« Septembra sīkumi | Home | Sezonas noslēguma cop… »

Latvijas kausa izcīņa Ķīšezerā

Šodien Ķīšezerā sākās Latvijas kausa izcīņas divu dienu sacensības spiningošanā no laivām. Sacensībās piedalās 64 dalībnieki, viņu vidū visi Latvijas izlases dalībnieki, kuri gatavojas startam pasaules čempionātā Ziemeļīrijā, kā arī viņu tuvākie sekotāji, kuri vēlas parādīt, ka ar viņiem arī jārēķinās.
Pirmās bildītes no starta vietas. Plkst. 8:00 kārtējais lietus mākonis virs ezera, 9:30 atkal spīd saule un 9:45 - starts. Finišs 16:00
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Latvijas kausu komandu vērtējumā ieguva RK Autocentrs, kuras sastāvā startēja Mārtiņš Balodis, Kristiāns Godiņš, Pēteris Lideris un Māris Olte. Otro un trešo vietu attiecīgi izcīnīja komandas Team Agat un BSM - Rapala.
Starp ekipāžam labākās bija Mārtiņš Balodis - Kristiāns Godiņš (RK Autocentrs), Ainārs Eglītis - Uģis Circenis (Team Agat) un Igors Filippovs - Kaspars Poišs (Team Agat). Labākā iesācēja balvu ieguva Andis Avots - Ansis Pīrāgs (A & A), balvu par lielāko zivi - 82 cm garo līdaku ieguva Jevgenijs Rodins ((Team Graphitleader). Detalizētus sacensību rezultātus var redzēt protokolā.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Nelielu ieskatu sacensību norisē var gūt albumā un slīdrādē.
Labākas kvalitātes slīdrādi var redzēt citā variantā.

Par MOSP organizēto semināru, kurš notika pirmās sacensību dienas vakarā, vairāk var lasīt rakstā "Ķīšezera priekšnesums 2013" MOSP mājas lapā.
 
28. 09. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookfifteen comments

Aivis Aivis - 02-10-’13 16:47

Paldies par sacensību organizēšanu! Viens iebildums par LK starta pārcelšanu 2.dienā. Arguments par tumsu diemžēl neiztur kritiku – godīgi, saullēkta kalendārs ir zināms/aprēķināms n-gadus uz priekšu. Tumsa nav pamatīga migla, milzu vējš(viļņi) vai nokrišņi, kas var rasties salīdzinoši negaidīti. Pie tam 6:45 tumšs vairs nebija…

MB MB - 01-10-’13 12:24

http://www.mosp.lv/blog/?p=428

MOSP relīze par pasākumu.

rallists rallists - 01-10-’13 12:02

Pēc bildēm izsaktās, ka jums tas pasākums ir super, pilnīgi skauž ka nepiedalījos. Būs jāpadomā par nākošo gadu. Kas ar to MOSP semināru, kur var redzēt kas notika un ko tauta lēma?

Kraft Kraft - 01-10-’13 11:39

Rušona vienīgā bēda, ja tā to var nosaukt ir attālums (kas būtu analogs Liepājai)
Visādi citādi ezers sportisks un interesants, kempins arī uz goda manuprāt. Un patīkami, kad druksu jāiespringst :)) Ko šogad arī varēja tiekt par daugavu. Daugavas lielāko mīnusu redzu hesu darbībās, ka tas ir totāli neparedzami, kāds būs līmenis un līdz ar to arī cope. Iepriekšējie trenniņi var izrādīties pilnīgi nelietderīgi, attiecībā uz vietu izpēti. To es kā vietējais saku. Visādi citādi, tā ir vieta kur izskrieties skrējējiem un cerība pacelt lielas zives un izprast dziļuma copi.

Lielupē varētu būt skarbi ar lokācijām, lejtecē nemaz tik daudz labu vietu nav, turklāt, kas tur daras nedēļas nogalēs sezonas laikā ir skarbāk kā uz brīvības ielas 9 no rīta :)) Armāda ar copmaņiem un tikpat ar ūdenssportistiem. Pēc tam būs 100% īdēšana par ļaunajiem slēpotājiem, motociklistiem kas nekaunas nobraukt gar bortu vai iekšmalu, utt. Tusiņš būs! Vai tas mums ir vajadzīgs? Ir vērts izsvērt… Līdzarto tādu 100% iemeslu mainīt vietas pagaidām neredzu, jo visur ir plusi un mīnusi.

jst jst - 01-10-’13 08:01

Publiski pieejamajā protokolā ir neliela kļūda, – komandai Mēs zivīm 2 atradās ieraksti, kuri nav ievadīti šajā protokolā. Labojumi rada nelielas izmaiņas individuālajā vērtējumā 16.- 20.vietas rajonā, komandu vērtējumā Mēs zivīm 2 apsteidz Mēs zivīm 1, bet Lucky John apsteidz Team Graphitleader. Izmaiņas ir redzamas protokolā.

