Trofeju zandarts 2012

Gandrīz nedēļu veltīju braucienam uz Volgu pie Astrahaņas, kur bāzē "Uspeh" 12.- 14.novembrī notika kārtējais O.Soboļeva piemiņai veltītais zandartu copes pasākums "Trofeju zandarts 2012".

Lai gan dalībnieku skaits nebija tik liels kā iepriekšējos gados, laika apstākļi bija skaisti un rezultātā arī lomi bija apmierinoši. Kopumā 2 sacensību dienās tika nomedīti 7 trofeju zandarti ar izmēru virs 65 cm un 4 - 5 kg svaru. Visi ieskaitītie zandarti tika noķerti ar džigošanas metodi, velcētāju lomos pārsvarā bija zandartiņi 1-2 kg robežās. Savu klasi nodemonstrēja Jaroslavļas pārstāvji, kuri kārtējo reizi ieguva gandrīz visas galvenās balvas. Jaroslavļas pārstāvju lomi šajos pasākumos ir bijuši tik stabili, ka sāka klīst runas par viltīgiem neatļautiem paņēmieniem, piemēram, zandartu pievilināšanu tos piebarojot vai pievilinot ar kādiem asins produktiem. Tomēr, šoreiz pierādījās, ka šīm runām nav pamata, un trofejas cienīgus zandartus uzvarētāju ekipāža nomedīja tiesnešu un žurnālistu uzraudzībā, pie tam netālu no "iebarotās" vietas, kurā bez nopietnām sekmēm darbojās viņu konkurenti.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Dalībnieku skaitu negatīvi ir ietekmējis fakts, ka uzvarētāji vienmēr ir bijuši vieni un tie paši Jaroslavļas pārstāvji. Tie, kurus kādreiz vilināja cerība viegli tikt pie 500 000 rubļu lielās galvenās naudas balvas, ir sapratuši, ka spiningotāju meistarībai ir izšķiroša nozīme, bet bez liela darba un nopietniem līdzekļiem tā paliek tikai kā sapnis. Tas daļēji izskaidro dalībnieku skaita mazināšanos, tāpēc arvien nopietnāk organizatori apsver domu par izmaiņām šī pasākuma formātā.
 
18. 11. 2012.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.