« Nedaudz par e-grāmatā… | Home | Dažas pavasarīgas bil… »

LR čempionātā zemledus makšķerēšanā

Iepriekšējās nedēļas nogalē Balvos 14 komandas uzsāka Latvijas šī gada zemledus čempionātu, tur notika pirmā posma divu dienu sacensības.
Sacensībās savu gatavību 2014.gada pasaules čempionātam, kurš februārī notiks Baltkrievijā, pārbauda arī visi Latvijas izlases sportisti - Raimonds Kinerts, Aldis Vārna, Guntis Kārkliņš, Rita Verza-Grabovska, Ainārs Eglītis, Artūrs Baltais.

Latvijas čempionāta 2.posmu rīkot palīdzēja Balvu pilsētas dome, tā sagādāja sprotistiem siltas pusdienas, nodrošināja automašīnu stāvvietas apsardzi, kā arī sagādāja kausus un medaļas sacensību uzvarētājiem. Liels paldies par sacensību nodrošināšanu arī balvēnietim Ērikam Tučam ar komandu, viņiem nācās sacensību sektorus pārspraust pat 3 reizes, jo vietējie jaunieši ar automašīnām pa naktīm mērķtiecīgi jauca nost nospraustos sektorus.

Mutiski esam vienojušies ar Balvu pilsētas vadītājiem, ka arī nākamgad LČ zemledus makšķerēšanā 1.posms, nu jau tradicionāli, notiks Balvos, tikai savlaicīgi jāparedz iespēja, ka ziema var iestāties vēlāk, līdzīgi kā tas notika šogad.
Tiekamies uz Limbažu Lielezera ledus 8.un 9.februārī, kur notiks LČ šī gada pēdējais posms.

Pirmā posma rezultātus var redzēt sacensību protokolos.

Pirmā posma labākās komandas

Fotoattēlu atsūtīja Edgars Gabranovs.

 
27. 01. 2014.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Arturs Arturs - 06-02-’14 09:09

Braucu 5dien uz Limbažu Lielezeru no Rīgas , ja kāds vēlas var pievienoties braucienam uz treniņu -kopā jautrāk , par izbraukšanas laiku varam vienoties , tel. 28345959 Arturs

NG NG - 29-01-’14 11:13

Līdz 10.02. pieņemu pasūtījumus inventāram un barībām no Sensas, Browning un Rive. Barības un aksesuārus jāsūta pilniem iepakojumiem, inventārs, apģērbi nāk pa vienam, specifiska inventāra (kāti, platformas, siltie apģērbi)pasūtījumiem rēķinaties ar 30-50% priekšapmaksu

NG NG - 28-01-’14 15:13

Atgādinu, ka Limbažu Lielezerā ir licensētā makšķerēšana, licenses visērtāk ir iegādāties caur e-pakalpojumi.lv
Dzīvošana sporta centrā pie paša ezera – t. 26424718 – Ilona (ierobežots vietu skaits)
Lēta dzīvošana Limbažos, netālu no ezera – 28702491
Limbažu ezera apsaimniekotāji nāk pretī sportistiem un ļaus trīs dienas (7., 8.un 9.februāris) makšķerēt ar vienu vienas dienas makšķerēšanas atļauju !!!!
Šāda iespēja attiecās tikai uz reģistrētajiem sacensību dalībniekiem !!!!!!
Ezera apsaimniekotājiem būs sacensību dalībnieku saraksts, tādēļ atļaujām un Makšķernieku kartēm būs jābūt pilnīgi visiem sacensību dalībniekiem

Juris Juris - 27-01-’14 09:11

Apsveicu uzvarētājus!!!!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.