loms 4,85 kg un lielākā zivs - 3,8 kg smaga līdaka bija Mērsraga 2. komandas dalībnieka Zigmunda Ziediņa-Sudrabiņa kontā. Tikai nedaudz no viņa atpalika 1.komandas dalībnieks Oskars Apsītis ar 4,16 kg smagu lomu. Mērķī mešanā labāko rezultātu 88 punktus sasniedza Stream komandas pārstāvis Ainārs Eglītis.
Ar iegūtajiem 151,2 punktiem pirmo vietu divcīņas kopvērtējumā izcīnīja mērsradznieks Oskars Apsītis. Otrais ar 143 punktiem palika Zigmunds Ziediņš-Sudrabiņš, trešajā vietā - ar 132,6 punktiem Romalds Ribuzuls no Talsu novada komandas.
Komandu vērtējumā labākās bija Mērsraga 1.komanda, Talsu novada izlase un MK Pasaule komanda.
 
23. 09. 2012.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

jst jst - 06-10-’12 12:36

Pasaules čempionātam spiningošanā no laivām, kurš šodien un rīt risinās Ukrainā, var sekot internetā http://wbac2012.com.ua/news/

Diemžēl, minētā lapa darbojas ļoti vāji. Pēc neoficiālām ziņām Latvijas izlases komanda ieņēma 5.vietu. Latviju apsteidza Ukraina, kura ieguva čempionu titulus, kā arī Polija, Krievija un Rumānija. Individuālajā vērtējumā Vitālijs Karpenkovs un Guntis Riekstiņš ieguva 7.vietu, Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns -10.vietu.

marisv marisv - 28-09-’12 11:56

Prieks par Osiiti un Romi! Ar kaarteejiem panaakumiem! Malachi!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.