jaunumi   contact

« Pirmā 2013.gada rekor… | Home | Sēru vēsts »

Jaunumi no CIPS kongresa 2013

Pateicoties Zivju Fonda atbalstam man bija iespēja apmeklēt Portugāli un piedalīties kārtējā CIPS kongresā, kurš pirms nedēļas notika Lisabonā. Tas atnesa dažus Latvijai interesantus jaunumus.
Svarīgākais - Latvija tika uzņemta par biedru starptautiskajā mušiņmakšķerēšanas federācijā FIPSmouche un, sākot ar šo gadu, var piedalīties šīs federācijas rīkotajos pasākumos, tai skaitā pasaules un Eiropas čempionātos.
Latvija izvirzīja savu kandidatūru zemledus makšķerēšanas pasaules čempionāta rīkošanai 2016. gadā, taču lēmums tiks pieņemts vēlāk, pie tam jārēķinās ar lielu konkurenci, jo gribētāji sastājušies garā rindā.
CIPS un starptautisko federāciju prezidentūras vēlēšanās notika kadru pārbīdes, kuru rezultātā Marcels Ordans (Francija) pameta CIPS prezidenta amatu un par jauno prezidentu tika ievēlēts Ungārijas pārstāvis Ferencs Szalay. Pārbīdes rezultātā viņa vietā FIPSed viceprezidenta amatā turpmāk atradīsies Krievijas pārstāvis Igors Chinjakovs. Tie, kas pietiekoši bieži ir grozījušies pasaules čempionātos, zin, ka Latvijai ir labi kontakti ar šīm abām personām, kas var noderēt arī mūsu turpmākā darbībā.
Kongresā tika precizētas dažas 2014.gada pasaules čempionātu norises vietas, tuvākā laikā būs pieejama CIPS kalendāra jaunākā versija.

Kongresa laikā izveidoto fotoalbumu var redzēt manā bloga lapā.
 
04. 05. 2013


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top