« Karpu makšķernieku ak… | Home | Makšķerēšanas joma AS… »

LR 2013.gada čempionātu nolikumi

Te ievietotas saites ar Latvijas čempionātu nolikumiem, kuri LMSF valdē ir jau pieņemti.
- Nolikums Latvijas čempionātam spiningošanā no krasta
- Nolikums Latvijas čempionātam spiningošanā no laivām
- Nolikums Latvijas čempionātam pludiņmakšķerēšanā
- Nolikums Latvijas čempionātam fīdermakšķerēšanā
- Nolikums Latvijas čempionātam karpu makšķerēšanā
 
19. 03. 2013.

  Seko jaunumiem Facebook21 comments

Rio Rio - 20-05-’13 17:17

ja kaadam nepieciesams,es ceturdien 23 maijaa ljoti agri no riita varu kaadu aizvest liidz burtniekam.izbraucu no rigas apm. 3 no rita.kontakti zemaak.

Rolands Rolands - 25-04-’13 13:21

Kā var sazināties ar Spiningošanas no krasta čempja rīkotājiem,lai pieteiktu dalību? Pa norādīto tālruni neviens neatbild.

Rio Rio - 24-04-’13 21:07

par Spiningosanas cempi,intereseetu sadarbiiba ar kadu copmanju ekipaazu(kurai pasai ir viss nepieciesamais aprikojums),kopigas komandas izveidosanai startam LV cempionaataa spiningosanaa no laivaam. Janis tel.27775224, janisbriedis@inbox.lv

NG NG - 23-04-’13 21:32

:):):) šiem neatsitīs noteikti :):):), pietam Tu jauc dažādas lietas, visi piedalāmies LAtvijas čempionātā un cīnāmies par LAtvijas čempionu tituliem

Izlase jau ir kas cits, to veido no spēcīgākajiem un perspektīvākajiem sportistiem, izlasi veido galvenais treneris un atbildīgais par ziemas sportu,šajā gadījumā tas esmu es jau gadus 6-7 vismaz…..

Kpd Kpd - 23-04-’13 10:45

Labi, labi, man pa lielam ir vienalga, taču manuprāt šāda izlases noteikšana kaut vai tiem manis pieminētajiem sportistiem atsitīs jebkuru gribēšanu piedalīties mačos turpmāk.

Andis Andis - 18-04-’13 23:25

Es par spiningošanas čempionātu no laivām.Nolikumā noteikts,ka sastāvs un izmaiņas katram posmam jāpiesaka vismaz divas dienas pirms posma sākuma.Bet,ja cilvēks nopietni saslimst dienu iepriekš?Vai nevajadzētu paredzēt,ka,iesniedzot ārsta zīmi,izmaiņas var izdarīt ari pēdējā dienā?
LMSF sacensībās nav bijis problēmu ar sastāva maiņu dalībnieka slimības un arī citos pamatotos gadījumos. Ceru, ka arī turpmāk to nebūs pat bez ārsta zīmes. Minētajam noteikumam ir disciplinējoša nozīme, galvenokārt, lai tie, kas pamostas pēdējā brīdī, nesarežģītu sekretariāta darbu.

NG NG - 17-04-’13 21:12

Par kuru cilvèku Tu runā ??????

Kā jau rakstīju pie kandidātu saraksta, tad šis ir pirmais apspriežamais variants, katra kandidāta esamību sarakstā varu pamatot

Ja runa ir par MAreku, tad pēdējā kārtā , pēdējā dienā viņš uz startu izgāja ar 39 grādu temperatūru , drudzi un uz ledus izturēja tikai pusi tūres, bija pat doma ātros saukt…., pārējās tūres viss bija ļoti ok

Kpd Kpd - 17-04-’13 18:34

Necenšos tevi aizvainot, vienkārši gribu saprast kāpēc itkā labi sportisti, rādoši stabilu sniegumu, vismaz spriežot pēc protokoliem, tiek atstāti aiz borta un ielikts cilvēks no trešā desmita.

NG NG - 16-04-’13 21:56

Ja Tu viņus pazītu tik labi kā es, ja Tu zinātu Baltkrievijas ūdeni, kur notiks mači un ja runa iet par reālu mēģinājumu atgriezties pasaules ranga virsotnē, tad šogad es viņus abus, arī Pēterīti izlasē neredzu, tajā pašā laikā visu cieņu viņiem, nopietni sportisti ar labu un pareizu attieksmi pret sportu, bet vietas izlasē ir tik cik ir un kādam tie nepopulārie lēmumi ir jāpieņem, man āda ir biezāka……

Kpd Kpd - 16-04-’13 10:38

Tad jau sanāk, ka ne Grīnberga, ne Krasovskis nav cīnītāji?

Dresden Dresden - 12-04-’13 13:00

JST.
Paldies par informāciju.

