« Storumanā 2013.gada j… | Home | Viena diena manā dārz… »

Latvijas spiningotāju izlase 2013

Atbilstoši balsojumam jautājumā par Latvijas izlases sastāvu, LMSF valde nolēma Latvijas izlases komandā līdzdalībai CIPS pasaules 2013.gada čempionātā spiningošanā no laivām Ziemeļīrijā iekļaut sekojošus sportistus - Ingu Goltiņu un Armandu Romanovu, Vitāliju Karpenkovu un Gunti Riekstiņu (abas ekipāžas Lucky John), Ingu Dukaļski un Egīlu Draudiņu (Salmo).

Pēc valdes balsojuma noslēguma šodien bija tikšanās ar Salmo SIA vadību un pārrunāti līguma nosacījumi, kuri ļaus papildus piesaistīt līdzekļus, kas nodrošinās iespēju Latvijas izlases komandai septembra vidū organizēt papildus treniņu Ziemeļīrijā un papildinās finansējumu, kas nepieciešams līdzdalībai pasaules čempionātā. Panākta vienošanās, ka trenera un komandas administrātora funkcijas šajā čempionātā (un treniņā) pildīs Māris Olte.

Interesenti var iepazīties ar priekšlikumiem, kuri valdē tika nodoti lemšanai, un balsojuma rezultātiem.
 
05. 08. 2013.

  Seko jaunumiem Facebook43 comments

Zivnieks Zivnieks - 26-08-’13 11:24

Kas notiek ar Latvijas klubu kausu, Ķīšezerā? Sākotnējie datumi bija noteikti 14-15 septembris, bet pagaidām nav ne nolikuma, nekā. Tie datumi paliek spēkā, vai kaut kas ir mainīts, vai arī kauss šogad nebūs vispār?
Paldies!
LK sacensību datumi tiek nedaudz mainīti, tas notiks 2 nedēļas vēlāk. Nolikums, kā saka, tiek slīpēts, tas tiks publiskots, visticamāk, pēc pāris dienām. Būtībā nekas nemainās, pasākums notiks Ķīšezerā, vienlaicīgi ar MOSP organizētu semināru, paredzētas speciālbalvas iesācējiem.

Megafox Megafox - 14-08-’13 10:26

Es arī tā kā varētu būt viens no potenciālajiem braucējiem uz Black Bass čempionātu Spānijā! :)
Tad tik sāc komplektēt līdzbraucējus, cik zinu, no dažu spiningotāju puses sezonas sākumā bija interese, un uz priekšu. Tikai tas jādara ātri, jo, ja PČ negaidīti parādās daudz komandu, organizātori var mūs nepieņemt, termiņi taču ir nokavēti.

??? ??? - 14-08-’13 09:26

JST parBB2013 čempionātu – “Attiecīgi, konkurence ir minimāla, joprojām ir brīvas vietas un katrs var pieteikties.”
Kur pieteikties? Kā pieteikties? Kādi kritēriji pretendentam? Kurš jau ir pieteicies?
Pasaules čempionātos piedalīties var tikai tie, kuri pārstāv kādu LMSF biedru. Pieteikties var pie Harija Raciborska, kurš valdē atbild par spiningošanas sporta veidiem, vai pie LMSF prezidenta.

Boroda Boroda - 13-08-’13 16:52

Palasīju komentārus, es kā no malas stāvošs cilvēks. Nu par foreli un barības spaini – tas ir gada teicienu top10. :))))

