Seminārs par Leader projektu tēmu

Jau divus gadus nebiju apmeklējis Liepājas pusi, piektdien bija izdevība nedaudz atjaunināt savus priekštatus par to, kas notiek šajā rajonā. Tā kā biedrība RMMB, izmantojot ES struktūrfondu atbalstu, nupat ir nobeigusi vienu LEADER projektu, saņēmu ielūgumu piedalīties seminārā par šo tēmu. Seminārs risinājās kā Pierīgas reģiona pārstāvju pieredzes apmaiņas brauciens uz Liepājas pusi, lai tiktos ar turienes zivsaimniecības jomas projektos iesaistītiem uzņēmējiem.
Grupa, kurā ietilpa galvenokārt Mārupes un Olaines novadu pārstāvji, vispirms viesojās ar Eiropas atbalstu izveidotajos objektos Grobiņas novadā - Kuršu vikingu apmetnē un Tāšu ezera laivu bāzē. Pēc tam sekoja iepazīšanās ar objektiem Pāvilostā, tai skaitā ar zivju degustāciju un Pāvilostas akmens bākas apmeklējums. Noslēguma diskusijas risinājās Nīcas novada viesnīcas "Jūrnieka ligzda" teritorijā.
Zemāk ievietoju nelielu fotoalbumu ar šī brauciena bildītēm. Saite ar statisko albuma variantu. Atsevišķi slīdrādi var redzēt uzklikšķinot uz šo saiti.
 
15. 06. 2013.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Megafox Megafox - 18-07-’13 12:12

Nav nekāds triks, asaris bija smuks :)
Tikai 1,74 kg… :-)

copmanis copmanis - 14-07-’13 09:13

Kā ķeras ziedru zemē, atnāca bauma jst nupat Storumanā noķēris asari ap 2kg. Vai tas nav tik tāds reklāmas triks?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.