Paziņam vari iedot manu e-mailu dresden@feeder.lv

jst jst - 12-04-’13 08:55

Dresden,
iepazinos ar komentāriem par sacensību tēmu fīdera lapā, zemāk daži apsvērumi. Jau sen vajadzēja pievērst uzmanību tam, ka LMSF čempionātos dalībniekiem nav jābūt klubos, bet gan jāpārstāv tikai kāda juridiska persona, kura ir LMSF sastāvā. Jo LMSF sastāvā var būt tikai juridiskas personas. Tās var būt dažādas, kaut vai SIA, pašvaldības iestādes vai komersanti. Reģistrēti klubi, kas parasti ir “biedrības”, ir tikai viena no NVO formām. Pie tam, es neieteiktu bez nopietniem iemesliem uzreiz ķerties klāt jauna kluba veidošanai, jo eksistē pietiekoši daudz klubu, kuros aktīvu biedru trūkst. Izņēmums ir lielās pilsētas, kurās joprojām klubu trūkst. Racionālāk ir vispirms pievienoties kādam draudzīgam klubam un tikai pēc tam domāt par tālākiem soļiem. Jebkura jauna organizācija prasa zināmus līdzekļus un kaut vai nelielu bet birokrātisku darbību, ar to jārēķinās.

Par LR čempionātiem. Jā, sākot jaunas sacensības mēs liberāli attiecamies pret dalībnieku dalību klubos, vēlāk prasības pastiprinās. Jebkurā gadījumā līdzdalība klubā biedriem parasti ir izdevīga arī no līdzekļu ekonomijas viedokļa.

P.S. Viens paziņa no Lietuvas vēlas aizsūtīt ielūgumu fīderistiem, tikai lapā neesot nevienas kontakta adreses.

ED ED - 09-04-’13 18:50

Sveiki,Jāni!
Ja es pareizi saprotu,tad 2012.gada LR čempionāta rezultatiem ar 2013.gada Pasaules čempionāta sastāva atlasi nav ne mazākā sakara!Jau divus gadus sastāvu dalībai Pasaules čempī nosaka iepriekšējā gada ( šai gadījumā 2012 )Latvijas Kausa-50% un tekošā gada ( š.ģ 2013 )Latvijas čempionāta 50% summa.Vai arī sakarā ar vēlo pavasari kautkas būtu mainījies :)) ?
Par kādu veidu ir runa? Par tādu sistēmu neesmu dzirdējis.

NG NG - 08-04-’13 17:52

Reķis ir cīnītājs, ir bijis izlasē un labi sevi parādījis, viņš grauzīs ledu ar zobiem, ja vajadzēs, viņam komandā uzticos pilnībā, ko vēl nevaru teikt par visiem kandidātiem.

??? ??? - 08-04-’13 13:59

http://www.ncffi.ie/wcbfc/

šitam pasākumam arī ir zināms sastāvs?
Runa ir par pasaules čempionātu spiningošanā no laivām. Nopietnākos kandidātus var redzēt pēc LR 2012.gada čempionāta rezultātiem. Tomēr, tā kā pasaules čempionāts notiks oktobrī, pastāv iespēja, ka galīgais sastāvs tiks noteikts tikai pēc LR čempionāta pēdējās kārtas jūlija beigās.

Kpd Kpd - 08-04-’13 10:35

Kāds ir pamats Reķa iekļaušanai pamatsastāvā?

NG NG - 04-04-’13 10:24

Lai laicīgi noskrietu emocijas :), ielieku apspriešanai savu skatījumu uz Latvijas izlases sastāvu dalībai zemledus makšķerēšanas 2014. gada Pasaules čempionātā Baltkrievijā.

pamatsastāvs:
1. Ivo Kalnmalis
2. Rita Verza-Grabovska
3. Guntis Kārkliņš
4. Aldis Vārna
5. Mareks Reķis
6. Raimonds Kinerts
komandas vadītājs-treneris – Normunds Grabovskis
trenera palīgs – Harijs Raciborskis
palīgs – perspektīvākais māceklis – Artūrs Baltais

gaidu komentārus

Dresden Dresden - 22-03-’13 08:31

Da te panikas cēlāju netrūkst arī bez manis!:D Tāpēc nolēmu vēl reizi uzdot jautājumu. :)

NG NG - 21-03-’13 22:42

Dresden, Tu tā kā no mēness esi nokritis….. Par šo punktu runājām jau pagājušajā gadā, i kā nevienam problēmu nebija :):):), mačos var piedalīties jebkurš, kuram ir vēlme to darīt, kluba lietas sakārtošanu es, ja man to kās prasīs :):):)

Dresden Dresden - 21-03-’13 13:09

Sacensībās var piedalīties dalībnieki, kuri pārstāv kādu no organizācijām, kura ir LMSF sastāvā.

Vai šogad LČ fiderī šis nosacījums būs spēkā?
Latvija gatavojas piedalīties 2014. gada pasaules čempionātā, bet Latvijas izlases komandā drīkst startēt tikai tie, kas pārstāv LMSF biedrus. Attiecīgi, lai nebūtu negaidīti pārpratumi, šogad spēkā būs minētais nosacījums.

karpotājs karpotājs - 21-03-’13 07:34

Kāpēc karpu makšķerēšanas čempionātā dalības maksu nevar nomaksāt ar pārskaitījumu?
Nolikumā veikts precizējums un nepilnība ir novērsta.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.