JK JK - 13-08-’13 14:53

to NG un marisolte
Galvenais Jūs vēl abi sakasāties! Tad daudziem būs slapjo sapņu sindroms un vēlmes ko mainīt LSMF. :) Iepazīstot pasākumu no vides (biju valdē un aizņemtības dēl tomēr pagāju nost) esmu sapratis, ka šobrīd viss lielos apmēros ir OK. Ja jst vēl nebūtu augstākās klases demagogs ar tieksmi pierādīt visiem, ka tikai viņam ir taisnība, tad mūsu mazohistu sportistu kolektīvos būtu diezgan liela sapratne kas, kā un kāpēc notiek!
Naudas ir tik, cik ir! Ja Salmo, Normark un citu sponsoru ietekmes dēļ esam pasaulē tur, kur esam, tad uzskatu, ka tas ir ok šobrīd! Latvijā nav neviena komandas sporta veida tik titulēta, kā mums makšķerniekiem!
Šobrīd piedāvāju ar to samierināties, lai cik mums nepatīk dažas no LSMF personālijām.
Lai puišiem izdodas Īrijā un aicinu visu būt par “LIELU LATVIJU”. Es piekrītu 100% Raivim, jo ievietotā protokola izraksta iespaids ir tieši tāds, kā Raivis apraksta! Bet ir jāapzinās arī realitāte, lai cik tā skaudra nebūtu!

NG NG - 13-08-’13 12:32

:):):), TĀPĒC JAU SAKU, KA TU ESI LABS PUIKA, KAUTRĪGS… :):):)

Tu vienkārši asociējies ar foreli :):), tāpat kā es ar barības spaini :):)

oltemaris oltemaris (URL) - 13-08-’13 12:15

NG:”…Oltiņš arī ir labs puika,bet Haris tomēr visā spiningošanas tēmā ir stipri dziļāk…”
Labi rūkts, lielīties nav manā dabā, bet tas, ka desmit gadus pa PČ forelēs ņēmies, vienreiz esmu bijis basu izlases treneris acīmredzot neliecina ka esmu tēmā gana dziļi. Ja TV runāju ne tikai par copi, tātad pilns rublis neesmu :) Provokators, bitītmatos

AF AF - 13-08-’13 08:44

to JK
Neredzu nekā uzjautrinoša, nolikumā šeit-
http://www.fepyc.es/CompID.asp?id=3BB01
ir tāds teksts:” Total Payment must be made before 31th July to: “
tāpēc pieņēmu, ka braucēji ir zināmi, vai zināms ir, ka vispār kāds brauks vai nebrauks

JK JK - 12-08-’13 17:11

to AF
Nedaudz uzjautrināšos un minēšu, ka pēc CIPS pasaules 2013.gada čempionāta rezultātiem. :D

AF AF - 12-08-’13 15:41

Kalendārā ir PČ black bass spiningošanā Spānijā novembrī, LMSF atbildīgs. Kā tiks veidota izlase šim čempionātam, pēc kādiem rezultātiem?
Uz black bass čempionātiem parasti brauca sastādītā komanda – varēja braukt katrs, kurš vēlējās un spēja sevi finansēt. LMSF valde ir nolēmusi finansiāli atbalstīt tikai tos veidus, kuri tiek kultivēti Latvijā. Attiecīgi, konkurence ir minimāla, joprojām ir brīvas vietas un katrs var pieteikties.

dalībnieks dalībnieks - 12-08-’13 15:40

Gribēju jautāt to pašu ko Rio.

LK norises laiks un vieta paliek 14-15 sept?
Teritorija – robežas, vienvārdsakot nolikums.
Datumus mainīt nav tik vienkārši, par to runāt ir pāragri. Šobrīd vēl notiek sarunas ar PČ organizātoriem par datumiem, kad izlase varētu doties uz treniņu Ziemeļīrijā. Kad būs atbildes uz visiem mūsu puses jautājumiem, ja būs nepieciešams, apspriedīsim arī izmaiņas LK datumā. Par nolikumu savā komentārā jau rakstīja Fishbon pārstāvis Raivis Bergs, kurš ir uzņēmies pienākumu organizēt LK sacensības.

Rio Rio - 12-08-’13 14:57

kad konkreeti buus zinaams vai mainiisies LK Izcinjas datumu?

