« Visiem, kurus tas var… | Home | Karpu makšķernieku ak… »

Latvijas čempionātā Limbažos

Latvijas zemledus makšķerēšanas čempionāta otrajā posmā, kurš šajā nedēļas nogalē notiek Limbažos uz Limbažu Lielezera, sestdien risinājās pirmā kārta, svētdien - otrā. Sacensību abās dienās valdīja mierīgs laiks,- lēns ziemeļu vējš, brīžiem slapjš sniegs, gaisa temperatūra tuva 0°. Sportistu lomos pārsvarā bija sīkzivis - asarīši, ķīsīši, raudiņas, plicīši. Kas iemanījās atrast un pievilināt pličus un breksīšus, varēja būtiski uzlabot savu situāciju zonā.
Abu kārtu rezultātus un arī kopsavilkuma stāvokli var redzēt čempionāta protokolā.

Gan komandu vērtējumā, gan individuāli labākie šajā posmā izrādījās Salmo pārstāvji. Individuālajā vērtējumā ar 3 punktiem labākā bija pasaules eksčempione Rita Verza-Grabovska, otrajā vietā ar 4 punktiem palika Pēterburgas komandas pārstāvis Andrējs Kuzņecovs, trešajā vietā tāpat ar 4 punktiem ierindojās Dobeles komandas dalībnieks Aidas Sunta. Komandām pirmajās trijās vietās ierindojās Salmo ar 42 punktiem, Pēterburga ar 45 punktiem un Rapala ar 52 punktiem.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!

*Bildes atsūtīja Edgars Veikins.

Pirms čempionāta trešā un pēdējā posma, kurš 2.un 3.martā risināsies M.Baltezerā, individuālajā vērtējumā vadībā atrodas Salmo pārstāvji Ivo Kalnmalis (9 p.) un Rita Verza-Grabovska(11 p.), trešais ir komandas Rapala dalībnieks Raimonds Kinerts (13 p.). Komandu vērtējumā vadībā ir Salmo (92 p.), Rapala (99 p.) un LMSK-Milo (102 p.)

 
09. 02. 2013.

  Seko jaunumiem Facebooktwenty comments

NG NG - 15-02-’13 14:16

Tiem, kuri Limbažos nopirka jaunās sporta mormiškas, visiem, kuriem bija problēmas ar āķi vai kembriku, ražotājs tās samainīs uz jaunām.
Nomainīts tievāks kembriks, visām mormiškām pārbaudīti āķi, pirms Limbažiem viņi lodēja steigā, lai paspētu, tāpēc mormišķām 10 bija problēmas.
Ražotāja pārstāvis būs Baltezerā sestdien 2. martā, no rīta .

agris agris - 15-02-’13 12:00

Lai katram sportistam pietiktu vietas krasta zonā pilnīgi pietiek ar 85m, jo mūsu gadījumā ir 16 komandas, minimālais atālums starp sportistiem 5m. Tā kā nav nekādu problēmu, un tieši zonas kompaktums pārbauda meistarību, jo nav jau liela māka ielīst “futbola laukuma” tālajā stūri un neviema netraucēti vilkt zivi, jo makšķerēt prot visi sacensību dalībnieki. Protams ir nepatīkami, kad tevi apurbj un izslēdz, bet tāds ir mūsu sports, ar to ir jārēķinās.
Vēlreiz atgādināšu, labāk pateiksim posmu organizātoriem paldies par uzņēmību, nekā nonāksim ar savu īdēšanu līdz situācijai, kad nav kas sarīko mačus.
Tiekamies M.baltezerā labā noskaņā!

hm hm - 15-02-’13 11:09

Suit, tā var iebraukt auzās, par tekstiem var nākties smagi nožēlot.

Krišjānis Krišjānis - 15-02-’13 10:31

Nu gan jūs te veči…sāk ar zonām, beidz ar dzeršanu. Abiem ir taisnība – ir noteikumi, bet ir arī maču vietas problēmas, 150 metru krasts x 5 nemaz tik maz nav. Nekasamies un asinam āķus Mazajam Baltezeram.

