« Why is China expensiv… | Home | Grozījumi makšķerēšan… »

Latvijas čempionātā zemledus makšķerēšanā

Sestdien, 19. janvārī Balvos sākās Latvijas 2013. gada čempionāta zemledus makšķerēšanā pirmā posma sacensības. Čempionātu, kurš notiek 3 posmos uzsākušas 15 komandas. Pirmās dienas sacensības risinājās labvēlīgos laika apstākļos, - diena bija saulaina un bez vēja, gaisa temperatūra -17°C.
Uzklikšķini!Pēc pirmās dienas komandu vērtējumā līderu trijniekā ir RAPALA (19 p), PANSIJA(23 p) un LIARPS(24 p). Turpat seko Salmo un LSMK-Milo. Individuālā vērtējumā līderi ir savu sektoru uzvarētāji - Ivo Kalnmalis (Salmo), Agris Rudzāns (Rapala), Harijs Raciborskis (Rapala), Ivans Daņilovs (LSMK-Milo) un Artūrs Berdinskis (Pansija).

Svētdien, otrajā sacensību dienā laika apstākļi bija līdzīgi, arī kopējais loms bija līdzīgs - pirmajā dienā 82,56 kg, otrajā 70,38 kg, taču sportistu ieņemtās vietas bija krietni atšķirīgas. No pirmās dienas sektoru uzvarētājiem savu rezultātu atkārtoja vienīgi Ivans Daņilovs (LSMK-Milo), kurš divu dienu vērtējumā ar iegūtajiem 2 punktiem kļuva arī par posma uzvarētāju un čempionāta līderi. Otro vietu ar iegūtajiem 3 punktiem izcīnīja Vladislavs Tolmačevs (Asaris), trešajā ar 4 punktiem palika Ivo Kalnmalis (Salmo), kuram bija lielāks loma svars kā tikpat punktus ieguvušajam Valdim Janitenam (Pansija).

Uzklikšķini!Komandu vērtējumā pēc pirmā posma izteikta līdera vēl nav, labāko trijniekā ir šī posma uzvarētāji LSMK-Milo, tikai nedaudz atpaliek Rapala un Salmo.

Detalizētāk rezultātus, ieskaitot dalībnieku lomus, var redzēt protokolā.
Nākamais posms notiks 9.un 10.februārī uz Limbažu Lielezera ledus.
 
19. 01. 2013.

  Seko jaunumiem Facebooknine comments

Rio Rio - 30-01-’13 22:27

Skaidrs:)vietu gan zinaaju,bet tel.nr. man nebija:(,gan jau kadam noderees seit publicetaa info.un ja kadam interesee macu nedeljaa piektdien no riita izbraucu uz Limbaziem no Rigas,varu aizvest, atvest 3 cilveekus.mans tel 27775224.

NG NG - 30-01-’13 10:45

RIO tu tā kā pirmo reizi mačos piedalītos :):) …. Ilmāra(organizatora) telefons 29441556, dzīvošana pie paša ezera , sporta bāzē, cilvēkiem 50+ vietas pietiek

atgādinu, ka Limbažu Lielezerā ir licenzētā makšķerēšana, atļaujas var nopirkt arī internetā, sportisti visai sacensību nedēļai(4.02.-10.02.) var iegādāties vienu sportistu atļauju pa 3 ls uz visu nedēļu, šādas atļaujas iegādei zvaniet 29250431 Jānis, piektdien, treniņu dienā, viņš būs tur uz vietas un atļaujas varēs un VAJADZĒS iegādāties uz vietas

abas sacesnību dienas visiem sportistiem tiks nodrošināta silta ēdināšana tur pat sporta bāzes telpās, tāpēc tie, kuri nedzīvos uz vietas, nebēdziet uzreiz prom :):)

Rio Rio - 29-01-’13 09:56

Vai kaut kur ir pieejama info par nakstsmitneem Limbazos?

Andžuks Andžuks - 22-01-’13 08:56

Viss bīja labi. Paldies broļi;)

Ēriks Ēriks - 21-01-’13 21:01

Ļoooti patīkami dzirdēt pozitīvas atsauksmes.Paldies!

agris agris - 21-01-’13 10:39

Pievienojos augstāk minētajam, mači noritēja Pasaules klases līmenī, paldies balvēniešiem un Normundadm, ka pieņēma lēmumu rīkot mačus jaunā vietā. Prieks, ka bija ieradušies mūsu draugi no Pēterburgas, jo vienmēr gribās uzmest aci, kā izskatāmies uz citu fona. Mači notika ļoti draudzīgā gaisotnē, prieks par kuplo dalībnieku skaitu. Tiekamies Limbažos, gan jau Ilmārs sarīkos tik pat foršus makšķerēšanas svētkus.

keksis keksis - 21-01-’13 10:12

Nu re,a te daži čīkstēja-priekš kam mums uz to Latgali dzīties,varam tak tepat pie Rīgas.

NG NG - 21-01-’13 09:32

jā, es no SALMO komandas puses, arī no LMSF puses arī gribu pateikt lielu paldies Balvu novada domei par atbalstu un pretīmnākšanu, kā arī lielu paldies Ērikam Tūčam par uzņemšanos, viss bija perfekti, organizatoriskā latiņa ir pacelta gana augstu. Tagad tas jau izskatās pēc Latvijas čempionāta :):):).
Pateicoties Egīlam arī svēršana un rezultātu apkopošana notika ļoti operatīvi, uz nākamo kārtu šis process būs vēl ātrāks, tā, ka viss notiekās :):):).

Maksis Maksis - 20-01-’13 20:44

Man ir prieks un cieņa pirmai pateikt pateicību sacensību organizētājiem no komandas BB COPEPALDIES!!!! Paraug-tūre, kā sacensību zonu izvietotājiem, tā arī sekretāram – PALDIES!!!! Par operatīvu protokolu sagatavošanu abās sacensību dienās, tā arī par latgaļu viestmīlību!!!PALDIES!!!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.