Raivis Bergs Raivis Bergs - 11-08-’13 11:10

Kungi, man šķiet diskusija jau ir aizpeldējusi nevajadzīgā virzienā. Manis komentāri bija tikai par to, ka pirms šīs sezonas bija vienošanās un LK bija statuss tāds kādu jau es aprakstīju iepriekš. Man škiet nav korekti mainīt šo vienošanos sezonas laikā. Te nav diskusijas par to, ka LK ir vajadzīgs vai nav. Varbūt patiešām viņš nevienam nav vajadzīgs un likvidējam šo ideju. Āmen! Varbūt to patiešām vajadzētu tad pārdēvēt par LČ ceturto posmu un viss, kas gan pēc būtības viņš arī ir. Nolikums ir precīzi tāds pats kā čempionāta posmā tikai ar vienu atkāpi, ka var piedalīties arī interesenti no malas, lai sacenstos ar Latvijas labākajiem spiningotājiem. Normund, ar Hondas kausiem vai Mammām dabām tur līdzība ir ļoti tāla… Būs mums kopā sapulces tad arī visu izrunāsim, nav ko te taustiņus lieki deldēt. Jāni, par tiem datumiem tad sazinamies nākamnedēļ.

NG NG - 10-08-’13 19:02

no savas puses varu tikai piebilst, ka ja LČ posmi bija saskaņoti ar citu sporta veidu PČ un EČ, tad LK notiek laikā, kad es un vēl 4 vadošie pludiņmakšķernieki būsim PČ…., bet manos plānos, savas meistarības augstināšanas nolūkos, bija piedalīties LK, ko jau reiz esmu darījis

jau savulaik to teicu HR un akārtoju to arī tagad, nevieni citi mači nevar līdzināties valsts čempionātam, tas, ka 3 kārtas , var būt ir par maz, jau ir cits stāsts, bet LČ ir gada galvenie mači, LK savā būtībā, manā skatījumā, neatškiras no HOndas kausa, MAmma daba mačiem u.t.t.,

pieļauju, ka mirklī, kad to oficiāli atzītu LMSF, kauss nomirtu, var būt, bet …. tas liecinātu tikai par to, ka sportistiem tās nav vajadzīgs

kā piemēru , ne labu, ne sliktu,bet piemēru, minēšu situāciju iz ziemas un vasaras izlasēm, bija mums ļoti ambiciozs sportists, labs, pat izcils sportists, bet kā cilvēks pilnīgs pim…, viņam ija tieksme sakasīties ar visiem, divas reizes viņu iekļāvu izlasē un abas reizes bija iekšējā kasīšanās un pat mēģinājumi sakauties, kopš tā laika es viņu, zem jebkura iemesla,izlasēneiekļāvu un gaisotne uzlabojās momentā….., uzskatu, ka darīju pareizi, lai gan man rīdīja virsū pat politiķus :):)

arī tagad ir cilvēks, par kuru man visi pārējie dalībnieki ir teikuši, ka ja viņš būs izlasē, tad viņi nebrauks, tikai dēļ iekšējās gaisotnes, jo izlase ir pat vairāk par ģimeni uz to maču nedēļu un tikai tie, kas to nesaprot, var strīdēties…., šajā gadījumā vajadzēja vienkārši paprasīt abām vadošajām ekipāžām, ar ko rezervista lomā viņiem būs ērtāk braukt un strādāt….
Septembris mums ir ļoti noslogots ar sacensībām. Ja izšķiramies par kalendāra maiņu, kaut cik normāls LK datums būtu 28.un 29.septembris. Tajā sestdienā notiek tikai LR mušiņmakšķerēšanas čempionāts.

jst ->Jurim jst ->Jurim - 10-08-’13 07:52

Aicinu neatgriezties pie tā, kas bijis, bet domāt, kā rīkosimies turpmāk.

