« Dažas oktobra ainas B… | Home | Oskara Soboļeva memor… »

LMSF valdes sēdē 06.11.2013

LMSF valdes sēdē, kura notika 06.11.2013, tika pieņemts lēmums LMSF kārtējo kopsapulci sasaukt 2014.gada februāra otrajā pusē (datums tiks precizēts). Vienlaicīgi valde noteica, ka turpmāk valdes locekļu un vadošo amatu nominācija ir jāveic ne vēlāk kā 20 dienas pirms kārtējās kopsapulces.
Tā kā 2014.gada kopsapulcē notiks jaunas valdes un LMSF prezidenta pārvēlēšanas, valde aicina visus balstiesīgos LMSF biedrus, kuri nokārtojuši biedra naudas nomaksu par 2013.gadu, līdz 21.janvārim iesūtīt LMSF valdei (izmantojot e-pastu) gan savu individuālo biedru kandidatūras, kuras tās izvirza ievēlēšanai LMSF valdē, gan atsevišķi arī savu LMSF valdes priekšsēdētāja - LMSF prezidenta kandidatūru.

Valde noklausījās un pieņēma zināšanai Latvijas izlases komandas pārstāvja Mārtiņa Baloža atskaiti par komandas startu 2014.gada pasaules čempionātā spiningošanā no laivām Enniskillenā, kur Latvija ieguva 8.vietu komandu vērtējumā, un nolēma turpmāk līdzīgas atskaites prasīt visām komandām, kuras piedalās pasaules čempionātos. Vienlaicīgi valde atbalstīja domu, ka atskaitē minētā pieredze ir pietiekoši interesanta un tā būtu tuvākajā laikā jāapkopo un jāpublisko, lai tādā veidā ar iegūto pieredzi palīdzētu izlases komandām gatavoties turpmākajiem startiem pasaules čempionātos.
 
06. 11. 2013.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

LMSF biedrui saraksts.... LMSF biedrui saraksts.... - 16-01-’14 15:28

…. ir šet:http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/lmsf_biedri.htm

plānojot laiku... plānojot laiku... - 16-01-’14 08:31

…un cienot LMSF biedra pienākumus lūdzu paziņot datumu, LMSF prezidenta vēlēšanu datumu, vietu un laiku. Plānotais kopsapulces laiks ir 5.marts, plkst 15:00, Daugavgrīvas ielā 31. Galīgais lēmums tiks pieņemts tuvākā laikā, par to tiks atsevišķi visiem biedriem paziņots. Tikai lūgums visiem pārbaudīt, vai viņi ir atrodami LMSF biedru sarakstā, jo ir dažas organizācijas, kuras nomaksājušas biedru naudu kā čempionāta dalībnieki, bet nav iesniegušas LMSF savus rekvizītus, tai skaitā e-pasta adresi un biedru sarakstā to nav.

MB MB - 08-11-’13 12:10

Neatceros, ka valde būtu lēmusi par pieredzes publicēšanu. Runa bija par pieredzes apkopošanu un lietošanas pēctecību tomēr tam nebija nekāda sakara ar publicēšanu. Protams, bez pretenzijām un tiesībām uz absolūto patiesību :)
Ar publiskošanu nevajadzētu saprast, ka informācija tiek padarīta pieejama neierobežotam lasītāju lokam. Publiskošana šajā gadījumā nozīmē, ka informācija, lai būtu kāda praktiska jēga, tiek padarīta pieejama plašākam lietotāju lokam, bet, cik liels tas lietotāju loks būs, to lemj informācijas īpašnieks. Piemēram, tas varētu aptvert tikai LMSF biedrus.

MB MB - 08-11-’13 09:30

Par to daļu, kurā valdei nolēma atskaites publiskot. Vai nav ieviesusies kļūda?Jāpublisko nevis pati atskaite, bet tikai … iegūtā un apkopotā pieredze.:-)

NG NG - 07-11-’13 21:16

Jā, jo Jānim janvārī paliek 70 gadi !!!!!!!!!!!! Un viņš tomēr grib biki mierīgāk uz to visu skatīties un pamazām kādu apmācīt savā vietā, nekur jau viņš mums nepaliks :):), bet prezidenta amats būs kādam citam, vēlēšanas būs februārī :):)

->NG ->NG - 07-11-’13 10:19

Izskatā, ka briest prezidenta nomaiņa, vai man taisnība?

NG NG - 07-11-’13 10:08

oficiāli var būt arī šādu prasību nav,
bet… loģiski būtu, ka par LMSF prezidentu kļūtu cilvēks saistīts ar šo vidi,
( mēs neesam politikā, kur zemnieks var vadīt medicīnu un otrādāk),
nu un elementāras valodu zināšanas un mācēšana komunicēt ar dažādu līmeņu un tautību cilvēkiem arī kandidātam nāks tikai par labu :).
Es domāju, ka par LMSF prezidentu var būt tikai tāds cilvēks, kurš ir mācējis sakārtot savu dzīvi (visās nozīmēs), tad ir cerība, ka arī LMSF lietas ies tikai uz augšu

biedrs biedrs - 07-11-’13 08:44

Vai ir kādas prasības tiem kurus virzīsim par valdes locekļiem un prezidentu attiecībā uz valodas zināšanu, tautību un visu pārējo?
Formāli nekādu prasību nav, taču pēc būtības priekšroka būtu dodama tiem, kuri vienlaicīgi ar valsts valodu kaut cik pārzina arī angļu vai franču valodu. Šīs valodas ir oficiālās CIPS valodas, bet valdes locekļiem regulāri nākas reaģēt uz oficāliem starptautisko federāciju dokumentiem. Prezidenta kandidatūrai papildus jābūt dziļākai izpratnei par SO vadītāja darbu – viņš ne tikai vada LMSF darbību, bet atbilstoši statūtiem personīgi gan atbild par lietvedību un grāmatvedību, gan nodrošina LMSF pārstāvniecību pašmāju un starptautiskajās organizācijās.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.