Suits Suits - 14-02-’13 17:41

LOL

P.S.
Aitas dzīvo baros, vilki – vienatnē.

agris agris - 14-02-’13 17:02

Suit, jums vienmēr viss ir slikti, būtu kādreiz paši kādus mačus noorganizējuši. Par to dzeršanu tu jau varēji nevāvuļot, jo nevienam mačos ar to nebija problēmu. Jeb arī tev ir problēmas kontaktēties ar cilvēkiem, ja dzīvo atsevišķi no savas komandas kā vientuļš vilks.

Suits Suits - 13-02-’13 22:17

Tu pats saprati kādu epik fail uzrakstīji? Dzert vajag mazāk!

agris agris - 13-02-’13 13:03

Ko cepties par zonu izmēru, Balvos un Limbažos zonas bija normāli nospraustas. Zonu lielums un izvietojums bija pilnīgi pietiekams. Paldies Dievam, ka ir kāds, kas vispār noorganizē mačus. Ļoti reti ir gadījumi, kad pietrūkst visiem vietas krastā, bet tādēļ jau tie ir mači, lai funktierētu ko un kā darīt.
Man Limbažos arī neviens otrajā dienā netraucēja, vienkārši ja esi stulbs un sapinies meistarībā, tāds ir rezultāts. Tagad kaut kādās ķibelēs nav jāvaino organizātori un pārējie.

Agris R Agris R - 13-02-’13 09:17

Vai kāds nezina, kur ir info par PČ? Jo itkā ir oficiālā mājas lapa usaiceteam.com, bet tur nekā jauna nav. Gribētos vismaz uzināt, kas ieradies uz PČ.

NG NG - 12-02-’13 22:19

Mīļie tautieši, jūs paši varat stādīties priekšā sektorus ar 150 metru krasta malu :):):), esiet reālisti, ja negribam lai arī mums mačos pa visu sektoru būtu 5-10 zivis, tad liksim zonas tur kur ir zivis, nevis lai visiem būtu krasta mala pieejama, varu Salmo komandas vārdā pateikt, ka mēs malā vietas neieņemsim :):):)
Es domāju, ka savas personīgās neveiksmes nesaksim norakstīt uz zonām, ja nezinājāt, tad ar šādu zonu izmēru 70*100 metri copējam jau vismaz pēdējos gadus četrus :):):), kā jau minēju, tad man šogad būtu jāvaino ezeri, valsts utt

Suits Suits - 12-02-’13 16:55

Jā, Jāni, tā tas ir pēc starptautiskiem noteikumiem, tāpēc jau es lieku priekšā nākamreiz ielikt pāris zonas dajebkurā vietā, lai viņas sanāktu sakarīgas.
Nu par to agresīvo spēli ir tā, ka trīs un četrus gadus atpakaļ it kā normāli startēju un biju regulāri sešiniekā kopvērtējumā un tad izdomāju, ka acīmredzot priekš pjedestāla pietrūkst zināmas agresivitātes (normas robežās), jo pēc dabas es tāds mieramika. Nu un tad pēdējās divas sezonas nolēmu kļūt aktīvāks un mest kaunu pie malas. Ar ko tas viss beidzās? Ar 12. un 16. vietu kopvērtējumā… Tāpēc acīmredzot tomēr ir jāķer sava zive, nevis jāmēģina to kādam nočiept un rezultāti nostāsies savā vietā. Principā šogad tas gandrīz nostrādāja … līdz tai f..inai 4.kārtai.

NG NG - 12-02-’13 14:30

Teorētiski tā būtu pareizi, bet … Dzīvē ir savādāk, jo vietas ir tik cik ir, mēs spražam 70“100 metru zonas, ja vieta ļauj, tad gareno malu liekam pret krastu, bet ne vienmēr to var darīt, piedalās 16 komandas, katram sāna 7-10 metrus peredzēt nevar.
Pietam …. Diez vai savās neveiksmēs vajag ezeru un organizatoru vainot, tad man vajadzetu šogad tikai lamat visus :):), jo startēju izcili slikti, bet tikai pēdējā dienā sajutu maču garšu un zinu kur zaudēju, paanalizē savi, cik reizes sauci tiesnešus mērīt attālumu, cik āliņģus atkaroji spēlējoties ar karogiem , atbilde uzprasās pati :):), bet tev vēl nekas nav zaudēts, Baltezerā revanšēsies :)

Starptautisko noteikumu prasība pasaules čempionātos – katram dalībniekam jāparedz vismaz 10m plata, tā saucamā, krasta zona. Ja tas nav realizējams, pārstāvju sanāksmē par šo atkāpi būtu speciāli jāinformē, lai pēc tam neparādās liekas domstarpības.