Neesmu uz aprēķiniem balstītas pieejas atbalstītājs. Tikai viens piemērs par to, cik nepilnīga var būt tāda pieeja. Šogad LK būtu jānotiek 14.un 15.septembrī, bet tikai tajā laikā ir iespējams organizēt izlases komandas braucienu uz treniņu Ziemeļīrijā. Attiecīgi, izlases dalībnieki un iesaistītie būs spiesti izlaist LK sacensības. Acīmredzot, viņu cerības iekļūt izlasē 2014.gadā būtu niecīgas, ja aprēķinu formulā LK un LČ svaru attiecība būtu 50/50. Bet kā trenerim būtu jāvērtē sasniegumu, ja kāda ekipāža izcīnīs augstu vietu PČ 2013? Sāksim atkal diskusiju un balsosim par to, ar kādu koeficientu vērtēsim katras sacensības?!?
Uzskatu, tā būs tikai laika un enerģijas tērēšana, bet galu gala tāpat nedos garantiju izlases augstai vietai sacensībās.

Saprotams, var atsākties runas arī par to, ka kāds ir nopelnījis vietu izlasē vairāk par citiem. Ka dalība izlasē ir kā balva, aizmirstot, ka finansējums izlasei, gandrīz vienmēr, tiek piešķirts kā avanss, nevis kā balva.

Manuprāt, nekādi formāli aprēķini nespēs aizvietot normalu sistēmisku domāšanu, lai cik tas subjektīvi dažiem neliktos. Līdzšinējā valdes pieeja izlašu veidošanā ir sevi attaisnojusi, to būtu jāpārskata tikai gadījumos, kad būtiski mainās finansēšanas apstākļi.

Man liekas, viss jau ir izdiskutēts, jaunas diskusijas pārsvarā ir tikai tāpēc, ka regulāri parādās agrāk nepamanītas ambīcijas vai arī procesos iesaistās jauni aktīvisti, kuri nepilnīgi pārzin tēmu.

Juris Juris - 09-08-’13 22:13

tālu nevajg meklet, palasam Kurzemnieka atbildi Harim,Normunds ari lidzigi isteicas, ja skatamies kas ir sarežģits LK vai LČ es teikšu ka kausa tev nedrikst pieļaut kļudu viņa nau labojuma , Lat.čempi tev ir varianti ja kada no posmiem dabuja zāģi, un vel uz Kausu brauc tikai tie kuri cīnas pa vietu izlase, iznak ka stiprākie, pec visa sanak ka likvidejam LK u ievadam 4 posmu
Būsim precīzi. Tu iepriekš minēji raidījumu Ar makšķeri, bet atsauci iedod uz citu raidījumu, pie tam uz tādu, kur nav nekā, kas apstiprinātu tavus vārdus. Arī attiecībā uz Kurzemnieka teikto, diemžēl, ir jāatkārtojas. Liekas, neesi sapratis, ka viņš un neviens nav pret LK, bet tikai par to, ka formula 50/50 nav pieņemama, un, pēc būtības, iesaka HR to pārskatīt. Mums nav precedenta, ka, veidojot izlasi, būtu izmantoti tikai aprēķini vai kāda ranga tabula. Vienmēr par pamatu ir bijuši LR čempionāta rezultāti kā arī citi trenera vai valdes apsvērumi, piemēram, mūžīgi aktuālais finansēšanas jautājums.

Juris Juris - 09-08-’13 22:02
Juris Juris - 09-08-’13 14:06

Raivi nevajag diskutet ,lai apskatas par pagašo gadu raidiujmu Ar Makšķeri un paklausas ko pats (J.S) teica par LK.
Nezinu, kur to atrast, pasaki priekšā adresi. Pie reizes, Juri, – varbūt zini, kurš no valdes ir teicis, ka LK nav jāvērtē, veidojot izlasi.

Raivis Bergs Raivis Bergs - 08-08-’13 23:31

Jāni, tas labi, ka viss ir laikus sakārtots. Iespējams, ka arī daudz ko nezinu. Zinu tikai vienu, ka bija vienošanās LK rezultātus ņemt vērā veidojot Latvijas izlasi spiningošanā un tajā protokola izrakstā es lasu pavasim ko citu. Man patiešām nav laika ne arī vēlēšanās te plaši diskutēt. Uzskati to par mana viedokļa izklāstu. Gan jau mēs padiskutēsim ezera krastā par šo tēmu. Lai visiem veicas!

