« Storumanā 2013.gada j… | Home | Viena diena manā dārz… »

Latvijas 2013.gada čempioni noskaidroti

Pēc divu dienu spraigām cīņām Daugavā pie Kokneses, kur vakar un šodien risinājās šī gada čempionāta trešais posms, noskaidrojās gan šī posma uzvarētāji, gan šī gada Latvijas čempioni spiningošanā no laivām. Rezultātus var redzēt kopsavilkuma protokolā.
Zemāk dažas bildes.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Neliela slīdraide ar šī pasākuma bildēm. Ceru, ka kādu bildi, lai papildinātu šo albumu, atsūtīs arī citi dalībnieki vai skatītāji.P.S.
Nelielu informāciju par nedēļas nogalē notikušo fīdermakšķerēšanas čempionāta otro kārtu atsūtīja Normunds Grabovskis. Rezultātus var redzēt protokolā.
Sacensības notika Varkaļu kanālā, piedalījās 20 dalībnieki, pirmajā dienā lomos bija līņi un pa kādam lielākam breksim (līdz 1,6 kg), bet pamatā visi lomu taisīja tikai uz 5-50gramīgiem pličiem, otrā dienā zivis bija stipri kaprīzākas, bonusa zivis bija retums un arī tikai no paša rīta, pēc tam visu laiku lasījām mikro plicīšus un 100gramīga zivs bija jau bonuss.
Divu dienu summā uzvarētāju trijnieks sanāca šāds:
1.Normunds Grabovskis 3p
2.Uldis Paupers 4p
3.Vladislavs Tolmačovs 4p
 
28. 07. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Dāvis Dāvis - 30-07-’13 09:48

Varu pievienoties “dalibnieks” komentāram ir indivīdi kuriem nav saprašana par 50m distanci mums bija vairāki šādi gadījumi un spilgtākais bija kad strādājām divatā uz kanti un mums pus metiena attālumā ~25m pilnā gaita aizgāja tieši pa to pusi kuru mēs strādājām (otrā pusē bija brīvais ūdens tā kā droši var teikt ka tas bija tīšām), ja auklas būtu uz ūdens – būtu sarautas (tā nebija lielāko motoru īpašnieku laiva, kā Tracker vai Nitro).
Papildus no mūsu tiesnešiem komentāriem, ka vienam no medaļniekiem un publikāciju autoram ētika nav pazīstama, kad cilvēki uzsit skrūvi tad uz citu neveiksmi nokomentēt un uzbļaut “Tak i vam nužna…”, nebiju klāt bet lai kāda tā situācija tas ir zemiski un ne tādas komandas dalībnieka cienīgi + pārstāvētās kompānijas PR noteikti neuzlabo.
Rezumē – mums visiem jāpiedomā pie savas ētikas.

dalibnieks dalibnieks - 29-07-’13 14:34

Galvenais tiesnesis sanāksmē atgādināja par 50 metriem, tomēr daži to nesaprot. Vajadzētu te izskaidrot, ka normāli džeki, ja grib braukt kādam tuvu garām, par to vismaz brīdina un saskaņo kā pabraukt garām ar vismazākiem traucējumiem, nevis laiž muļķi un mauc pilnā gaitā metiena attālumā.

Andis Andis - 28-07-’13 19:09

Lūdzu izlabojat kļūdas ekipāžu kopvērtējumā Lamiglas komandas ekipāžām .Norādīju uz to jau sacensību vietā,kad tika izlikti rezultāti.Mērsragam izlabots,mums nav.

Jasmins Jasmins - 28-07-’13 18:52

Var tikai apsveikt Stremjanku un Makaronu!!!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.