« Seminārs par Leader p… | Home | Storumanā 2013.gada j… »

Latvijas čempionātos

Nedēļas nogalē Rušona ezerā risinājās Latvijas čempionāta spiningošanā no laivām 2.posms. Par šī posma sponsora firmas Rapala balvu ieguvējiem un uzvarētājiem individuālajā vērtējumā kļuva Team Agat ekipāža Igors Filippovs - Aivars Tīrums, ar līdzīgu punktu skaitu bet mazāku lomu 2.un 3.vietu ieguva, attiecīgi, Lucky John ekipāža Armands Romanovs – Ingus Goltiņš un Salmo ekipāža Ingus Dukaļskis - Egīls Draudiņš.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Komandu vērtējumā šajā posmā labākās bija Lucky John, Team Agat un RK Autocentrs komandas. Visus rezultātus var redzēt protokolā.
Ievietoju arī nelielu slīdrādi un statisku bilžu albūmu.

Dienu agrāk Vallē, "Makšķernieku paradīze" dīķī sākās un trīs dienu ilgā copes maratonā risinājās pirmās atlases sacensības Latvijas čempionātā karpu makšķerēšanā. Tajās noskaidrojās 7 labākās komandas, kuras piedalīsies finālā. Labākos rezultātus šajā posmā uzrādīja Ēsma, Capital Carp un Lucky Carp komandas. Kopējais 13 komandu nomedīto zivju apjoms bija iespaidīgs - tika noķertas karpas un baltie amūri ar kopējo svaru 816 kg, lielākais eksemplārs svēra 12 kg. Visas zivis, protams, tika atlaistas atpakaļ dīķī.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Pilnu sacensību rezultātu ainu var redzēt kopsavilkuma protokolā.

Bildes sekos tuvākā laikā. :-)
 
01. 07. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

Agris R Agris R - 08-07-’13 12:19

Mēs zivīm 1- 25 un 50 HP;
Mēs zivīm 2- 18 un 75 Hp.

Vitālijs Vitālijs - 08-07-’13 10:03

RK autocentrs – 40 un 150 HP
STREAM – 100 un 150 HP
RAPALA – 115 un 115 HP
Salmo – 30 un 60 HP
AGAT – 60 un 100 HP
Meža krasts :-) (major craft) – 20 un 115 HP
Aspius fishing team – 50 un 60 HP
Lucky John – 50 un 135 HP
Fish Bon Kurši – 30 un 90 HP
Paldies, tā aina sāk skaidroties un no saņemtajām ziņām var secināt, ka nekādas izteiktas likumsakarības nav. Skaitļi rāda, ka labāko skaitā pārsvarā ir tie, kuriem ir tikai 20 – 60 HP motori. :-)

Rio Rio - 06-07-’13 15:47

Anglers abaam laivaam 20 hp.

dalībnieks dalībnieks - 05-07-’13 15:11

Tas taču ir pavisam vienkārši,trešā posma protokolā lieku ailīti kur ierakstīt laivas nosaukumu un motora jaudu(laiva Pella motors divrocis(airi)),un nav galva jālauza.:)
Protokolā lieka ailīte 3.posmā nav nepieciešama, aptaujāt varu visus arī bez ailītes. Taču tikpat vienkārši ir jau šodien parādīt piemēru un uzrakstīt, kādu komandu pārstāvi un kāda jauda ir tavam motoram. :-)

jst jst - 03-07-’13 09:35

Varbūt varam kopīgiem spēkiem konkrēti un kaut cik precīzi noteikt, kāda mūsu čempionātā ir sakarība starp iegūto vietu un laivas motora jaudu? Diemžēl, manā rīcībā ir tikai fragmentāras ziņas par atsevišķiem dalībniekiem. Jebkurā gadījumā būtu interesanti redzēt, ar kādiem motoriem aprīkotas pirmā divdesmitnieka laivas.

Pie reizes – gaidu Rušona arī bildes no tiem, kas solīja tās atsūtīt, lai varētu papildināt albūmu. Joprojām neko neesmu saņēmis.

Fire boy Fire boy - 01-07-’13 22:09

Cienītie makšķerēšanas sporta piekritēji, lasot rakstu par Latvijas spiningošanas čempim notikušo 2. posmu Rušona ezerā, acīmredzami ir ieviesusies kāda kļūda. Fotogrāfijās un arī dzan pēc rezultātu tabulām goda pjedestāla 1. vietu aizņem Lucky John nevis Salmo? Laikam būs ieviesusies kāda drukas kļūda?
Paldies, kļūda labota, pie reizes izlabotas arī dažas kļūmes protokolā. Rakstītājam piespriests ar brīvības atņemšanu nesaistīts sods. :-)

Rio Rio - 01-07-’13 16:24

nu tad pielauju iespeju ka kosavilkuma tabulaa ekipaazaam pa 2 posmu 8 un 9 vietas ieguvejus vajadzeetu apmainiit vietaam.var jau buut ka kljuudos. sobriid 8 vietai ap20 tukst p.9 ap 21 tukst .p
Acīmredzot, runa ir par II posma individuālā vērtējuma tabulu. Kā rakstīju, lomam atbilstošā summa tiek izmantota tikai, lai izšķirtu godalgoto vietu likteni. Pārējos gadījumos to neizmanto. Jo tā ir tikai starprezultāts aprēķinos, kurš neko tālāk neiespaido. Var piekrist tam, ka bieži protokolos, lai iepriecinātu visus, kurus tas skar, vietas netiek dalītas un visiem pretendentiem ieraksta augstāko, šajā gadījumā, piemēram, 8.vietu.

Rio Rio - 01-07-’13 13:54

INTERESE TAADA:)kaa rekjina vietu sadalijumu posmaa ja ieguuto vietu(punktu summa ir vienaada)
Vietu sadalījums, ja uz godalgotajām vietām ir vairāki pretendenti ar vienādu vietām atbilstošo punktu skaitu, tiek noteikts ievērojot kopīgo noķertajam lomam atbilstošo punktu skaitu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.