Jonis Jonis - 12-02-’13 12:42

Vajag kvodrātveidīgas zonas, kurām visas malas vienāda garuma:)

Suits Suits - 12-02-’13 11:55

Paldies organizatoriem, pa lielām šaibām viss ir labi, izņemot vienu letu, ko turpmāk nevajadzētu pieļaut. Zonas tomēr ir jāliek horizontāli gar krastu nevis vertikāli – ar šauro malu pret krastu. Ja zivju ir daudz un visā zonā vienmērīgi, tad protams nav būtiski, bet ja zonā strādā tikai krasta puse vai dziļuma puse, tad šinī gadījumā pie malas tiek tikai 8 – nu maksimums 10 dalībnieki. Pārējie 6 vairs netiek klāt un pat startā teorētiski sanāk situācija, ka 6 cilvēki grib lozēt vietu. Tieši šādā veidā es ieberzos otrajā dienā, kad no starta 10 āliņģiem izlobīju 5 mazas zivtiņas un dziļajā malā netiku klāt, sezona sacūkota. Jā, es saprotu, kāpēc tika nolemts zonas pagriezt vertikāli, jo vietā, kur bija paredzētas pirmās divas zonas neesot bijis zivju. Bet ezers ir liels un divām zonām vieta tur atrastos kaut vai ezera vidū. Vienkārši priekšlikums nākamreiz meklēt optimālo variantu. Paldies visiem par kompāniju un sacensību gaisotni. Tiekamies Baltezerā!

agris agris - 11-02-’13 09:17

Piekrītu Normundam, Ilmārs paveica kopā ar vietējiem puišiem lielu darbu, liels viņiem paldies par foršo nedēļas nogali.
Malači Salmo, parādīja otrajā dienā kā jāstartē komandai. Mums arī otrā diena nebūtu slikta, ja vien es nenoraktos. Viss izvērtās murgā, no starta ālinģiem, kuri bija 18, neatvērās neviens. Pazudēju laiku npārbaudot bezjēdzīgi savus ālinģus. Zonā pieturos pie domas, ka katram jāķer sava zivs un tādēļ necenšos kādu apurbt un bojāt citiem dzīvi.Vakar vajadzēja laicīgi iet uz to pleķi, kur ķēra Rita ar Normundu, protams īpaši viņiem netraucējot, un vis būtu kārtībā, jo zivtele tur ķerās, paspēju paķert tikai pēdējās 30 min.
Visiem paldies par foršo gaisotni, tiekamies Baltezerā.

NG NG - 11-02-’13 06:07

Liels paldies Ilmāram un tiesnešu brigādei par kārtējiem labi noorganizētajiem mačiem, viss bija ļoti labi.

Pats ezers gan nedaudz pārsteidza, uzvedās citādāk kā biju plānojis :):):), bet tāpēc jau ir tik interesanti:):), no KRievijas un Baltkrievijas puišiem dzirdēju ļoti daudz labu atsauksmju par mūsu čempionātu, esot ļoti labvēlīga gaisotne un viņiem vēl daudzas lietas esot jāmācās, Egīla programmu baltkrievi zagšot, jo viņi vēl aizvien rezultātus rēķina ar roku, sēžot mašīnā :):).

Tiekamies Baltezerā, ja ir domas kā izvietot sektoros, tad dodiet ziņu, jo šogad tur ar zivīm ir biki jocīgāk kā citus gadus, ja esat bez aktīva darba, tad var būt gribat nospļauties sektors, 100 Ls plus materiāli par sektoru uzlikšanu un novākšanu, rakstiet privāti.

Andžuks Andžuks - 10-02-’13 20:30

Kam negadās…..mēnes fāze neriktīgā bīja;)

andrītis andrītis - 10-02-’13 19:06

Kas par lietu Agri, šodien galīgi garām, tikai 16.vieta ?! Kaut ko sliktu tev konkurenti salēja vai?

Andžuks Andžuks - 10-02-’13 17:59

Ko, jāsarauj;)

Juris Juris - 10-02-’13 13:43

Rapala sarauj(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.