« Storumanā 2013.gada j… | Home | Viena diena manā dārz… »

LČ fīdermakšķerēšanā noslēdzies

Normunds Grabovskis atsūtīja īsu informāciju par LČ fīdermakšķerēšanā 3.kārtu, kura 17.un 18.augustā risinājās Daugavā, Lucavsalā.
Šis gads daudzviet ir nedaudz savādāks kā citi gadi, to var teikt arī par Daugavu pie Lucavsalas, tur tradicionāli vienmēr ir bijis ļoti daudz zivju, pamatā pliči un nelieli breksīši, mazāk raudu, asaru un citu zivju. Šogad jau pirmie treniņi rādīja, ka zivju sastāvs ir krietni pamainījies un to, ka sacensībās būs jāstrādā vairāk taktiski, nevis nonstopā jāvelk zivis.
Tā arī bija, ja vēl sacensību startā pie kādas zivs tika visi dalībnieki, tad jau ap puslaiku pa kādai zivij mācēja izmānīt vien tie, kuri bija uzminējuši zivju uzvedību. Tāpēc arī lomi bija salīdzinoši skopi, pirmajā dienā vien Uldim Pauperam izdevās salasīt sīkzivis svarā virs 3 kilogramiem, arī otrā dienā tikai Aldis Vārna tika pāri 3 kg loma svaram.
Lai arī lomi nebija lieli, tomēr visi dalībnieki viennozīmīgi atzina, ka sacensības bija ļoti interesantas un, kā jau jaunai sporta disciplīnai, arī milzīgu pieredzi un pārdomu tēmas nesošas.

3. kārtas uzvarētāji
1. Uldis Paupers
2. Edgars Veikins
3. Valdis Mols

Latvijas 2013.gada čempionāta uzvarētāji kopvērtējumā
1. Valdis Mols
2. Uldis Paupers
3. Krišjānis Lisovskis
4. Normunds Grabovskis
5. Edgars Veikins

Šogad LČ kopumā šajā makšķerēšanas veidā spēkus pamēģināja ap 30 dalībnieku, ceram, ka nākošajā gadā, plānots, ka čempionāts atkal notiks 3 kārtās, dalībnieku būs vairāk, jo interese par šo sporta veidu aug ar katru dienu un iespējams, ka nākošgad Latvijas izlase piedalīsies arī Pasaules čempionātā, kas notiks Īrijā. Visa informācija par dalību čempionātā un nepieciešamo inventāru ir saņemama arī pa e pastu – normunds#salmo.lv

Detalizētāku ainu par rezultātiem var iegūt protokolā.
 
21. 08. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

jevgenijs jevgenijs - 15-10-’13 23:32

krišiņ lepojos ar tevi ==papus

Suits Suits - 26-08-’13 18:16

A mani kas apsveiks ar 5. vietu pēdējā posmā?D

JK JK - 22-08-’13 12:07

Apsveicu Valdi ar divkārtējā čempionā titula iegūšanu!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.