« Karpu makšķernieku ak… | Home | Makšķerēšanas joma AS… »

Par LMSF valdes lēmumiem

LMSF valdes 20.februāra sēdē tika pieņemti sekojoši lēmumi.
1.Apstiprināt Nolikumus Latvijas 2013. gada čempionātiem spiningošanā no krasta, spiningošanā no laivām, pludiņmakšķerēšanā un fīdermakšķerēšanā. (saites ar Nolikumiem ir atrodamas 17.februāra ierakstā, tās būs arī sacensību kalendārā)
2.Atbalstīt LMSF iestāšanos FIPSmouche un Latvijas komandas līdzdalību 2013.gada pasaules čempionātā mušiņmakšķerēšanā Norvēģijā, kā Latvijas komandas pārstāvi nozīmēt Guntaru Lagūnu un uzdot līdz 01.05.2013. noteikt komandas galīgo sastāvu.
3.Pieteikt Latviju līdzdalībai pasaules čempionātā spiningošanā no krasta, par komandas pārstāvi nozīmēt Igoru Fiļippovu un uzdot līdz 07.03.2013. informēt valdi par komandas sastāvu. Par pārējo Latvijas izlases komandu sastāviem lemt pēc Latvijas 2013.gada čempionāta sacensību rezultātu izvērtēšanas.
4.Finansējumu, kas LMSF 2013.gadā ir pieejams no ziedotiem līdzekļiem, pamatā izmantot Latvijas komandu līdzdalībai pasaules čempionātos un izlases komandu parādes formas tērpu iegādei.
5. Atbalstīt valdes locekļu sagatavotos 3 projektus, kuri tiks iesniegti LAD, lai saņemtu Zivju Fonda finansiālu atbalstu.
6. LMSF biedru gadskārtējo kopsapulci sasaukt 20.martā plkst 15:00 Rīgā, Daugavgrīvas ielā 31, firmas Salmo telpās. Lai sagatavotu caurlaides, par dalību jāpaziņo līdz 18.03.2013.
 
06. 03. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

EdgarsG EdgarsG - 14-03-’13 16:11

Novēlota videoatskaite par Latvijas Kausu 2012 http://www.youtube.com/watch?v=ZOMJD86Zm..
Laba atskaite, tikai viena neprecizitāte – tā bija kausa izcīņa, bet nevis čempionāts, attiecīgi, bija uzvarētājs, bet ne čempions. :-)

NG NG - 12-03-’13 13:08

Kamēr man nebūs patiesas informācijas par nozveju, par migrācijas apjomiem u.t.t. Tikmēr man personīgā viedokļa nebūs, jo … tirgum zivis ir vajadzīgas un kaut kādā laika periodā tās kaut kur būs jāķer ar tīkliem un murdiem, es vairāk būtu par to, ka rūpnieciskā zveja notiek kontrolētā veidā un tikai balstoties uz 3-5 gadus svaigiem pētījumiem, bet ikdienā redzot copmaņu negausību es nemaz tik labās domās par copmaņu vairumu neesmu, labi, ka vairums nemāk noķert tās zivtiņas :):):), citādāk būtu bēdīgāk kā ir, jo pareizi ķerot ar makšķeri var saķert ļooooti lielus daudzumus
Pietam LMSF ir daudzus klubus apvienojoša organizācija un tās uzdevumi ir sports un tā attīstība
Es domāju, ka Buļļupes problēma ir uzpūsta, jo nav precīzas informācijas un …. neviens tā īsti tai problēmai nav pieķēries, vairāk tikai runā tukšu :):)

??? ??? - 12-03-’13 08:31

Vai LMSF atbalsta ideju par liegumu Buļļupē un piedalās aptaujā visidati.lv par rūpnieciskās zvejas liegumu Buļļupē ?
Tā nenopietnā aptauja domāta tikai privātpersonām. Personīgi tikai joka pēc nobalsoju PRET. Aptauja ir bezjēdzīga, normālā aptaujā vienā jautājumā neapvieno divus apgalvojumus. Piemēram, – vai tu zināji, ka cope bija liegta, jo valsts rūpējās par zivīm. Attiecīgi, var prognozēt, ka secinājumi par atbildēm būs tulkojami dažādi un rezultāti nebūs izmantojami.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.