Oskara Soboļeva memoriālā 2013

Ievietoju albūmu, kurš tiek veidots laikā, kamēr jau astoto gadu pēc kārtas atrodos Krievijā netālu no Astrahaņas pie Volgas kārtējā pasākumā ar virsrakstā redzamo nosaukumu, kurā visas darbības un runas risinās par trofeju zandartu spiningošanas tēmu. Pasākumā, kurš notiek pie Ahtubas upes izvietotajā bāzē "Uspeh" un kurā galvenā balva ir aptuveni 10 000 latu liela naudas balva, šogad piedalās rekordliels dalībnieku skaits - 32 ekipāžas.
Reģionā valda skaists un sen nepieredzēti silts laiks, dienā +10 - 12°C. Arī lomi ir neredzēti skaisti - jau pirmās dienas vakarā dalībnieki uzrādīja 17 trofeju izmēram atbilstošus eksemplārus, bet lielākais bija 7,2 kg smags. Priekšā vēl viena sacensību diena.

Otrā dienā atkārtojās pirmās dienas scenārijs. Atkal lomos 17 ieskaites izmēra zandarti, mazākais 2,8 kg, taču lielākais bija vēl iespaidīgāks, - 9,2 kg smaga zandartu mamma. Cik katra laiva noķērusi zandartus ar svaru zem 2,5 kg, neviens neskaita. Piemēram, poļu firmas Salmo dibinātājs Pjotrs Piskorskis, kurš, lai pārbaudītu Salmo vizuļus, arī piedalās, stāstīja, ka viņš ar partneri katru dienu noķēruši vismaz 30 dažāda kalibra zandartus. Diemžēl, viņa laiva pie ieskaites zivs tā arī netika. Pirmo reizi sacensību vēsturē bija tik liels skaits ieskaites zivju, tika sasniegts arī sacensību lielākās zivs rekords. Pat paši organizatori ir patīkami pārsteigti par neredzētajiem lomiem. Divas trešdaļas zandartu noķēra velcētāji, šoreiz džigotāju lomi bija trūcīgāki.

 
12. 11. 2013.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

BUKS BUKS - 13-11-’13 20:31

Labs pasākums izskatās!Jāni, pats arī pamakšķerēji? Diemžēl, cope man pēc būtības izpalika, zināju savus pienākumus un spininga vietā līdzi man bija dators.:-) Tomēr kādu stundu izdevās turpat pie bāzes no krasta padarboties ar svešu spiningu un tikt pie dažiem 200 – 300 g smagiem asarīšiem. Vienu no tiem, kurš ar saviem raibumiem izpelnījās manu ievērību, var redzēt arī vienā no albuma bildēm. Pārējā laikā atlika tikai vērot un priecāties par dalībnieku lomiem.

Megafox Megafox - 12-11-’13 16:26

Laiks un pasākums izskatās jauks. Skatoties bildes, atcerējos 2007.gada braucienu un laikam jāieliek Ceļojumu sadaļā mūsu brauciena dienasgrāmata.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.