« Nedaudz par e-grāmatā… | Home | Dažas pavasarīgas bil… »

LR 2014.gada čempionātā zemledus makšķerēšanā

Limbažos sestdien, 8.februārī sākās LR 2014.gada čempionāta zemledus makšķerēšanā noslēdzošais otrais posms. Pirmās dienas (arī otrās dienas un kopsavilkuma) rezultātus un ainu kopsavilkumā var redzēt sacensību protokolos. Rezultāti ir ļoti blīvi, tie liecina, ka gan individuālajā, gan komandu vērtējumā viss izšķirsies šodien, čempionāta pēdējā kārtā.

Svētdien čempionāta sacensības noslēdzās.
Individuālajā vērtējumā galvenā cīņa par uzvaru kopvērtējumā risinājās starp Raimondu Kinertu(Rapala) un Ivanu Daņilovu(LMSK-Milo), kurus izloze svētdien saveda kopā vienā sektorā. Veiksmīgāks bija Raimonds Kinerts, kurš uzvarēja sektorā un līdz ar to bija labākais arī šajā posmā un ar kopīgi iegūtajiem 6 punktiem izcīnīja arī Latvijas 2014.gada čempiona titulu un zelta medaļu. Sudraba medaļu čempionāta kopvērtējumā ar 10 punktiem ieguva Ivans Daņilovs, bronzas medaļa ar līdzīgu punktu skaitu bet mazāku kopējo loma svaru tika Guntim Kārkliņam (Salmo)

Komandu vērtējumā labākā ar 85,5 punktiem bija Rapalas komanda, otrajā vietā ar 87 punktiem palika Salmo komanda, trešo vietu ar 117 punktiem ieņēma komanda Team Agat.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Tagad LMSF čempionātu kalendārā būs pārtraukums līdz maija mēnesim, kad sāksies kārtējie čempionāti makšķerēšanā un spiningošanā. Pēc nedēļas Latvijas izlases komanda dosies uz Baltkrieviju, lai piedalītos pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā.
LMSF biedriem der atcerēties, ka 5.martā notiks federācijas kārtējā gada konference.

 
09. 02. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Juris.F Juris.F - 09-02-’14 21:43

Apsveicu uzvarētājus!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.