« Pirmā maija cope | Home | :-) »

Latvijas čempionātā spinigošanā

Pirms nedēļas Burtnieka ezerā risinājās Latvijas 2013.gada čempionāta spiningošanā no laivām pirmais posms. Nupat atgriezos no tālāka brauciena, tāpēc ievietoju tikai protokolu. Detalizētāka informācijas sekos vēlāk.
 
31. 05. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Rio Rio - 05-06-’13 22:23

nu Simsona tiesnesis kurs pazuda bija muusu laivaa,Pasaules komandas vadiiba pati vainiiga ka panjeema taadu kraninju, vinjs noteikti nebija uzticams komandai,bisku zoklis atkaaraas peec kada vinja piedavaajuma kaada konkreeti ?,neprasiet,komentaaru nebuus.tik domaju komandai vajadzeetu ATBILDIGAAK,pieiet tiesnesu izveelei.principaa bija taa ka dzekins otrajaa dienaa vienkarsi neatnaaca.Musu ekipazai nav Nekaadu pretenziju pret Pasaules komandas ekipazu.Reali zeel Egona kolegja.

Dzirdēju Dzirdēju - 05-06-’13 12:39

Par Simsona tiesnesi, itkā pēc pirmās dienas pazudis, kur, kāpēc, nav ne jausmas, attiecīgi Simsona komandas pārstāvim bija jāiet par tiesnesi, rezultātā Simsons palika viens, kā bija patiesībā, drošvien zina tikai pats Simsons. Katrā ziņā nesmuki, izčakarēts labs rezultāts Egonam.

mr. X mr. X - 04-06-’13 12:48

Kas tur bija ar Egona Simsona tiesnesi – bija/nebija otrajā dienā viņš, sankcijas kādas būs/nebūs?
Nevienu iesniegumu par to, ka čempionātā kaut kas risinājies neatbilstoši noteikumiem vai nolikumam, līdz šim neesmu saņēmis, tāpēc nekādu skaidrojumu neesmu gatavs sniegt.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.