« Storumanā rudenī | Home | Oktobra sniegs »

Sezonas nogale čempionātos

Latvijas karpu makšķernieku komanda CIPS pasaules čempionātā, kurš iepriekšējās nedēļas nogalē risinājās Rumānijā Korbu ezerā, izcīnīja 8.vietu komandu vērtējumā, apsteidzot pat Itāliju, Angliju, Franciju, Krieviju un citas makšķerēšanas sporta lielvalstis. Rezultātus var aplūkot gala protokolos komandu vērtējumā un individuālajā vērtējumā.

Augstu rezultātu Latvija uzrādīja arī pasaules čempionātā spiningošanā no laivām, kurš risinājās Ukrainā. Mūsu izlases komanda starp pasaules labākajām komandām ieņēma 5.vietu komandu vērtējumā. Latviju apsteidza čempionāta saimnieki Ukraina, kura ieguva čempionu titulus, kā arī Polija, Krievija un Rumānija. Individuālajā vērtējumā mūsu duets Vitālijs Karpenkovs un Guntis Riekstiņš ieguva 7.vietu, Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns - 10.vietu.

Pēc ceturtās Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempionāta kārtas, kura 29.un 30.septembrī risinājās Daugavā pie Rīgas, noskaidrojās 2012.gada labākie sportisti šajā sporta veidā. Par Latvijas čempionu kļuva Ivans Daņilovs no LMSK, otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja Normunds Grabovskis, trešo vietu un bronzas medaļu ieguva Guntis Kārkliņš (abi no Salmo). Komandu vērtējumā Salmo komandai izdevās apsteigt LMSK komandu un izcīnīt čempionu medaļas. Sudraba medaļas ieguva LMSK, bronzas - klubs MB Carp Collection. Rezultātus var redzēt sacensību gala protokolā

Spiningotāju sezona Latvijā vēl turpinās. Lielākais pasākums tā dēvētajā tautas klasē ir Salmo spiningošanas sezonas noslēguma festivāls, kurš risināsies 13. oktobrī Babītes ezerā. Dalībnieku sarakstu un visu informāciju var redzēt internetā.

Jelgavnieki atsūtīja informāciju par to, ka sestdien, 13.oktobrī, pulksten 8:30 visi entuziasti tiek aicināti uz Jelgavas pilsētas atklātajām sacensībām makšķerēšanā no laivām "Lielupes līdaka 2012".
Nolikumu var atrast Jelgavas pilsētas sporta lapā.

Uzklikšķini!Līdz atklāto ūdeņu sezonas beigām ir ieplānoti vēl divi Latvijas čempionāti - mušiņmakšķerēšanā un jūras makšķerēšanā, to nolikumi tiks publiskoti nākamajā nedēļā.

P.S. Jūras makšķerēšanas čempionāta Nolikums šodien, 10.10.2012. ir publiskots Salmo lapā. Interesentiem jāņem vērā, ka dalībnieku limits (70 komandas) nav liels un saraksts parasti tiek aizpildīts 2-3 dienu laikā.
 
05. 10. 2012.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

erudzi erudzi - 08-10-’12 09:21

Mūsējie PČ spiningošanā no laivām Ukrainā izcīnījuši 5.vietu. Vitālijs, Guntis – 7. ; Juris, Aleksandrs -10.
Apsveicu! Malači!

http://wbac2012.com.ua/total.pdf
http://wbac2012.com.ua/lich.pdf(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.