Pirmā maija cope

Uzklikšķini!Strauji Latvijā uznākušais siltuma vilnis,- dienā pat līdz +20°C, daudzus šajās maija brīvdienās ir izvilinājis pie ūdeņiem. Ar Normundu G. 5.maijā bijām apskatīt iespējamās sacensību vietas Lielupē pie Kalnciema. Lai gan vimbas jau ir pametušas lejteci un atrodamas upes augštecē pārsvarā Bauskas tuvumā, makšķernieku līdz pat Svētes ietekai netrūka. Mūsu paziņa vietējo māju saimnieks Jānis R. dienu iepriekš vakarpusē bija upē manījis salatu medības un īsā laikā noķēris skaistu 3kg eksemplāru. Viņš arī stāstīja, ka šobrīd šajā posmā ķeroties brekši, drīz būšot aktīvi arī zandarti.
Kā ierasts, savu atklāto ūdeņu sezonu atklāju ar īsu izbraucienu 6.maijā uz karpu copi. Diena bija tāda, ka varēja pat sauļoties, un arī rezultāti neizpalika. Ar mušiņu izdevās izvilināt pāris trīskilogramīgas karpas. Pamēģinājām arī uz forelēm, taču ķērās tikai sīkaļas.
 
07. 05. 2013.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

??? ??? - 13-05-’13 08:13

Vai nav kādas ziņa kā līdaku atklāšanā gāja Babītē, ir doma pamēģināt nedēļas beigās.
Babītes ezera centrālajā daļā makšķerēšanas sezona sāksies tikai 1.jūnijā, pārējā ezerā tikai 1.jūlijā. Šobrīd no laivām spiningot var tikai Spuņņupē, tāpēc nekādu kaut cik nopietnu ziņu vēl nav.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.