« Nedaudz par e-grāmatā… | Home | Dažas pavasarīgas bil… »

LMSF valdē

LMSF kārtējā valdes sēde notika 13.02.2014. Valde iepazinās un akceptēja LMSF 2013.gada bilanci un pārskatu, kā arī gada konferences darba kārtību. Pārskata informācija tika atzīta par apmierinošu un tā tiks piedāvāta apstiprināšanai konferencē. Lai konference ritētu iespējami efektīvi, valde nolēma šo informāciju nekavējoties izsūtīt visiem LMSF biedriem, kuri ir informējuši valdi par savu aktuālo e-pasta adresi.

Valde izskatīja priekšlikumus par līdzdalību Zivju Fonda izsludinātajā 2014.gada projektu konkursā un nolēma piedalīties ar 4 projektiem. Viens no tiem ir kārtējais projekts ar nosacītu nosaukumu Televīzijas raidījums "Makšķerēšanas noslēpumi 2014", pārējie trīs attiecas uz Latvijas izlases komandu līdzdalību pasaules 2014.gada čempionātos spiningošanā no krasta, no laivām kā arī karpu makšķerēšanā.

Valde iepazinās un akceptēja informāciju un prognozes par biedrības finansu stāvokli 2014.gadā un atzina to par apmierinošu. Lai uzlabotu izlases komandu mērķtiecīgu finansējumu, turpmāk valsts izlašu finansējums maksimāli tiks sasaistīts gan ar sponsoru atbalstu, gan ar attiecīgās izlases sasniegumiem iepriekšējā gada pasaules un Eiropas čempionātos.

Kā jau iepriekš ziņots, LMSF gada konference notiks šī gada 5.martā, visi biedri ir aicināti piedalīties, līdz 20.februārim pieteikt savus pārstāvjus un informēt par aktuālajām e-pasta adresēm.
 
14. 02. 2014.

  Seko jaunumiem Facebookthirteen comments

NG NG - 04-03-’14 14:48

nu analīzēm nedevām, bet pieļauju, ka motilis tika ar kaut ko apstrādāts….

jo pats Čeļabinskas motilis nav slikts, puse Krievijas ar to strādā, es nupat vēl izstādē ar to vīru, kurš sūtīja uz Baltkrieviju, runāju

katrā gadījumā tie, kas parka šo motile visi ir dziļā pakaļā …..

kola kola - 04-03-’14 10:45

Bet kas tad īsti tam motilim bija par vainu?

JK JK - 26-02-’14 09:44

Es uz notikušo paskatos vairāk filozofiski.
1. Ne vienmēr un visur ir iespējams uzvarēt.
2. Kas augstu kāp, tas zemu krīt. (latviešu tautas sakāmvārds) Ar to ir jārēķinās, ka ja kādreiz izkritīs nepareizās kārtis (motilis, barība, dopings), tad zaudēs smagi.
3. Ja kāds nezina, tad šis ir olimpiskais gads.
3.1. Paskatieties, cik pasaules līmeņa sportisti Sočos palika bez medaļām. (sportisti, kas katru dienu sevi spīdzina, jo nevar ēst ko grib, dzert ko grib, teikt ko grib, utt). Godalgas ir tikai 3, bet konkurence ir vājprātīga.
3.2. Tā kā bagātā Latvija nevar atļauties maksāt visiem un visur dāsnas prēmijas par izcīnītajām godalgām, tad piedāvāju samierināties un lai tā naudiņa šogad tiek viņiem, kas atveda mums olimpiskos medāļus! Lai nav jālasa ziņas, ka kāds copmanis, par “izklaidi” ir saņēmis atkal šausmīgu prēmiju salīdzinot ar “īstajiem” sportistiem.

NG NG - 25-02-’14 15:35

nē, viņi ātrāk sāka staigāt pa svešiem āļiņģiem, kur bija zivis, es otrā dienā “vadīju” Aināru, sākums bija dramatisks, bet tad brekši un Aināra meistarība visu vērsa par labu, arī ar Artūru bija līdzīgi, sākums pilnīgi pa tukšo, bet tas polis ielīda viņa āļiņģos un Artūram nekas cits neatlika kā sākt copēt pa visiem brīvajiem āļiņģiem un process aizgāja, pateicoties pareizi pielāgotam inventāram un Artūra darbošanās ātrumam izdevās iedzīt un dažus pat labi apdzīt….

arī Raimonds pirmā dienā cītīgi urbās un baroja savus āļiņģus, otrā dienā nekas cits neatlika kā sākumā pārliecināties, ka savējie tā arī nestrādā, lai gan barība bija pilnībā nomainīta, un sākt copēt citu āļiņģos

pie šādas situācijas tā bija vienīgā iespēja kā vismaz kaut ko noķert …

tieši tāpēc es droši varu apgalvot, ka tehniski un taktiski mūsējie ir ne par kapeiku sliktāki par ukraiņiem un krietni pārāki pār lielo vairumu PČ dalībnieku, bet diemžēl mums to neļāva pierādīt dzīvē…, bet mēs to izdarīsim tik un tā

Jautājums Jautājums - 25-02-’14 15:08

Eglītim un Baltajam spriežot pēc rezultātiem bija cits motilis?

