« Nedaudz par e-grāmatā… | Home | Dažas pavasarīgas bil… »

Lielupē nomedīta neredzēti liela kaze

Rīdzinieks Rīgas Tehniskās kolēdžas audzēknis Māris Muraško LMSF atsūtīja informāciju, ka viņš 26.janvārī Lielupē ar paštaisītu žibuli nomedījis neredzēti lielu kazi. Sverot ar paša makšķernieka svariem, tie rādīja 1,08 kg. Arī atsūtītie attēli liecina, ka tas varētu atbilst patiesībai.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Jāatzīmē, ka kaze joprojām nav Latvijas rekordzivju sarakstā, jo līdz šim noķerto zivju svars ir bijis mazāks par 1kg, kas ir minimālais svars zivīm, lai tās reģistrētu rekordzivju reģistrā. Ja būtu ievērotas visas formalitātes un pieteikums būtu pienācīgi noformēts, šis loms būtu kā jaunas zivs sugas ieraksts. Diemžēl, iesūtītā informācija neatbilda formālajām prasībām un nebija pietiekoša, lai šo lomu reģistrētu kā rekordzivi. Loma autors ar šo ievērības cienīgo lomu var lepoties tikai kā pirmais makšķernieks, kurš pieteicis Latvijas ūdeņos noķertu kazi ar svaru tuvu 1 kg.
 
29. 01. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.