Tiem, kas raksta man vēstules.

Tieši pirms 5 gadiem martā es publiskoju zemāk rakstīto tekstu. Ienāca prātā burtiski to pašu tekstu atkārtot vēlreiz.

"Vispirms paldies visiem par interesi. Diemžēl, šo resurspunktu veidoju vienpersoniski, tādēļ laika trūkuma dēļ nevaru paspēt visiem atbildēt tik detalizēti, kā viņi to būtu pelnījuši. Tādēļ arī rakstu šo vispārīga rakstura vēstuli.
- Ja jūsu vēstulē nebūs speciālas norādes, ka tā nav paredzēta publicēšanai, paturu tiesības rīkoties ar šo vēstuli, ieskaitot atsūtītās fotogrāfijas, pēc saviem ieskatiem, arī pilnībā vai daļēji publicēt šajās lapās. Pie tam norādot informācijas sniedzēju vai autoru. Visa atbildība par sniegto informāciju paliek uz informācijas sniedzēju. Tāpēc ,lūdzu, atcerieties to un nesūtiet apšaubāmas ziņas, par kurām vēlāk būtu jākaunas vai jānožēlo.
Savukārt, ceru, ka arī citi izprot, ko nozīmē autora tiesības un respektēs tās. Ja būs nepieciešams, par šo tēmu, esmu gatavs sniegt sīkāk papildu skaidrojumu.
- Ar patiesu interesi uzklausīšu visas konstruktīvas idejas un priekšlikumus attiecībā uz šo lapu pilnveidošanu. Ja kāds vēlās sadarboties, piemēram, sākumā atverot savu lapu - vizītkarti, manuprāt, šeit ir vislabākā vieta, lai demonstrētu, varbūt izmēģinātu savas spējas ne tikai makšķerēšanā, bet arī tādās jomās kā rakstīšanā un fotografēšanā. Latvijā ir jūtama aizkavējusies paaudžu maiņa arī šeit.
- Tā kā zināmā veidā esmu saistīts ar daudzām lietām, kuras notiek Latvijā makšķerēšanas sfērā, centīšos vai nu sniegt palīdzību, vai arī vienkārši dot savu skaidrojumu visos jautājumos, kas skar šo jomu.
- Gribu uzsvērt, ka visa palīdzība, kuru varu šeit sniegt, pašreiz ir bez maksas. Varbūt kāds jau būs ievērojis, lapās es cenšos izvairīties no reklāmas, kura ir ārpus makšķernieku interesēm. Izņēmums būs tikai gadījumos, ja kāds sniegs būtisku atbalstu makšķerēšanas sportam Latvijā."

Šodien varu tikai piebilst - jebkuru jautājumu vislabāk ir uzdot tieši šajās lapās (rakstu komentāros). Tad var cerēt, ka arī kāds cits sniegs skartās problēmas savu sevišķo redzējumu.

Ar cieņu Jānis Stikuts.
 
28. 03. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.