Raivis Bergs Raivis Bergs - 08-08-’13 20:27

To es visu ļoti labi saprotu, ne pirmo gadu šajā virtuvē grozos. Man škiet nepieņemams veids kā tas tiek pasniegts. Gribas uzdod jautājumu! Un ja neatbalstītu Kurzemnieka kunga priekšlikumus!? Kas notiktu tad? Izlasei vairs nav atbalstītāja? Tā vismaz varēja noprast pēc rakstītā. Tas man liek izdarīt arī secinājumus, ka izlases atbalstītājs izdara spiedienu uz izlases sastāva veidošanu. Tas tomēr man škiet nav korekti un pieņemami. Pirms sezonas mums bija noteikti kritēriji kā tiek veidots izlases sastāvs. LK kausa rezultāti arī tiek ņemti vērā. Kungi, būsim korekti, ievērosim to par ko esam vienojušies un nebūs lieku diskusiju. Vēlreiz atkārtoju, ka man nav pretenziju pret esošo izlases satāvu, visi ir labi makšķernieki un esmu pārliecināts, ka izdarīs visu, kas viņu spēkos.raivi, tu tiešam daudz ko vai nu nezini, vai neesi sapratis. Kaut vai to, ka spiningotāju izlasei bija nodrošināts atbalstītāju līdzfinansējums jau pirms izlases sastāva noteikšanas. Nedomāju, ka man būtu jāatkārtojas un šajā lapā jānodarbojas ar spekulācijām, – kas būtu, ja būtu. Ja ir interese, zvani, varu izklāstīt visus variantus, ar kuriem nācās rēķināties.

kompetence kompetence - 08-08-’13 14:08

Par Hara, vai Oltes kandidatūru teiktu, ka abiem ir pietiekami liela starptautiska pieredze, nemaz nezinu kurš varētu būt stiprāks tāpēc personīgi nevaru kādui no viņiem izcelt. Ielikts MO, tātad ok, būtu HR, arī būtu ok.

Par sastāvu, ļoti optimāls, rezervisti, lai izdodās, ja izdosies, ļoti novēlu izgaršot, bet ne lidot virs mākoņiem par iespējamo panākumu.

Nekad nevienam nenovēlu slimot ar zvaigžņu slimību, tas var daudzko sabojāt.
Pagaidām šim sastāvam to nemanu, ceru, ka tā arī būs.

Lūgums, JST, kad būsiet tur, rakstiet regulāras un ātras atskaites, kaut nelielas, bet lai arī LV tauta zin, kas un kā.

Varbūt piesaistiet presi, vai kādu mārketinga cilvēku, būtu interesanti.

Lai nu kā, audzējiet biezu ādu, neslimojiet ar ‘‘Z’‘, vediet mājās medaļas un esiet vienkārši, forši čaļi.

Ne asakas.

Viesis 2 Viesis 2 - 08-08-’13 10:06

Kā pamatsastāvs un rezervisti tika noskaidroti ir skaidrs no protokola. Sakiet lūdzu, vai varētu redzēt balsojumu par treneru, vai vismaz redzēt nelielu paskaidrojumu, kāpēc teiksim Māris vadīs izlasi nevis Harijs? Paldies!
Tādu informāciju neesmu pilnvarots publiskot, protams, LMSF biedri to var iegūt saistoties ar mani.