MB MB - 30-09-’13 22:45

Tad jau Harim jāgaida jauni pieteikumi.

BUKS BUKS - 30-09-’13 21:07

Jā, Liepāja laikam tiešām atkrīt.Ja vēl patrāpās zems līmenis, tad ar lielajām laivām nekur neiebrauks.
MB, ar organizēšanu tak nekādu kreņķu nav.Ir ierosinānjums pamainīt vietas, redz kā Burtnieks sevi pārādija abus posmos!

Andis Andis - 30-09-’13 20:57

Es atbalstītu Daugavas posma maiņu uz Lielupi un Rušona posma maiņu uz Usmu,Baltezeriem vai Liepājas ezeru.Par Liepājas ezeru gan dzirdēju iebildumus,ka tur lielās basu laivas netikšot cauri kaut kādās vietās.
Varu arī palīdzēt organizēt kādu posmu.

MB MB - 30-09-’13 20:38

Varbūt tiem, kuri vēlas kādu posmu nomainīt, vajadzētu nākt ar piedāvājumu organizēt šo posmu citur un to arī izdarīt?

Manuprāt Rušona posms ir viens no interesantākajiem LČ, skaists ezers, sarežģīta cope. Tad jau Kokneses posms drīzāk jāmaina, jo milzīgi attālumi uz ūdens jāveic.

Sandis Sandis - 30-09-’13 16:24

Jā, piekrītu Krišjānim, ka būtu ļoti labi, ja LČ posmi sava starpā nepārklātos, tas noteikti palielinātu dalībnieku skaitu. Atsevišķos posmos noteikti..

Vēl ierosinajums padomāt par Lielupes iekļaušanu LČ kalendārā.. Posms ap Jūrmalu un var “pieķert” klāt Buļļupi.. Zivis daudz un dažādas, ķēršanas metodes arī.. Pulcēties var kādā no daudzajām laivu piestātnēm, kas ir pēdējos gados sataisītas.. Tuvu Rīgai.. utt…

Krišjānis Krišjānis - 30-09-’13 15:03

Par kalendāru. Ļoti gribētos, lai LMSF pasākumi nesakristu vienā nedēļas nogalē. Es runāju par LČ 2.kārtu pludiņmakšķerēšanā un LČ 2.kārtu spiningošanā, kā arī LČ 3.kārtu pludiņmakšķerēšanā un spiningošanas divcīņā.

Juris Juris - 30-09-’13 10:06

Apsveicu visus uzvaretajus! izlaseji veiksmigu stsrtu Irija un līdz nakamam gadam

Vitālijs Vitālijs - 30-09-’13 09:41

Mārtiņš Balodis – Kristiāns Godiņš , Ainārs Eglītis – Uģis Circenis un Igors Filipovs – Kaspars Poišs. Malači – apsveicu!
“Fjodors” ar “Sasku” – cepure nost!

BUKS BUKS - 29-09-’13 21:57

Pēc šī pasākuma varētu teikt, ka sacensību sezona ir beigusies!Kad varētu būt zināms nākamā gada sacensību kalendārs?Vai būs iespējams izteikt idejas par nākamā gada sacensību vietām?Piemēram vai Rušonu varētu samainīt atpakaļ uz Liepāju?Paldies! Idejas var izteikt jebkurā brīdī, jo ātrāk, jo labāk. Kalendāram 2014 galvenajos vilcienos jābūt gatavam līdz 15.novembrim.

BUKS BUKS - 29-09-’13 21:53

Sveicam uzvarētājus!Izskatās, ka Edgars pametis kameru un arī ir copējis:) un individuāli ar kolēģi 10.!Arī prieks par Aināru, kurš atkal izvilka to pašu zandartu ko treniņu raidījumā:).Vispār interesanti ievertēt protokolu….vienā dienā ķeras labi, otrajā tikpat kā nekā!Cope ir un paliek cope:).Ne asakas!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.