jaunumi   contact

« Labdarības projekts M… | Home | ICSF kongresā Hallē… »

Mušiņmakšķerniekiem

Mušiņmakšķerēšanas piekritēji var iepazīties ar šī gada LR mušiņmakšķerēšanas čempionāta nolikumu.
Čempionāts risināsies 2013.gada 21.septembrī Gaujā pie Siguldas. Dalībnieku pulcēšanās līdz 8:30 Siguldā – Gaujas krastā, pie bijušās viesnīcas „Senleja”.
Čempionāta organizatori – LMSF un Vidzemes MM klubs ”Gauja”, atbildīgais organizators Māris Bērziņš , mob. tel. +371 29497152
 
06. 09. 2013


One comment

dryfly dryfly - 21-10-’13 23:49

Kaut kā gribētos palasīt par LČ MM atskaitīti…
Varu tikai piekrist, mušiņmakšķerniekiem, kaut gan dažādas aktivitātes notiek, visaptverošas informācijas pietrūkst. Vienlaicīgi, nekas netraucē kādam no mušiņmakšķerniekiem uzrakstīt par to, kas notiek Latvijā, tai skaitā arī atskaitīti par MM 2013. Diemžēl, man nav izdevies kādu pierunāt, lai uzraksta, labprāt to ievietotu, ar visām bildēm. Tie daži, kas kaut cik māk rakstīt, pārāk aizņemti ar citām lietām. Citi atkal domā, ka pietiek ar komentāriem flyonly.lv lapā. Labākā gadījumā kāds uzraksta copeslietu žurnālam. Pēc tam vieni brīnās – kas, kad, kur ?, bet citi sūkstās, ka trūkst dalībnieku un atbalstītāju. Viss ir pašu rokās, atliek tikai darboties.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top