Raivis Bergs Raivis Bergs - 07-08-’13 22:40

Izlasot izrakstu no LMSF valdes sēdes protokola mazliet radīja izbrīns par Kurzemnieka kunga komentāriem. Komentāri par to ka Latvijas Kauss ir cita ranga sacensības ar savādāku sacensību ilgumu un divreiz mazāku konkurenci patiesi man šķeit stipri nevietā. Tieši Latvijas Kauss, kas norisinās tieši pēc tādiem pašiem noteikumiem kā LČ un kurā piedalās visi Latvijas vadošie spiningotāji tiek uzskatīts par neformālo, 4 čempionāta posmu. Vienīgā atšķirība ir tikai tāda, ka tiek aicināti piedalīties arī spiningošanas entuazisti no malas, tādā veidā izaicinot Latvijas čempionāta dalībniekus. Neko neloģisku vai nesaprotamu Harija aprēķinos neredzu, jo tāda bija viesiem pasniegta informācija. LK rezultātus arī ņemt vērā izlases kandidātu noteikšanai. Es negribētu lai gadu no gada mēs peldētu šajos kritērijos. Lai kādam nerastos pārpartumi tad pret izlases satāvu man nav apsolūti nekādu pretenziju, puiši ir to pelnījuši. Un nu šī rindkopa man sevišķi patika : “No savas puses papildus varu informēt, ka gadījumā, ja izlases komanda tiks izveidota sastāvā, par kuru es iestājos, firma Salmo SIA sniegs maksimāli iespējamo atbalstu Latvijas izlases komandas veiksmīgam startam pasaules čempionātā.” Izklausās pēc diezgan konkrēta pirkšanas – pārdošanas priekšlikuma. Bet nu tāda ir mūsu realitāte diemžēl.
Situāciju var tulkot dažādi. Tā nav pirmā reize, kad sarežģītā finansiālā situācijā sportists vai viņa sponsors federācijai dara zināmu, – ja tikšu komandā, apmaksāšu visu pats vai, attiecīgi, sponsors. Par to nebūtu jāsatraucas un primitīvi jātulko kā pirkšana – pārdošana. No tā formāli nevar izvairīties, ja izmantojam privato vai sponsoru līdzfinansējumu, daļēji var izvairīties tikai, ja izdodas tikt pie ziedojumiem. Ja redzi citu labāku risinājumu, padalies ar savām idejām.

Megafox Megafox - 07-08-’13 13:07

JST – nu avio noteikti var nopirkt lētāk. Ryanair tagad pieejams 50-60 LVL robežās (+ gan jāskaita bagāža un kāds nodoklis). Bet var jau būt, ka es kļūdos :)
Tu nekļūdies, pateicoties tavai ziņai un Fox Travel palīdzībai, mums nupat izdevās noķert īsto brīdi biļešu iegādei un iekļauties 90 latu robežās.:-)

jautājums jautājums - 07-08-’13 08:59

Cik tas maksātu, ja kāds grib braukt līdzi uz čempi kā līdzjūtējs?
Lidmašīnas biļete Rīga – Dublina – Rīga mums izmaksās aptuveni 150 ls, transfērs Dublina – Enniskillena – Dublina 45 ls, nakšņošana oficiālā viesnīcā 50 ls/diennaktī. Skaitļi ir aptuveni, katra dalībnieka izdevumi tikai par šīm pozicijām ir vismaz 500 ls apjomā. Līdzjūtējam no Latvijas jārēķinās ar līdzīgām izmaksām. Priecātos, ja kāds ieteiktu izdevīgāku risinājumu. :-)

Megafox Megafox - 06-08-’13 12:30

Prieks, ka ir pieejams LMSF valdes lēmums.
Tas vedina domāt, ka visiem tagad ir skaidri kritēriji, kā tiks atlasīti turpmāko izlašu dalībnieku kandidāti.
Katrā ziņā jāpiedalās ir labākajiem. Diskusijas par rezervistiem nav viennozīmīgas, bet skaidrs, ka te ir savs svars sponsoriem + jaunu seju iekļaušana izlasē ir ok.
Lai puikiem veicas un ne asakas! :)

Juris Juris - 06-08-’13 10:55

visem labo garastavokli! izlasei ne asakas!

