« Septembra sīkumi | Home | Sezonas noslēguma cop… »

Labdarības projekts Mazajiem copmaņiem

Viens no LMSF biedriem Biedrība "Sporta makšķerēšanai" ir uzsākusi kārtējo kampaņu, lai palīdzētu jaunajiem makšķerniekiem, un par savu projektu atsūtīja sekojošu informāciju.
Biedrība "Sporta makšķerēšanai" uzsāk savu pirmo labdarības projektu ar nosaukumu "MAZAJIEM COPMAŅIEM". Projekta mērķis ir aicināt lielos makšķerniekus, sportistus un nopietnus copmaņus pārskatīt savus makšķerrīkus un nelietotos vai arī lietotos, bet kaut kādā mērā nevajadzīgos ziedot mazajiem copmaņiem, kuri vēl tikai sāk savas makšķernieku gaitas. Makšķerrīki tiks ziedoti topošajai bērnu makšķerēšanas skoliņai Līgatnē, kuras kurators un vadītājs ir aizrautīgs sportists un makšķerēšanas entuziasts Pēteris Lideris. Lielas atsaucības gadījumā makšķerrīki tiks ziedoti arī kādam no bērnunamiem, iepriekš apzinot un izvērtējot to vajadzības.

Makšķerrīku ziedojumi tiks vākti divu menešu garumā ar starpposmu Latvijas Kausā, Ķīšezerā un noslēgumu labdarības sacensībās "Copmaņi Labdarībai", Lilastē.

Makšķerrīki tiks savākti, sakomplektēti pa makšķerēšanas tehnikām, kā arī eboat.lv meistara pielaboti, ja būs nepieciešams kāds sīks remontiņš.

Makšķerrīkus var nodot:
- Andim Miezim, sazinoties pa tālruni 26775883
- veikalā eboat.lv, Brīvības ielā 277, tel. 20011888

Projektam noslēdzoties tiks publicēta detalizēta atskaite par paveikto.

Paldies jau iepriekš par atsaucību un ne asakas jums visiem šoruden!!!
 
04. 09. 2013.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.