jaunumi   contact

« Lucky John 2012 Babīt… | Home | Pasaules čempionātu k… »

Jūras makšķerēšanas čempionātā

Antra V. atsūtīja nelielu informāciju par Latvijas čempionātu jūras makšķerēšanā.

"Jūrkalnē 3.un 4.novembrī risinājās SIA Salmo organizētais jūras makšķerēšanas festivāls, kura ietvaros vienlaicīgi notika arī Latvijas šī gada čempionāta sacensības. Pasākums šogad pulcināja 71 komandu 2 dalībnieku sastāvā (142 makšķerniekus, no tiem viena trešdaļa bija kurzemnieki). 16 stundu maratona laikā dalībnieki centās no jūras izvilināt pēc iespējas lielāku lomu, pārsvarā, butes.
Šogad laika apstākļi kārtējo reizi visus lutināja, - sestdienas rīts visus sveica ar brīnišķīgu dubultvaravīksni virs jūras, un arī visā šī pasākuma laikā tie saglabājās ši gadalaikam neierasti patīkami, gadrīz vai ideāli. Zivis gan šogad ķērās mazāk kā pagājušajā gadā. Ja pērn dalībnieki izmakšķerēja gandrīz tonnu zivju, tad šogad "tikai" tuvu pustonnai. Butes šogad lomos bija sīkākas, salīdzinoši vairāk lomos bija mencas, arī viena vēdzele nespēja atturēties no kārdinājuma pārbaudīt piedāvāto ēsmu.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Lielu atbalstu šajā pasākumā ar savu ieinteresētību, līdzijušanu un sirsnību sniedza vietējie - Jūrkalnes pagasta iedzīvotāji un amatpersonas. Protams, par lielisko atmosfēru, kārtību un makšķerētprieku jāpateicas arī visiem dalībniekiem."


Protokolu, kurā redzami arī čempionāta rezultāti, var aplūkot tīmeklī. Tīmeklī var noskatīties arī šajā pasākumā sagatavoto kārtējo "Makšķerēšanas noslēpumi" raidījumu.
 
05. 11. 2012


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top