Zuz Zuz - 05-08-’13 23:45

Izskatās ka sastāvā ir divas sievietes trāpījušas abas Ingas :)
Tie, kas kaut ko no vidusskolas atceras par trešās deklinācijas īpašvārdiem, vīriešus ar sievietēm nejauc.:-)

JK JK - 05-08-’13 23:30

NG
Apskaties Valdes sarakstu! 4 no 11 ir @salmo.lv :)
Tā kā es arī paretam pavelkos uz avantūrām, tad domāju, ka sastāvs ir OK. Pamatsastāvs un Egīls bez komentāriem, bet Inguss vienkārši ir uz viļņa un domāju, ka tas varētu palīdzēt. Ja nē, tad varbūt viņš beidzot aplauzīsies un padomās kāpēc tā viņu tik daudzi nemīl. :D

NG NG - 05-08-’13 23:03

es arī gaidīju rezultātu 3-6;4-5, bet …. domāju JST nav problēmu arī nosaukt pa vārdiem kurš kā balsoja…

NG NG - 05-08-’13 23:00

pirmkārt valdē ir tikai 3 Salmo pārstāvji,otrkārt tieši to es arī vakar rakstīju, to JST ir izdzēsis, ja atbildīgais par konkrēto sportu nosauc izlases sastāvu, tātad viņam ir savi argumenti un pamatojums tādam vai citādam lēmumam, tas var patikt, var nepatikt, bet tas ir lēmums un to ir jārespektē, ja ir balsojums, tad var arī izteikties un atdot balsi par sev tīkamiem kandidātiem :):)
kāpēc valdei ir jālemj par sastāvu….. parasti tikai apstiprinam sastāvus, jo atbildīgais tos cilvēkus pazīst daudz labāk, šoreiz HAris negribēja pats sev par labu lemt, tāpēc, ka viņš ir godīgs, normāls vecis un nekādsatlūgums viņam nav jāraksta, Haris spininga sportu arī ir pacēlis tādā. līmenī kāds tas ir tagad, to nevajag nekad aizmirst,ka tas irHAra nopelns, tāpēc es arī esmu izrīnīts, ka viņš nav komandas vadītājs

nemaz nestrīdos , ka es pats sevišķi neviena viedokļos neieklausos veidojot ziemas izlasi, man ir savs skatījums uz to kādai jābūt izlasei, ja valdei nepatiks mani lēmumi, tad tā mani noņems no amata, viss ir ļoti vienkārši, man ir pietiekoši bieza āda :):), lai nereaģētu uz visiem bļāvieniem , atzīšos, ka pirmsākumos dažus savtigus lēmumus pieņēmu, bet tad arī bija rezultāts …., tāpēc to man acīs nemet tagad :)
Gaidu kādu atbildi uz manu e-mailu. Starp citu, neko nevienā komentārā neesmu dzēsis. Dažas tēzes kā papildinājums tavam komentāram. Valde parasti vairāk vai mazāk diskutē par jebkuru izlases sastāvu, bet bez pietiekoša pamata neiestājas pret atbildīgās personas priekšlikumiem par kandidatūrām, pat ja tie ir savtīgi vai jocīgi un nesaprotami. Ja kādam ir priekšlikumi valdi papildināt ar darbīgiem biedriem, mēs vienmēr esam atvērti. Internetā publiskota tikai tā iekšējā informācija, kura ir saskaņota ar informācijas autoriem. Protams, LMSF biedri, kuriem ir interese, var saņemt detalizētāku, publiskai telpai neparedzētu informāciju.