NG NG - 25-02-’14 13:36

To var izskaidrot ar speciāli mums, jo tieši mūs un ukraiņus uzskatīja par čempionāta favorītiem, gatavotu “pārsteigumu”, kā jau ierasts tārpus (uz 900$)sūtījām pie oficiālā, organizatoru ieteiktā, tārpu piegādātāja, jo organizatri par visām varītēm centās mūs atrunāt no vēlmes pirkt tārpus no vietējiem piegādātājiem, neesot laba kvalitāte, esot nepatstāvīgas piegādes u.t.t.,
Katru vajkaru mums piegādātie tārpi izskatījās izcili, tos it kā ar lidmašīnām sūtīja no Čeļabinskas, treniņos, paateicoties ierobežotai treniņvietu platībai, vietējo un krievu aktīvai “palīdzībai” neizdevās saprast, ka kaut kas nav īsti labi, kaut ko ķērām, ne pārāk labi, bet ķērām
sacensībās bija jāsecina, ka zivis no mūsu āļiņģiem vienkārši mūk, pieredzējuši sportisti strādāja ar pilnu atdevi, urba pa 50 āļiņģiem, skraidīja, bet tā arī NEVIENS no mūsu āļiņģiem neiestrādājās …., tie, kam izdevās kaut ko noķert to izdarīja svešos āļiņģos …

arī pēc pirmās dienas domas par sliktu vai speciāli sabojātu motili nenāca pat prātā, mainījām barības, mainījām taktiku, bet otrajā dienā situācija labāka nepalika …, daži laicīgi pārslēdzās uz barošanu ar lielo, āķim paredzēto un mazāk iepirkto, motili, citi aiz izmisuma pārmetās uz svešiem āļiņģiem un rezultātā kaut ko vēl noķēra….

komanda strādāja ļoooti labi, bijām un esam vieni no stiprākajiem un tehniskākajiem, ko arī pierādīsism nākošgad Somijā, bet pret šādu sabotāžu bijām bezspēcīgi…

tāpēc nepārmetiet ne vārda komandai, pārmest var tikai man, jo es pasūtīju tārpus, es noticēju organizatoriem un nesameklēju citu piegādātāju ….

tikai pēc tam, beigu banketā, izsakot savus minējumus baltkrieviem, no viņu smīniem, sapratu, ka viņi zināja par brīnumainajām “oficiālā” motiļa īpašībām, uzzināju, ka ne viena no parka 6 komandām neleitoja šo motili…, vieni veda sev līdzi (poļi un leiši), citi pirka vietējā tirgū(ukraiņi un krievi), paši baltkrievi arī lietoja vietējos ūdeņos skaloto motili….

skumji, ka tā sanāca, ļoooti skumji, ka vēlme uzvarēt ir spēcīgāka par godīgu cīņu…, atliek tikai izdarīt secinājumus nākotnei…

??? ??? - 25-02-’14 07:55

Kaut kas nesaprotams, bijām čempioni tagad pie tūristiem un komandai 10. vieta. Kas tad ir pie vainas, slimi bija vai? Kā var izskaidrot šito izgāšanos ka slavenībām Ritai un Kārkliņam un pirmajā dienā pat mūsu čempionam Kinertam tik smieglīgi mazi svari. Citiem viss kā vajag, bet mūsējie gandrīz pa nullēm. ?!?

Juris.F Juris.F - 23-02-’14 17:06

Ukraina 1
Baltkrievija 2
Krievija 3

Juris.F Juris.F - 23-02-’14 17:05

Ainars 2
Arturs 4
Raimonds 6
Rita 10
Guntis 9

jst jst - 23-02-’14 11:38

Pirmās dienas rezultātus var redzēt http://ifwc.by/upload/files/7872e3dced03..

Juris.F Juris.F - 22-02-’14 19:32

komanda 11 no 14

Juris.F Juris.F - 22-02-’14 19:31

Ainars 4
Aldis 14
Raimonds 12
Rita 8

??? ??? - 22-02-’14 16:43

Vai kāds nezin ko sīkāk par čempionātu Baltkrievijā ? Atnāca bauma ka pirmā diena Latvijai ir galīgi garām…;-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.