« Dažas oktobra ainas B… | Home | Oskara Soboļeva memor… »

Domājot par sacensībām ziemā

Krievijā jau ilgāku laiku notiek neoficiālas diskusijas, kādā virzienā vajadzētu attīstīties sacensībām ziemas makšķerēšanā. Kā zināms, Krievija ir šī sporta veida dzimtene un, par cik Krievijas pārstāvis ar šo gadu ir kļuvis par FISPed viceprezidentu, tā zināmā veidā ir arī modes noteicēja šajā makšķerēšanas sporta disciplīnā. Tikai, kā parasti, lielajā valstī valda liela viedokļu dažādība un diskusijas parasti notiek tikai neoficiālā gaisotnē. Viens no maniem Krievijas paziņām ar nodomu uzzināt arī mūsu sportistu viedokli par ziemas sacensību tēmu atsūtīja savu rakstu, kuru ar nosaukumu "Пять пробоин в корабле зонной ловли рыбы на мормышку" ievietoju savā resurspunktā. Ceru, ka mūsu sportisti to izlasīs un izteiks savas domas, lai vēlāk ar tām varētu iepazīstināt arī raksta autoru.

P.S. Raksts 28.novembrī no šī resurspunkta noņemts, interesentiem to varu izsūtīt pa e-pastu.
 
03. 11. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

NG NG - 13-11-’13 09:58

Pasmaidiet par šo rakstu, arī uz datumu apskatieties :):), nezinu nevienu no esošajiem sporta dzīves ŗeālajiem bīdītājiem ne Krievijā, ne Ukrainā, ne Baltkrievijā, par Baltiju nemaz nerunājot :), kas šādus murgus uztvertu nopietni :)

par presingu u.t.t. mūsu izlases rezultāti rāda, ka arī PČ var strādāt godīgi :), skandināvu rezultāti lieliski parade, ka svešu āļiņģu taktika neatmaksājas, jo tu nesaproti kas kur notiek :),
protams, ka mums nav ideals čempionāts, bet… noteikti arī ne slikts :), ne velti krieviņi brauc pie mums mācīties :), šogad gribot braukt 2 komandas, tikai ledus vēl nav :):)

JK JK - 04-11-’13 21:10

Daudz neiedziļinošos, jo visādi var dažreiz notikt, bet kā praktiski varētu notikt sektoru sadalīšana? Kā pludiņam vasarā garā rindā un katram 10 m2? Pārējais ir no stāsta, kas notiktu, ja tantei būtu riteņu!

Krišjānis Krišjānis - 04-11-’13 14:51

Nedaudz oponēšu Agrim, sakot, ka ir gan iespējamas pat PČ, mūsu izlase tam bija aculieciniece Polijā. Labi, ka tas viņiem neko diži daudz nepalīdzēja.
Ideja par atsevišķiem sektoriem, cik atceros, jau klīst vairākus gadus un, manuprāt, tas tiešām vairāk attiecas uz lielo valstu iekšējiem čempionātiem, kur uz spēles galda likts pietiekami daudz (kā Krievijā sporta meistars, dalība izlasē, utt.) lai pietiekami liels daudzums censoņu citiem sāk jaukt ūdeni ne pa jokam. Jāsaka, ka mums, par laimi vai gluži pretēji – nelaimi, čempionāts ir tik draudzīgs un saliedēts, ka dažs būtu gatavs ķert pat vienā āliņģī ar citu konkurentu. Tas gan daudz iedragā psiholoģiski, kad pēc tam tiekot izlasē PČ tevi “nospiež” no visiem galiem un katrs kā māk.
Lai gan pēc mūsu pieredzes nekādas atsevišķas zonas arī nevajag, tomēr, laikam, uz to viss pamazām iet.

Agris R Agris R - 04-11-’13 13:24

Ceru, ka šā autora idejes nepiepildīsies, tas padarīs šo sporta veidu ļoti atkarīgu no izlozes un pārāk sterilu. Protams, autora minētās blēdības ir iespējamas, bet tikai valstu iekšējos mačos, PČ autora minēto blēdību skaits praktiski tiek izslēgts, jo ir pavisam cits kontroles līmenis. Uzskatu, ka vienam kontakta sportaveidam makšķerēšanā ir jābūt, tas piedod spriedzi, vairākus taktiskos variantus, un daudz maz vienlīdzīgas iespējas. Mūsu čempionāts nav ideāls, pastāv daudz problēmu ar tiesāšanu, kuras būtu nepieciešamas uzlabot, bet pāriet ziemā uz sektoriem un 6 h makšķerēšanu, tas būtu pilnīgi garām.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.