« Septembra sīkumi | Home | Sezonas noslēguma cop… »

Latvijas čempionātos

Ar komandas Team Agat uzvaru 21.septembrī noslēdzās Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā tautas klasē. Sacensības šajā sporta veidā Latvijā notika pēc ļoti demokrātiskiem noteikumiem - vispirms dalībnieki 6 stundas spiningoja Babītes ezerā, pēc tam visi sacentās metienu prcizitātē. Otro vietu komandu vērtējumā izcīnīja komanda Pasaule, trešo - Mērsraga 1.komanda.
Individuāli labākie bija Ainārs Eglītis (Team Agat), Igors Dubovskis (Kamuss) un Vitālijs Mičuns (Team Agat). Dalībnieku lomi un panākumi metienu precizitātē redzami protokolā.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Vienlaicīgi Gaujā pie Siguldas risinājās Latvijas čempionāts mušiņmakšķerēšanā. Tā rezultāti ir rezdami sacensību protokola lapā.

21.un 22.septembrī Daugavā, Rīgā pie Voleriem divas dienas risinājās Latvijas čempionāta pludiņmakšķerēšanā 3.kārta. Triju kārtu kopvērtējumā par Latvijas čempionu kļuva Ivans Daņilovs (LSMK-Milo), sudraba medaļu ieguva Vladislavs Tolmačovs (Asaris), bronzu - Normunds Grabovskis( Salmo). Komandu vērtējumā labākā bija komanda "LSMK-Milo". Visus rezultātus var redzēt protokolā.


Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
21. 09. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

Ora Ora - 23-09-’13 18:06

Protams, jūsu protokoli un varat publicēt, kā uzskatat par pareizu! Piemēram pēdējā PČ pludiņmakšķerēšanas rezultāti arī bija PDF. Vēl varu nosaukt kaudzi ar piemēriem.Tos var atvērt un apskatīt praktiski visur un ar visu bez kādu ofisa programmu instelēšanas. Svaru šādiem failiem samazina atņemot tiem rediģēšanas iespējas. Kopējais labums no visa ir tāds, ka man nav jāpiesārņo savs dators ar liekiem dokumentiem, ja gribu saglabāt, dodu savu dokumenta nosaukumu un saglabāju, ja to negribu, apskatu un aizveru. Samazinās vairākas liekas kustības. Nestrādāju ar M$, nezinu vai no ekseļa var pa tiešo eksportēt PDF. Minētos failus skatos “open office”
Protokolus gatavo un man sūta konkrēto sacensību organizatori. Parsvarā ekseļa failus, jo visiem patīk ērtā iespēja izmantot formulas. No ekseļa var pa tiešo eksportēt PDF, par problēmām jau rakstīju. Ilglaicīga piesārņošana parasti nerodas, ja neko nesaglabājat. Ar ekseli ir tāpat kā ar PDF – negribat, izmetiet papīrkurvī. Open Office paketē ir Calc, ar kuru var atvērt un apskatīt arī MS Excel failus, var tikai gadīties, ka atsevišķas problēmas rodas ar daudzslāņainiem failiem.

Ora Ora - 23-09-’13 15:23

Vai šos sacensību rezultātus, kurus regulāri šeit publicējiet, būtu iespējams redzēt PDF formātā? Manuprāt, tas būtu stipri ētāk, jo šis formāts ir apskatāms praktiski visās datoru un mobilo OS.
Ar gadījumiem, kad rezultātus kāds nevar apskatīt, sastopos ļoti reti, tāpēc neesmu pēdējā laikā pētījis šo jautājumu. Jo šodien reti kuram datoram vai mobīlai ierīcei trūkst iespēju apskatīt Office failus. Kaut gan tehniski nav problēmu visus protokolus publiskot arī kā PDF failus, manuprāt, tas ir lieki. Iemesli dažādi. Esmu mēģinājis un saskāries ar to, ka, piemēram, viens xlsx fails pārveidots par pdf failu, kā saka, sver 5 -10 reizes vairāk. Bez tam katram, kas veidos protokolus kā Excel failus būtu jānodrošina, lai faila dizains būtu printējamā formātā (piņķerīgs process), jo citādi var gadīties, ka pdf fails būs nebaudāms – vienas xls lappuses vietā redzēsi vairākas blakusstāvošās kolonnas izvietotas katra savā lappusē. Man liekas, racionālāk būtu, ja interesents pats installētu kādu papildus programmu, piemēram, Chrome Office Viewer.

Viesis Viesis - 23-09-’13 10:13

Sakiet lūdzu, vai būs pieejami pilni rezultāti par Latvijas čempionātu spiningošanas divcīņā tautas klasē? Būtu lieliski redzēt, kādi bija lomi, un kā veicās ar precizitāti.
Būs, visticamāk, jau šodien.

Vitālijs Vitālijs - 22-09-’13 22:26

Ivans Daņilovs (LSMK-Milo)- Latvijas čempions pludiņmakšķerēšanā ! Apsveicu čempionu !

Vitālijs Vitālijs - 22-09-’13 22:21

čempionāts spiningošanas divcīņā tautas klasē – Ainārs Eglītis – Apsveicu!

JK JK - 22-09-’13 22:21

Vladis ir baigais zvērs! Asaris pludiņu sezonu noslēdza ar baigiem zibeņiem! Tieši tāds pats kā Francijas izlases starts Pasaules čempionāta otrajā dienā! :)

Vitālijs Vitālijs - 22-09-’13 22:19

Vlaģiks ir Vlaģiks. Apsveicu!

Suits Suits - 22-09-’13 21:07

Apsveicu čempionu, nu bet Vlaģiks ir zvērs!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.