jaunumi   contact

« Eiropas čempionāts jū… | Home | Par laivu ātruma iero… »

Latvijai 7. vieta pasaules čempionātā

Iepriekšējās nedēļas nogalē Čehijā risinājās 2013.gada pasaules čempionāts spiningošanā no krasta, mēs to vienkāršoti saucam par foreļu čempionātu. Pēc pilnīgi neveiksmīgas pirmās sacensību dienas, kad Latvijas komanda 15 valstu vidū palika pēdējā vietā, otrā dienā mūsējiem veicās krietni labāk un dienas vērtējumā tā izcīnīja 2.vietu. Taču pirmās dienas rezultāts nebija saglābjams, labais sniegums otrajā dienā komandai ļāva pakāpties tikai uz vietu tabulas vidusdaļā. Individuālajā vērtējumā labāko sniegumu uzrādīja Ainārs Eglītis, 72 sportistu konkurencē izcīnot relativi augsto 15.vietu.
Ar detalizētākiem Latvijas komandas rezultātiem un dalībnieku iegūtajām vietām pasaules čempionātā spiningošanā no krasta var iepazīties individuālā vērtējuma protokolā un komandu vērtējuma protokolā.
 
21. 05. 2013


One comment

aldis aldis - 29-05-’13 08:57

biju aizbraucis atbalstit,atmosvera fantastiska,neskatoties uz pirmo dienu viri turpinaja cinities. Cepuri nost.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top