JK JK - 05-08-’13 22:55

Pagājušogad ap šo laiku bija informācija, ka PČ spiningot varēs ar mānekļiem kuru āķiem nav atskabargas. Kā tur ir tagad? Ir kaut kas mainījies, jeb izlasei jau izsniegtas mazas knaiblītes lai sāktu vardarbību savās mānekļu kastēs?
Kas nolemts nolemts, bet 1:8 gan tā dīvaini izskatās . :)
(lasīt tikai starp rindām) :D

Juris Juris - 05-08-’13 22:08

kāpec valdei jalem pa sastavu? tad Harim jaraksta atlugumu,Norci tu ja ziema gan nemaz neskaties uz LČ un tev nevajag valdes lemumu.Tu meirigi var paņemt sportistu kurš ienem 15 vietu un tev pie pakaļas ko runa citi)))) un pa kādu godigumu var teikt ja Valdes sastāvs vairak neka puse sastaju no Salmo parstavjem, visiem ne asakas

NG NG - 05-08-’13 21:32

loģisks iznākums, es šai izlasei prognozēju medaļu :):), te visa cepšanās vairāk vai mazāk tiešām bija tikai par personālijām, ja pamatsastāva puiki ar darbiem ir sevi pierādījuši tā, ka pat skeptiķiem nav ko piebilst, tad rezervisti ir “zelta līgā” ielekuši ļoti strauji , reāli trijās šezonās, un tas daudziem nav pieņemams, mans balsojums PAR bija tikai tāpēc, ka visi seši puiki jau arī LČ ir viena vesela, labi strādājoša komanda, ja tāpat atstrādās arī PČ, tad viss būs kārtībā

tiesa es nezinu iemeslu kāpēc Haris nav izlases vadītājs, viņam ir vis lielākā pieredze starptautiskajos mačos, ja nu vienīgi pats atteicās, Oltiņš arī ir labs puika,bet Haris tomēr visā spiningošanas tēmā ir stipri dziļāk, ceru, ka viņš te nokomentēs savu skatījumu arī uz valdes balsojumu

pārmetumus valdei var izteikt , bet balsojums rāda, ka lēmums ir godīgs un loģisks , jo daļa valdes locekļu redzās tikai sēdēs un savā starpā pat i nekomunicē

Andim Andim - 05-08-’13 21:03

Beidz plosīties , tavi teksti sāk atkārtoties.

refs refs - 05-08-’13 20:16

Ko jūs to Dukaļski graužat?? Aiziejiet, apķeriet un tieciet paši izlasē. Saprotams, ka vecajiem bukime kremt, ka jaunais atnāk un otrajā gadā un izpogā visus. Iesaku vairāk trenēties. Ko ta viņam vajadzēja pēdējam palikt?? Atzīstiet, ka uz doto brīdi esiet vājāki un pēc kara cirvjus neviciniet.

??? ??? - 05-08-’13 20:07

Ideāls lēmums. Loģisks un pamatots. Pamatsastāvs stiprākais! Ne asakas!
Dukaļskim nedaudz par agru ar degunu mākoņus stumdīt;)
p.s. ņemot vērā ko rakstīju iepriekšējā diskusijā, eju pieteikties ekstrasensu cīņām :))

Viesis Viesis - 05-08-’13 19:56

Par pamatsastāvu neiet runa.Viss kārtībā,tiešām-lai veicās!Runa iet par rezervi.Te nu gan nekas nav kārtībā.Nu ,bet ir arī labā ziņa.Valde parādīja savu īsto seju.Tagad ir zināmi spēles noteikumi un nav jālolo cerības par godīgumu un lojalitāti….

Rio Rio - 05-08-’13 19:48

pamatsastaavs iespejami labaakais!!! buus ok!!!lai veicas!!!

ED ED - 05-08-’13 19:32

To es saprotu:)!!!Kā grib , tā dara!!!Valde rulzzzzz.Pilnīgs sviests

MB MB - 05-08-’13 19:17

Viss izlemts, skaidri, ar pamatojumu. Sanāks īsts komandas darbs!

AB AB - 05-08-’13 19:09

Tātad tomēr patvaļa un regress!Žēl,bet ko sēsi,to pļausi!Vīri,lai veicas WCH!

Andis Andis - 05-08-’13 18:49

Ne asakas,kungi!Turās!!!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.