Kārtējie sīkumi

Par apmeklējumu skaitu manās tīmekļa lapās. Lielāko, kā saka, pienesumu dod Picasa fotoalbūmi. Piemēram, dažas bildes no albūma par redzēto un piedzīvoto Storumanā oktobrī nepilna mēneša laikā piedzīvojušas 5-6 tūkstošus apmeklējumu. Arī mana bloga lapa www.fishing.lv un LMSF lapa tiek pietiekoši aktīvi apmeklēta (līdz 400 apmeklējumi dienā), pat neskatoties uz to, ka pēdējā laikā neesmu tai veltījis pieteikoši daudz uzmanības.

Pirmie eksperimenti ar videoklipiem Youtube arī devuši jaunu pieredzi. Nupat ieraudzīju arī pirmo komentāru par mušiņmakšķerēšanas metieniem veltītu klipu - "Wow! Very Impressive!! It's amazing I've watched dozens of Fly Casting videos and yours without any talking or legnthy dialog showed me the way! Like they say "somethings are better left unsaid"! Thanks again." Tas mani vēlreiz pārliecina, ka pēdējā laikā tieši demonstrējumi, t.sk. videodemonstrējumi un lozungs "dari, kā es" kļūst vēl iedarbīgāks. Kā akmens laikmetā, auditorijas liela daļa arvien vairāk pievēršas procesu vērošanai un arvien mazāk lasa tekstus - acīmredzot, valodu pārzināšana un lasīšana prasa vairāk piepūles nekā vienkārša skatīšanās.

Vasaras sezona bija bagāta ar sen neredzētu copes ceļojumu skaitu, Zviedrijā vien pabiju 4 reizes. Par rutinu kļuvuši ikgadējie braucieni uz Norvēģiju un Volgu Krievijā. Arī šogad pēc nedēļas priekšā ir kārtējais brauciens uz Volgu, nevis uz copi, bet lai tiesātu starptautiskās sacensības zandartu spiningošanā. Pašmāju ūdeņiem laika gandrīz nemaz neatliek.

Uzklikšķini!2011.gadā decembrī Latviju bija pārņēmis siltuma vilnis, un pēdējā cope atklātos ūdeņos ar mušiņu man bija 22.decembrī. Šogad pirmais aukstuma vilnis Latviju pārņēmis jau oktobra beigās. Lai nepalaistu garām sezonas noslēguma copi, vakar pārbaudīju, kā uz mušiņu reaģē karpas. Pēc dažu makšķernieku domām, tās kļuvušas galīgi neaktīvas.
Cope bija savdabīga, karpu ņēmieni bija gandrīz vai nepamanāmi, radās iespaids, ka izmantotā mušiņa karpu ieinteresēja tikai tad, ja tā peldēja tieši mutē. Nebija nekādas aktīvas copes, tikai mušiņas pieturēšana un, attiecīgi, sajūta, ka grimstošā mušiņa ir kaut kur aizķērusies. Jāpiecērt bija pie katras aizdomīgas apstāšanās. Lai gan laiks bija stipri vēss un dažubrīd arī vējains, man laimējās - pēc 3 stundu darbošanās varēju nofotografēt divus eksemplārus. Lielākā karpa bija 4,4 kg smaga.
 
02. 11. 2012.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

spinneris spinneris - 15-11-’12 08:47

Stikuta kungs, kas tur notiek ar to Zvejniecības likumu, milzum daudz runu atkal par vecu un apsūkātu temu. Vai federācija ar kaut ko dara tajā lauciņā?
Nupat atgriezos no brauciena uz Volgu, neesmu vēl neko ne dzirdējis, ne lasījis. Iespējams, tuvākajās dienās varēšu uzrakstīt ko vairāk. LMSF ar Zvejniecības likuma jautājumiem nodarbojas tikai pastarpināti – ūdeņi un zivis ir mūsu sporta neatņemama komponente, taču kompleksi šī tēma varētu būt MOSP iespaida sfēra. P.S.Iepazinos ar aktuālo informāciju, kas atrodama tīmeklī. Nekā jauna, atkal daži gudrinieki cenšas pretstatīt makšķernieku un zvejnieku intereses. Mans domas par šo tēmu var lasīt šīs lapas arhīvos, nekas principiāli nav mainījies. Ja makšķernieku armija nesapratīs, ka jāsadarbojas gan ar zvejniekiem, gan ar ūdeņu piekrastes zemju īpašniekiem, pretstatījumi nepazudīs. Centieni visu sakārtot ar formāliem līdzekļiem augļus dod ļoti, ļoti lēni. Piemēram, nedz ierobežojumi tīklu tirdzniecībā, nedz liegumi tos pielietot nav atstājuši pozitīvu iespaidu uz zivju krājumiem ūdeņos, kuros nav iedibināta atsevišķa un nopietni kontrolēta kārtība.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.